diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 2, 2013 23:45:08

Magliux22
Registruotas: 2013-06-02
Įrašai: 3

Plaukimas

Sveiki,man jau 12 metu bet as nemoku dar vis plaukti.Visi draugai kviecia eiti maudytis bet as nedrystu prisipazinti kad nemoku plaukti nes prades tyciotis.Ka man daryti

Atsijungęs

#2 rugpj. 14, 2013 20:44:34

Bimbim
Registruotas: 2013-07-29
Įrašai: 23

Plaukimas

1)gali ismokti plaukti. Jei gyveni mieste, gali lankyt bureli, arba mokytis pati su apsaugom kai perprasi judesius, galesi pabandyt paplaukt kazkur 1,50 m gylyje.
2)paciam patikimiausiam draugui prisipazink patikek, nemoketi plaukt nera geda.
3)sakyk, kad nenori maudytis/suslapti ir tik pabraidyk.
4)toliau daryk ka darei.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg