diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 8, 2018 21:20:52

SadGirlFromVilnius

Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

Gabriele123xx,
nors niekas Tau neatrašė net PENKIS metus, bet aš Tau tikrai noriu parašyti, jog yra žiauru, kad iš to vaiko tyčiojosi ir Jį įžeidinėjo. O, Jėzau, tokio baisaus dalyko nelinkėčiau net savo pikčiausiam priešui! Man labai Jo ir Jo tėvų gaila. Patyčios yra be proto žiaurus, liūdnas ir skaudus dalykas. Manau, kad Tau ir Tavo klasiokams tai buvo gera pamoka. Vargšas Tas vaikas!

Atsijungęs

#2 rugs. 24, 2013 20:52:17

Gabriele123xx

Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

Noriu jums papasakoti kodel daugiau niekada nesityciosiu. Pazystu viena berniuka nepasakyciau, kad jo visi nemegsta yra keli zmones, bet jie eiliniai durneliai neturintis ka veikti arba bandantis vaidinti kietus. Jis nera is tu kurie sedi kamputi savo grupeleje ir mokosi, jis nera is tu kuriuos pazysta visa mokykla ne tas su kuriuo visi nori draugauti. Jis yra pats sau vaiksto per pertraukas vienas trainiojasi palei sienas tai prie vieno prieina tai prie kito, bet ilgai neusibuna. Jis isskirtinis ne toks kaip visi plepus, pilnas keistu ideju, orginalus jis yra is tu zmoniu kurie retai pasitaiko. Daugelis is jo pasitycioja bet tuoj po pamokos vel draugauja. Siemet jis i mokykla atejo su nauja zinia 'Isvykstu gyventi i Vokietija gal 1 gal 2' apie tai jis prasitare netycia per savo ta beribi plepuma. Visa klase atsistojo ir pradejo ploti... ' Vaziuok is cia ir greiciau!' tokios i panasios replikos skambejo klaseje. Po savaites vienas is kieciausiu, geriausiu ir kitokiais zodziais liaupsinamu berniuku atejo ziauriai nusimines kai mes paklauseme jo kas atsitiko jis pasake, kad tai del berniuko kuris isvyksta ir kad jam labai geda del jo elgiasio mes iskarto ji nusitempe i sona ir liepeme sakyti kas nutiko jis ilgai atsikalbinejo sake kad mums tai visai neaktualu bet pasake... Beriukas isvaziuoja i Vokietija nes jo tetis labai stipriai serga jis gyvens 350km. nuo tevu bendrabutyje nes ten yra vienintele lietuviu mokykla pektadiniais traukiniu vaziuos pas tevus namo o sekmadieni vel atgal sake kad gydimas labai sunkus ir lietuvoj nera jokiu galimybiu gyditis...

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas