diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

randų slėpimas

Pradžia » Savęs žalojimas » randų slėpimas

kazinau
rugpj. 10, 2021 03:11:54

randų slėpimas

Sveiki, dėl slėpimo - tai aišku gi drabužiai ilgomis rankovėmis, kad ir ploni, bet geriausiai dengia. galima bandyti makiažu paslėpti, bet pati nebandžiau tai nežinau ar gerai veikia. taip pat galima bandyti nukreipti demesi nuo tu vietu - kokiomis ryškiomis detalėmis, kurios bent kiek nusuktu akis savo pusėn

Justagirl
spal. 25, 2020 17:40:47

randų slėpimas

Labas. Turiu panašią situaciją kaip Tavo. Aš taip pat pradėjau eiti į naują mokyklą ir turiu ne vieną randą, bet nemanau, kad tai turėtų būti dalykas dėl kurio Tu turėtum jaustis nepatogiai. Pati jaučiuosi nejaukiai, bet kol kas nesulaukiau jokių netinkamų žvilgsnių ar pnš. Viskas bus gerai, nieko tokio nenutiks jei kažkas pamatys.

amellija
rugs. 1, 2020 14:25:33

randų slėpimas

Sveiki, žodžiu, atsikrausčiau į naują mokyklą,
ten dar nieko beveik nepažįstu ir man atrodo, jog ten labai nepriprasiu.
Didžiausias dalykas kuris manęs neramina yra persirengimas prieš kūno kultūros
pamoką. Turiu daug randų ant rankų, ir bijau, jog persirengiat merginos pamatys..
Praeitoje mokykloje su drauge eidavome į tuoletą persirengti, bet dabar gimnazijoje tikriasiai
taip nedarysiu. Mano mama, draugė, daktarai apie savęs žalojimą žino, bet aš tikrai
nenoriu, jog apie tai sužinotų visa klasė ar mokykla..
Jei kas iš jūsų save žaloja/žalojo, patarkit ką daryti ir išlikit stiprūs!❤

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg