diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 9, 2019 21:02:58

XD
Registruotas: 2019-08-09
Įrašai: 1

as TOBULA

sw, as esu tobula. Zinau daugumai gali buti sunku tuo patiketi, bet taip jau yr. Mane zinokit net sake patevis kabintu ir as tai priemu kaip komplimenta, jis kartais man paima uz uzpakalio, bet draugiskai. Griskim prie temos, as tobula. Turbut kyla klausimas kodel taip galvoju? Manau mano isvaizda yra tobula ir charakteris tobulas. Esu 160 ugio ir sveriu 85 svorio. Turiu plaukus kurie tiesiog sluoja zeme. Draugu turiu begale, mano geriausia drauge siandien mane apsauke ir isvadino pasikelusia merga. Visi mano draugai man sako nenoriu su tavim tureti nieko bendro, pasigydyk. Argi jie nesmaikstus. Beje as pati pati galima sakyti smaiksti, moku juokauti ir priemu juokucius kaip juokucius, ne izeidimus. Prasau pasakykit ar man taip sveika apie save galvoti, ir ar tai gali itakoti mano ateiti??

Atsijungęs

#2 rugpj. 10, 2019 15:03:37

Pantera
Registruotas: 2019-03-17
Įrašai: 36

as TOBULA

Labas, mažai žmonių galvojančių, kad yra tobuli. Tavo nuomonė tikrai yra per gera apie save. Neparašei kiek tau metų. Apie patėvį, jei tu leidiesi glamžoma, gali būti, kad kadanors jis sugalvos su tavim permiegot. Jei tu to nori, abejoju, jog tai normalu. Tavo draugai tave tikrai geriau mato nei tu pati, nes matau, jog labai save iškeli virš kitų ir rimtai esi per daug pasikėlusi. Manai, jog būdama 160cm ir sverdama 85kg esi tobula? Tu totaliai nusikalbi. Kas norėtų taip atrodyt? Beje, viską priimi kaip juokus. Ar tu esi kvaila, ar tokia apsimeti, aš nežinau, tačiau su tokia logika greit liksi viena. Tau reikia keist savo elgesį, nes greitai liksi be draugų. Tobulų nėra.

Redaguotas Pantera (rugpj. 10, 2019 15:09:42)

Atsijungęs

#3 rugpj. 15, 2019 09:32:12

greiciau_apsispresk
Registruotas: 2019-08-06
Įrašai: 2

as TOBULA

XD
Nors ir kaip gražiai apie save kalbėtum, tobula dėl to netapsi. Jeigu nori kažką pasiekti, siek veiksmais
o ne žodžiais.

Redaguotas greiciau_apsispresk (rugpj. 15, 2019 09:32:30)

Atsijungęs

#4 rugpj. 19, 2019 17:16:29

Zuzu
Registruotas: 2015-01-05
Įrašai: 2

as TOBULA

apie isvaizda sunku pasakyti. Nesvarbu koks zmogaus ugis ir svoris, jis gali buti grazus arba ne. grozis sakyciau skonio reikalas. tačiau ar zmogus tobulas? kai zmogus sako kad jis tobulas, reiskia cia sneka jo puikybe. o puikybe lenda tada kai daugiau ziuri i kitus ir ieskai trukumu juose. ir visai neziuri i savo vidu.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas