diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 29, 2018 12:19:38

Vaiku_linija

Storulė

betute
Sveiki, mano ūgis ~176cm, man 14m., svoris ~60kg. Žinau, kad mano KMI normalus, bet aš tikrai turiu didelių problemų, ir manau jog jos ne mano kūne, o mano galvoje. Aš labai daug valgau, nesu stambi tik dėl to, kad daug sportuoju. Pasižūrėjusi į veidrodį matau storulę, kas vakarą verkiu, pradėjau nekęsti visų merginų, kurios kemša kiek nori, bet nestorėja (tame tarpe ir savo draugių). Bandžiau laikytis dietos - savaitę suvartodavau labai mažai kalorijų ir dar daugiau sportavau, bet viskas baigėsi apsirijimu, vėliau dvi dienas išvis nieko nevalgiau, tik gėriau vandenį, trečią dieną vos nenualpau per pamoką, tada vėl nuėjau į valgyklą ir prisivalgiau. Dabar pavalgiusi ėmiau išsiveminėti, bet nuo to labai skauda skrandį. Visos šios problemos atsirado šiais metais, kai tėvai išsiskyrė. Ir anksčiau jausdavausi stora, bet dabar visos mano mintys sukasi vien tik apie maistą, mane pykina jei nepavalgau, visą laiką kartoju sau, kaip savęs nekenčiu už kiekvieną suvartotą kaloriją.. Bandžiau susitvarkyti mitybą - valgydavau penkis kartus per dieną, mažomis porcijomis, pirmas dienas jaučiausi labai gerai, bet paskui vėl prisivalgiau ir bandžiau išsivemti. Padėkite, nežinau kas man darosi ir kaip tai sustabdyti..

Džiaugiuosi, kad atradai jėgų su kitais pasidalinti sunkiais
išgyvenimais. Iš to, ką pasakoji, panašu, kad išsiskyrus tėvams išgyveni labai sunkų laikotarpį.
Kartais vienam sunku susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Mitybos tvarkymas drastiškais būdais - ne išeitis, tai kelia pavojų tavo sveikatai.
Noriu padrąsinti tave kreiptis
psichologinės pagalbos – psichologą gali rasti mokykloje arba poliklinikoje. Arba gali paskambinti
į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi aptarti sunkumus ir galimas išeitis. Taip pat gali mums parašyti laišką ar pasikalbėti “chate” su išklausyti pasiruošusiu savanoriu-konsultantu.

Atsijungęs

#2 liep. 26, 2018 14:06:36

meri

Storulė

niek cia blogo, apsiramink

Atsijungęs

#3 rugs. 18, 2017 11:03:39

Zydrune123

Storulė

Labas, man 15 metu mano ugis 1,86 ir sveriu 23kg sergu anorekcija. Todėl gulėjau pshuskei ir ten turėjau kas 3 val valgyti. ir sveriau 90kg.Ir dabar tiek pat sveriu 23kg. nesijaudink. reik pagalbos kreipkis i mane susiras mane per facebook arba as teve

Atsijungęs

#4 rugpj. 4, 2017 22:30:17

Megstutortus

Storulė

O kaip jaustis man kai man ugis 1.68,esu mergina,13m,o sveriu apie 82kg (( na,bet as dziaugiausi jog svori metu)) kam reik patarimu ir pagalbos parasykit man. Pries 2men mazdaug sveriau 90,5kg taigi lqbai dziaugiuosi savo rezultatais. Visada patiriu patycias del svorio ir del to labai komplekstuoju,taigi betute tu nesi viena. Beto mano tikslas yra sverti 60kg taigi patikek tu esi tikrai labai grazi! Na tu esi auksta tai tiek ir turetum sverti ir isivaizduoju jog esi labai kudute!

Redagavo Megstutortus (rugpj. 4, 2017 22:31:51)

Atsijungęs

#5 birž. 4, 2017 20:41:16

mergaite0liudi

Storulė

Tos kurios valgo
Ir nestoreja
Turi kirminu
Kurie viska
Eda. Tad tu
Dziaugis kad
Tau viskas ok

Atsijungęs

#6 vas. 25, 2016 19:16:23

skaiski

Storulė

man 10 sveriu 50kg

Atsijungęs

#7 bal. 29, 2014 18:07:19

Lukas2002

Storulė

O man 12 ir sveriu 90 KG

Atsijungęs

#8 rugpj. 1, 2013 14:21:14

Bimbim

Storulė

Siulyciau apsilankyti pas psichologa ir dietologa, nes manau turi anoreksijos ir bulimijos pozymiu.

Atsijungęs

#9 birž. 5, 2013 00:29:22

asiras

Storulė

Mariau , kaip vakinui tai cia viskas normaliai . Betute - siuo klausimu negaliu labai padet , nes sveriu nedaug ir klasiokes pavydi mano plonu koju ir mazo svorio, nes mano mama pries vestuves svere 57kg, Taciau del valgymo padet galiu , as tokio budo netaikau , bet tu gali apgaut skrandi - išgert daug skysciu betkokiu ir valgyt daug nesinores (siuliuciau sulciu).

Atsijungęs

#10 birž. 4, 2013 20:42:32

marius.j

Storulė

Nieko čia tokio man tik 12m. o jau sveriu 45kg ((

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas