diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

kaip man baigti?

Pradžia » Savęs žalojimas » kaip man baigti?

Pisknxx
kov. 27, 2021 02:04:53

kaip man baigti?

Manau pyktis yra viena iš pagrindinių žmogaus emocijų. Kažkuriuo metu, mes kiekvienas jaučiame šią emociją. Dažniausiai pyktį išreiškiame labai įvairiai . Kažkaip aš retai ant kažkuo pykstu. Bet vis dar prisimenu savo pykčio pasekmes. Buvo prikolas 9 kl, kalbėjau su mokytoja, ji mane sunervino, tai daviau į sieną iš kumščio taip, kad tas gispas visas įtrūko ir nukrito gabalas ant žemės , aš tada labai išsigandau ir pabėgau, Paskui galvojau, kaip aš šitaip galėjau pasielgti, tuo metu nesusivaldžiau , bet nk px visai dirikas sakė prisipažink ir nieko nebus ir fsio prisipažinsiu. Dažniausiai pyktį savo leidžiu daužydama į sieną, įvairiais necenzūriniais žodžiais, būna, kad ir pasipjaustau. Nes irgi su ta problema labai kovoju ir ieškau į ją atsakymo. Bet yra toks senų močiučių išmislas, daužyk į pagalvę , piešk ir t.t. arba kaip mano teta lėkštes laido iš pykčio irgi variantas DDDDDD, pagalvok apie tai, gal kažkuris variantas bus tinkamas tau.

Fernas
kov. 22, 2021 16:55:30

kaip man baigti?

Sveiki, man problemos su pykčiu, dėl to man užeina noras kažką trenkti dažniausiai, tai aš ir kartais tai kiti objektai. Aš labai stengiuosi save valdyti, bet neišeina. Tai pat retai pjaustausi dėl pykčio ar disforijos. Ar gal kas turi patarimu?

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg