diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 21, 2012 23:13:58

Saidute
Registruotas: 2012-03-21
Įrašai: 2

Patyčios šeimoje, gatvėje, mokykloje...

Pati patiriu patyčias, nes ant veido turiu daug abgamų nu nepasakyčiau kad daug. Mane pravardžiuoja spuogiene. Ką daryti?

Atsijungęs

#2 bal. 10, 2012 16:34:51

Hate
Registruotas: 2011-09-30
Įrašai: 55

Atsikirsk. Pakovok už save. Jei nepavyksta pasakyk kam nors. Tylėt ir bijot ne išeitis. Jei sunkiai seksis už save kovoti, būtinai ką nors pasiimk į pagalbą. Tylėjimas nepadės, garantuoju.

Atsijungęs

#3 bal. 17, 2012 23:39:55

rugilyte
Registruotas: 2012-04-17
Įrašai: 1

Hate
Priklauso nuo patyčių pobūdžio. Jei kalbi apie save, tai kas tie visi? Ir kur? Mokykloj ar gatvėj ar kur? Jei kalbama apskritai priklauso nuo situacijos. Pirma reik ignoruot. Jei nesiliauja tyčiotis, primigtinai liept nustot. Jei tai nepadeda, galima pagrasint skriaudėjam arba nedelsiant kreiptis pagalbos. Asmeniškai, aš anksčiau patyčias sprendžiau kitaip, ir laaaabai blogai, tad net nesakysiu, nes mano sprendimo būdas buvo žiaurokas. Šiaip jei yra patikimų žmonių, ar vyresnių brolių, juk galima paprašyt pagalbos. Ir šioje situacijoje, žodis "skundikas" neegzistuoja !

Labas,Hate,zinai,gal galetum pasakyti kaip gi spresdavai tas patycias. Nieko kad ziaurokai ;D manau butu visai neblogai. Galesi istrint ar ka. Idomu ir seip gal praverstu nes mano klase viena is tu..ziauriuju. As kazkiek irgi patiriu patyciu,bet netiek kiek kiti palyginus su skaitytais.

Atsijungęs

#4 bal. 18, 2012 01:25:16

Hate
Registruotas: 2011-09-30
Įrašai: 55

Parašysiu į asmeninę žinutę gal.
P.S. Ar gavai?

Redaguotas Hate (bal. 18, 2012 01:30:51)

Atsijungęs

#5 bal. 24, 2013 00:12:50

3Gabriel�3
Registruotas: 2013-04-23
Įrašai: 7

Sunku išvengti, bet stenkis eiti kur nėra vaiku kurie tyčiojasi.

Atsijungęs

#6 geg. 13, 2013 18:55:37

one direction
Registruotas: 2013-05-13

Sveiki as esu goda. As sulaukiu patyciu mokykloje labai daug nes gerai mokausi esu su akiniais ryza ir su strazdanom is siu mano vietu daugiausia saiposi mano geriausia drauge mane bando ginti, bet ka cia apginsi nuo visos mokyklos.

Ka daeyti patarkite

Atsijungęs

#7 geg. 29, 2013 14:36:34

rytis6
Registruotas: 2013-05-29

mane mokikloje pravardzuoja ainant is mokyklosas paprasausi saugaus kad manes nesektu
klasokai kurie vadina ir bandau su kaikurai susidraugauti, kad nepravardzuotu. As ir mano
klasoka pravardziuja.Visokais zodzais, kad neimanoma pasakiti tokiu zodziu iskur jie
toku zodziu prisirinka
mad::

Atsijungęs

#8 birž. 14, 2013 16:02:49

Cute Bear :)
Registruotas: 2013-06-14
Įrašai: 1

O ką man daryti? iš manęs tyčiojasi,kad aš kinietė,nors visi kiti sako,kad į ją nenešu nei biški.. tai kaip suprast? ((

Atsijungęs

#9 rugpj. 14, 2013 20:48:18

Bimbim
Registruotas: 2013-07-29
Įrašai: 23

Jei sako kuri gundo tai atsakyk kuri sugundo

Atsijungęs

#10 rugpj. 14, 2013 20:53:00

Bimbim
Registruotas: 2013-07-29
Įrašai: 23

Oi atsiprasau, cia is pirmo psl
Cute Bear
Atsikirsk... Parink tokius zodzius, kuriems nerastu atsakymo. Ir kas sako kad buti egzotiskos isvaizdos blogai? Tai kur kas geriau, nei buti pilka pele!

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas