diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Vienišumas?

•  
    3 votes (100,0%) for: Tuščia...

#1 spal. 14, 2019 10:19:56

NikitaAs
Registruotas: 2019-10-14
Įrašai: 2

Vienišumas?

Nu tai ką… Niekad nemaniau, kad čia rašysiu, bet… Pradėsiu nuo pradžios. Esu Nikita, 17 metu. Gyvenu rūsakalbėje šeimoje. Pastarus 3-ejus metus prasidėjo menkos problemos su sveikata, bet ne tame esmė… Perėjęs į gimnaziną aš ‘'praradau’' draugus. Žinoma aš gerai bendravau klasėje, turėjau daug pažystamu, bet tai ne tai, ko norėtusi iš gyvenimo… Anksčiau turėjau labai ištikimu draugu, bet kas atsitiko dabar - neįsivaizduoju… Tėvai išsiskyrę, gyvenu su motina ir sergančia močiūte. Išsipasakoti nėra kam. Per 3 metus daug kartu patekdavau į depresiją. Dabar neturiu tikslo, svajonės ir tiesiog nežinau ką man daryti. Realiai pažiūrėjęs į save iš šono, supratau, kad niekam esu nereikalingas (tėvai yra tėvai, aš juos neįskaitau). Tai vat taip.

Redaguotas NikitaAs (spal. 14, 2019 10:20:52)

Atsijungęs

#2 spal. 25, 2019 13:20:19

mergaiciuke
Registruotas: 2019-10-25
Įrašai: 1

Vienišumas?

Aš irgi kažkada šitaip, bet man buvo kitoks atvejis viskas bus gerai tau reikia žmogau kuriam tu galėtūm išsipasakoti tai galėtum pasakyti mamai arba tam žmogiuj kuriuo tvirtai pasitiki.

Atsijungęs

#3 lapkr. 11, 2019 10:21:00

NikitaAs
Registruotas: 2019-10-14
Įrašai: 2

Vienišumas?

Tai va būtent, kad neturiu aš kam pasitikėti ir išsipasakoti.

Atsijungęs

#4 lapkr. 18, 2019 17:50:25

Vaiku_linija
Registruotas: 2014-12-29
Įrašai: 168

Vienišumas?

NikitaAs
Tai va būtent, kad neturiu aš kam pasitikėti ir išsipasakoti.

Labas, ačiū, kad vaikų linijos diskusijose daliniesi savo išgyvenimais. Suprantu, kad šiuo metu patiri nelengva laikotarpį - gyvenime mus neišvengiamai kartas nuo karto užklumpa iššūkiai. Tokiais momentais labai svarbu nekaupti visų minčių ir jausmų savyje, atrasti patikimą žmogų, su kuriuo galėtum pasikalbėti - nuo to gali palengvėti. Jeigu tau sunku tokį surasti artimoje aplinkoje, galbūt padėtų skambutis Vaikų linijos savanoriui-konsultantui? Susisiekti su Vaikų linija gali kasdien nuo 11 iki 23 val., nr. 116 111. Laikykis.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas