diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Esu labai prisidirbęs, mano tėvai manęs nekenčia..

Pradžia » Santykiai su šeimos nariais » Esu labai prisidirbęs, mano tėvai manęs nekenčia..

xVioletax
bal. 9, 2021 22:25:01

Labas Emili,
aš manau, kad pirmiausia tau reikėtų pačiam kiek pasikeisti, norėti būti geresniam. Sakai, kad visada kaltini kitus, o ne save. Tai jau yra didelis žingsnis, nes yra pakankamai žmonių, kurie ir to nemato. Gali pradėti nuo to, kad pvz. pusę pamokos pažaidi su kompiuteriu, kitą pusę užsirašai pamokos užrašus. Arba kas 5min pakeisti, tai rašai, tai žaidi. Reikėtų stengtis keistis geryn po truputį, o ne pernakt, nes tai dažniausiai nepavyksta ir tada dingsta visi norai, pasitikėjimas. Pasiūlyčiau kasdien padaryti po vieną gerą darbą, iš visų namų darbų padaryti bent kelis klausimus ar uždavinius, suplauti indus ar aptvarkyti namus. Galima dėl savęs išeiti į lauką, pasivaikščioti. O dėl kitų kaltinimo, tai pasakyčiau, kad tokiose situacijose geriau pripažinti - taip, aš buvau kaltas dėl kažko, nes melas gali sustiprinti bausmę. Matau, kad tu jau nemažą žingsnį nuėjai, nes kreipiesi pagalbos, nebijai, ir tai yra gerai.

emil1s
kov. 2, 2021 12:22:17

Sveiki,
karantinas man buvo labai sunkus. Kadangi nuotolinis mokymasis, tai dažniausiai per pamokas žaisdavau kompiuterinius žaidimus. Sausio mėnesį turėjau problemų, nes buvau įsilaužęs į nepažįstamojo dienyną, prirašinėjau nesąmonių… Labai gailiuosi, jog taip padariau. Tačiau tai ne vienas dalykas, dėl kurio su manimi tėvai nesikalbės visus metus. Šiandien, jie rado mano elektroninę cigaretę, bei sužinojo kokį necenzūrinį leksikoną, bei ką aš veikiu per pamokas. Su elektronine cigarete mane pagauna ne pirmą kartą. Prieš 4 metus, taip pat turėjau elektroninę cigaretę, taip pat pagavo. Taip pat esu didelis melagis, visą laiką kaltinu ne save, o kitus. Nežinau ką daryti, aš noriu susigrąžinti tėvų pasitikėjimą, aš noriu bent su tėvais kaip seniau kalbėtis…

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg