diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

.......

Kitte
liep. 13, 2021 19:18:12

.......

Hm… Man buvo panasi situacija, bet mano ir tetis ir mama buvo labai pries tai, bet as jiems kelis menesius apie tai snekejau, bandziau, kad jie normalizuotu toki dalyka, prasiau, kad ju nevadintu negraziais zodziais, bet zinoma nieko nesakiau apie savo sexuality, po kiek laiko jie pasidare tokios nuomones, kad jiems jie netrugdo, zodziu neutralios nuomones. Per gimtadieni pasakiau tecio draugei, kad esu bi, ji man atsake, kad jei taip ir yra, tai taip yra, nieko cia blogo. Teciui bijau sakyti, manau visos bijom reakcijos, bet jei pasakysi, ju nuomone su laiku pageres, jei jau bus tokia bloga, nes vis del to tu esi ju dukra. Todel why not, tsg pasakyk ir viskas

xVioletax
bal. 9, 2021 22:34:42

.......

Aš asmeniškai manau, kad tau nereikėtų tėčiui pasakyti apie savo merginą. Jeigu tavo tėvas yra stiprus homofobas, jis gali tave išspirti iš namų. Aš pati jau prieš kelis metus irgi jaučiau tokius jausmus, kažkaip neapsisprendžiu, ar aš bi ar pan, bet mano tėvai irgi yra kiek homofobai ir aš jiems bijau pasakyti apie visą tai. Kai žiniose matosi paradai ar tiesiog apie tokias temas laidos, jie iškart pradeda sakyti apie juos bjaurius žodžius, liepia išjungti “tas bjaurybes”. Smagu, kad tavo mama yra palaikanti, aš nemanau, kad mane taip palaikytų, bijau, kad pasikeistų santykiai, su manimi elgtųsi kaip su ateive.
Trumpai pasakius, aš manau, kad jeigu nori savo tėvams pristatyti savo merginą, įsitikink, kad turi atsarginį planą. Kas jeigu tave išmes iš namų? Kas jeigu nebepadės su mokslais? Gali nuskambėti žiaurokai, bet kiek girdėjau, daug lgbt+ žmonių pataria pirma pabaigti mokslus, susirasti namus, būti finansiškai stabilioje vietoje, ir tik tada jau pranešti homofobiškiem tėvam apie savo antrąją pusę.

_kaktusas_
geg. 18, 2020 22:05:15

.......

Sveiki, norėjau paklausti jūsų nuomonės kaip turėčiau elgtis.
Esu paauglė, gyvenu su tėvais ir prieš kiek laiko supratau, jog man patinka ir mergaitės, ir berniukai, žodžiu esu bi. Maždaug prieš mėnesį pasakiau mamai ir ji mane nusprendė palaikyti, jei tik esu laiminga. Užtat mano tėtis yra homofobas ir man girdint yra atvirai pareiškęs, kaip jam potraukis tai pačiai lyčiai atrodo šlykštus ir pnš. Nežinau ar man jam pasakyti, jog esu bi, ar ne. Viena vertus manau, jog geriau jeigu jis to nežinos, antra vertus aš jau kurį laiką bendrauju su vieną mergina (mano tėtis galvoja, jog esame geriausios draugės) ir mes galvojame, kad jau būtų metas oficialiai pripažinti, jog esame merginos.
Lauksiu jūsų komentarų, _kaktusas_

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg