diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

neturiu draugu

Pradžia » Vienišumas » neturiu draugu

faustaa
gruod. 26, 2014 18:27:06

neturiu draugu

visi mes turime trūkumų.
Ir mes visi bijome nežinomybės ir mirties. Kad ir kaip teigtume, kad nebijome mirti - mes meluotume. Net ir pjaustydamiesi venas mes tikimes, kad ateis kažkas ir išgelbės. Mes iš tiesų nenorime numirti, bet tik norime pajausti tą jausmą, pamatyti kas bus tada, mums tik reikia trupučio dėmesio ir pagalbos.

angel
gruod. 26, 2014 15:15:55

neturiu draugu

as turiu trukumu savo charakteryje as greitai viska atleidziu bet prisimenu ilgai as jau susipjausciau rankas bet ….
norisi kaskaip numirti man mama viena karta p\areiske kai as jai pasakiau (as be muzikos numirsiu ) inai atsake nu ir mirk. man jau kaskaip… nesvarbu…
***Džiaugiuosi, jog atradai jėgų su kitais pasidalinti sunkiais išgyvenimais. Beveik visi susiduriame su panašiais gyvenimo etapais, kuomet atrodo jog taip sunku, jog net sunku ištverti. Savęs žalojimas nėra išeitis. Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos - psichologą gali rasti mokykloje ar poliklinikoje. Arba gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis.

Redagavo Vaiku_linija (saus. 17, 2015 15:14:14)

angel
gruod. 25, 2014 20:40:07

neturiu draugu

AAAA, tu nuostabi!!!
aciu labai man nuotaika tiesiog pagerejo nuo tavo zodziu/

fausta
gruod. 20, 2014 22:49:29

neturiu draugu

Angel , nekreipk dėmesio į kitus. Tu esi tu ir niekada negalėsi būti kitu žmogumi. Turi priimti save tokią, kokia esi ir nesikeisk, nes esi nuostabi. Esi nuostabi, kokia esi ir niekas kitas negalės būti toks, kaip tu.
Aš suprantu ką reiškia, kai neturi draugu vien dėl to, kad pirma neleidžia tėvai, poto patyčios o dar vėliau pati pamatai, jog visi tik ir naudojasi tavimi.
Būk savimi ir nepergyvenk dėl draugų. Žinau, jog žiauriai sunku, kai neturi net su kuo pasikalbėti ar pabėgti nuo visų problemų, bet palauk. Pasidžiauk vienatve ir pastebėk šį pasaulį. Galbūt vaikščiodama parkę sutiksi merginą, kuri verks ir jai padėsi, o poto ji taps tavo geriausia drauge. Niekada nežinai kas gali nutikti. Todėl ir gyvenimas yra toks nuostabus.
Tiesiog būk savimi ir užsiimk viekla, kuri tau teikia džiaugsmą ir pamatysi, kaip ne tik susirasi draugų, bet ir iš tiesų tapsi laiminga.

zvaigzdutea
gruod. 20, 2014 13:29:03

neturiu draugu

Labas. Neliūdėk dėl to, kad neturi draugų. Pagalvok apie naują išvaizdą ar pakeisk stilių. Gal tada atsiras draugų? Galbūt tavo dabartinė išvaizda kiek pabodusi? Ir dėl to neatkreipi į save dėmesio?
O gal pradėk lankyti kokį būrelį, ten susirastum draugų Ir tada nebesijaustum vieniša.


Pabandyk vieną iš būdų, kad sužinotum kas tavyje negerai:
Pasiimk lapelį. Ant jo užrašyk savo pliusus ir minusus. Ir pabandyk visus minusus paversti pliusais.
Aš taip pat turėjau tokią problemą, bet laikui bėgant visus minusus paverčiau pliusais ir dabar turiu ne vieną tikrą draugą
Aš tikiu tavimi! Linkiu sėkmės !

angel
gruod. 20, 2014 12:18:39

neturiu draugu

as turiu viena drauge kuri kitam mieste jai 13m. o man 15m. ji kaip mano pusesere netikra!Mes su ja buvom truput prisidirbe ir mama man neleido su ja draugaut sako jinai man daro bloga itaka.
mokykloi (vapse zopa) neturiiu draugu as pripratau jau.Bet kai atejau i ta mokykla nu i gimnazija turejau 2 drauges paskui jos mane atstume nes as tyli labai , jie tiesiog nepazysta manes kokia as esu is tikruju . As linksma gera.
As visada sypsausi kad pakelciau sau nuotaika nes jai as nesisypsosiu as apsiverksiu ne nu cia tai rimtai sakau .
Mane pradinese klasese net mokytoja debile kaip ir isvadino kad as amzinai sypsausi ir t.t.

TheG3DAS
spal. 23, 2014 20:40:14

neturiu draugu

klaudija parasyk man ir tu ei nori man 12 metu

klaudija
rugpj. 22, 2014 13:13:12

neturiu draugu

Koks tavo fb , noriu parašyti, pabendrauti.
Aš pati turiu tik vieną draugę ir tai retai susitinkam. Pasidariau namiseda nes niekur nebesinori eiti. Jauciuosi vieniša.

xiukexx
liep. 23, 2014 02:01:19

neturiu draugu

O as neturiu visiskai nei vieno draugo ar drauges, su kuria galeciau apie viska pasikalbeti. esu visiskai viena

MetaKaramele
liep. 18, 2014 00:11:58

neturiu draugu

Visiškai pritariu aš irgi turiu tik 3 drauges mokykloje, ir ką?


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI