diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 17, 2015 00:25:39

Vaida

Brolis ir Gimtadienis

užjaučiu, džiaukis nors, kad turėjai brolį

Atsijungęs

#2 rugpj. 7, 2015 19:33:06

Vilnietis11

Brolis ir Gimtadienis

Jei Dievo nėra, tai kas sukūrė mūsų pasaulį?
Aš irgi esu girdėjęs tokius dalykus kaip “Susidarė didelis dulkių debesys ir sprogo kažkas” ir kitas mistikas….
Dievas yra, bet padeda ne tiek, kiek jūs norit.
Mano nuomonė, prašom neįsižeisti. Vis dėl to, šiame forume galima išsikalbėti, parašyti savo nuomonę. Ir tai reiškia draugišką forumą

Redagavo Vilnietis11 (rugpj. 7, 2015 19:35:15)

Atsijungęs

#3 liep. 17, 2015 11:38:20

Vilkas

Brolis ir Gimtadienis

busiuana, nesakyk kad Dievo nera kol nesi tuom isitikinusi .. as pats irgi netikiu Dievu, bet negaliu teigti kad jo nera.. aisku sedeti ir nieko neveikti yra blogai, sutinku kad turi pats daryti viska savo noru.. tiesiog reikia nepasiduoti blogoms mintims ir nuotaikoms..

Atsijungęs

#4 liep. 13, 2015 13:43:50

busiuana

Brolis ir Gimtadienis

Dievo nėra tikėk savimi ir imk gyvenimą į savo rankas, o ne sėdėk ir lauk kol kažkoks ale dievas viską sutvarkys. Geriausiai viską žinome mes patys, o nieko nedaryti tikintis kad kažkas iš aukščiau viską sutvarkys yra lengvabūdiškumas..

Atsijungęs

#5 liep. 13, 2015 10:12:15

PadeduVaikam

Brolis ir Gimtadienis

visada viska atiduok i Dievo valia. nes jis geriau zino uz mus. pasitikek Juo ir turi vilti kad susitiksite danguje.

Atsijungęs

#6 birž. 6, 2015 13:50:36

Dovile

Brolis ir Gimtadienis

Aš irgi turėjau broliuką, jis mirė kai man buvo tik 5 metai, bet susiėmiau. Visad žinau, kad jis yra šalia manęs ir saugo kai kas man nutiks, tuo jau įsitikinau, nes buvo protu nesuvokiami dalykai, jog jis visada šali manęs. Jei susipykstu su kažkuom ir pasidaro silpną, norisi nebegyventi tampu dar stipresnė, nes broliui pažadėjau, kad jo gyvenimą nugyventsiu už jį ir niekad nepakelsiu prieš save rankos. Visad žinau, kad esu ir būsiu stipri

Atsijungęs

#7 vas. 4, 2015 17:53:35

Houlyn

Brolis ir Gimtadienis


Vienaragis.Greta
uzjauciu

Atsijungęs

#8 saus. 21, 2015 17:25:06

Enrika

Brolis ir Gimtadienis

Kaip liudna ….. pasistenk kuo maziau apie tai galvoti .

Atsijungęs

#9 lapkr. 25, 2014 17:03:44

smiltesaule

Brolis ir Gimtadienis

Atsijungęs

#10 rugs. 21, 2013 16:03:47

Audrius.

Brolis ir Gimtadienis

Užjaučiu tave, įsivaizduoju ką reikėjo išgyventi...

Nežinau Tu tikinti ar ne. Biblijoje yra labai geri žodžiai, sakantys, jog "be mano Tėvo valios nė lapas nesujudės". Kad ir kaip žiauriai beskambėtų, tačiau tai kas buvo neišvengiamai turėjo nutikti. Ne šiaip sau.

Žinoma, gali kilti minčių, jog jei su kitais žmonėmis būtų buvę taip ir taip, tuomet man būtų buvę kitaip. Tačiau realiai tai yra kapstymasis po skaudžią praeitį. Tu iškeli tai kas buvo ir vėl išgyveni tuos skaudžius momentus. Vis prisimeni tai, kuri scenarijus, jog dabar būtų buvę viskas kitaip Tavo dėmesys nueina į praeities įvykius, tave liūdina. Praeities nepakeisi, dėmesio kreipimas į ją ne palengvins, o apsunkins taip kaip jautiesi dabar.
Tai ką turi dabar - tuo reikia džiaugtis.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas