diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 21, 2017 15:03:08

monika882

Internetiniai 'Fake'ai'

Labas. Na jei tu turi įrodymų tu turi išsaugoti šias nuotraukas ir kam nors apie tai pranešti. Užblokuok ją. Išsaugodama nuotraukas, galėsi kam nors pranešti apie elektorinens patyčias, gali kreiptis net į policiją jei tai labai rimta.

Redagavo monika882 (geg. 21, 2017 15:04:14)

Atsijungęs

#2 geg. 21, 2017 01:10:29

Agniren

Internetiniai 'Fake'ai'

Patyriau ir vis dar patyriu patyčias ir nebenoriu toliau gyventi.

(Vaikų linija informuoja, kad savižudybė nėra tinkama ir vienintelė išeitis. Naudinga būtų paskambinti nemokamu telefonu 116 111 arba parašyti e-laišką į Vaikų linija ir pasitarti su savanoriu-konsultantu, kaip būtų galima pakeisti susidariusią situaciją).

Redagavo Vaiku_linija (geg. 21, 2017 14:54:15)

Atsijungęs

#3 geg. 18, 2017 16:58:44

sarunas057

Internetiniai 'Fake'ai'

uzblokuok ja arba susikurk nauja acc

Atsijungęs

#4 liep. 12, 2015 16:19:48

PadeduVaikam

Internetiniai 'Fake'ai'

jeigu tu zinai kur ji gyvena tai pasakyk tevam ir jeigu norit nueikit pas jos. ar nebutu geriau?

Atsijungęs

#5 geg. 27, 2015 16:23:46

Cynaia11

Internetiniai 'Fake'ai'

Na pasakyk tevams ar policijai. Uz tai galima nubausti

Atsijungęs

#6 bal. 27, 2015 16:36:49

Strawberry

Internetiniai 'Fake'ai'

Taip, jeigu daug kartu pranesama anketa, kad ji yra Fake tada tikrai istrinti facebookas turetu
O seip tai, per uzstatymus padaryk taip, kad tik draugai galetu matyti tavo nuotraukas ir postus, taip jinai tavo nuotrauku nesidalins ir nerasines tokiu dalyku.
O lengviausias budas butu blokavimas.

Atsijungęs

#7 vas. 28, 2015 21:34:23

austeja1593

Internetiniai 'Fake'ai'

nekreipk demesio i ja nes ji nesupranta koki jausma turi tu kai ji tau tai sako bet gali ja tesiog ignuoruoti ir jau neatrasiti ,uzbluokuoti ja arba susitaikyti bet tavo vietoje as esu buvusi ir as paprasiausiai uozbluokavau savo drauge ir nebebendravau su ja bet cia pasirink kaip nori ar bendrausi su ja ar susitaikisi su ja tau spresti

Atsijungęs

#8 vas. 27, 2015 22:28:31

ProtingasChamas

Internetiniai 'Fake'ai'

Jei ja uzblokuosi man atrodo ji tavo nuotraukom naudotis negales.

Atsijungęs

#9 birž. 28, 2014 20:05:55

reikiapagalbosman

Internetiniai 'Fake'ai'

Užblokuok ją, kažkada atsibos elgtis taip vaikiškai.

Atsijungęs

#10 birž. 22, 2014 13:54:55

Agnukas

Internetiniai 'Fake'ai'

Greta pas mane ta pati problema bet pas mane komentaru

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas