diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!


Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.


Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.


Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

Pradžia » Patyčios » Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

SadGirlFromVilnius
bal. 8, 2018 21:20:52

Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

Gabriele123xx,
nors niekas Tau neatrašė net PENKIS metus, bet aš Tau tikrai noriu parašyti, jog yra žiauru, kad iš to vaiko tyčiojosi ir Jį įžeidinėjo. O, Jėzau, tokio baisaus dalyko nelinkėčiau net savo pikčiausiam priešui! Man labai Jo ir Jo tėvų gaila. Patyčios yra be proto žiaurus, liūdnas ir skaudus dalykas. Manau, kad Tau ir Tavo klasiokams tai buvo gera pamoka. Vargšas Tas vaikas!

Gabriele123xx
rugs. 24, 2013 20:52:17

Kodel daugiau niekada nesityciosiu...

Noriu jums papasakoti kodel daugiau niekada nesityciosiu. Pazystu viena berniuka nepasakyciau, kad jo visi nemegsta yra keli zmones, bet jie eiliniai durneliai neturintis ka veikti arba bandantis vaidinti kietus. Jis nera is tu kurie sedi kamputi savo grupeleje ir mokosi, jis nera is tu kuriuos pazysta visa mokykla ne tas su kuriuo visi nori draugauti. Jis yra pats sau vaiksto per pertraukas vienas trainiojasi palei sienas tai prie vieno prieina tai prie kito, bet ilgai neusibuna. Jis isskirtinis ne toks kaip visi plepus, pilnas keistu ideju, orginalus jis yra is tu zmoniu kurie retai pasitaiko. Daugelis is jo pasitycioja bet tuoj po pamokos vel draugauja. Siemet jis i mokykla atejo su nauja zinia 'Isvykstu gyventi i Vokietija gal 1 gal 2' apie tai jis prasitare netycia per savo ta beribi plepuma. Visa klase atsistojo ir pradejo ploti... ' Vaziuok is cia ir greiciau!' tokios i panasios replikos skambejo klaseje. Po savaites vienas is kieciausiu, geriausiu ir kitokiais zodziais liaupsinamu berniuku atejo ziauriai nusimines kai mes paklauseme jo kas atsitiko jis pasake, kad tai del berniuko kuris isvyksta ir kad jam labai geda del jo elgiasio mes iskarto ji nusitempe i sona ir liepeme sakyti kas nutiko jis ilgai atsikalbinejo sake kad mums tai visai neaktualu bet pasake... Beriukas isvaziuoja i Vokietija nes jo tetis labai stipriai serga jis gyvens 350km. nuo tevu bendrabutyje nes ten yra vienintele lietuviu mokykla pektadiniais traukiniu vaziuos pas tevus namo o sekmadieni vel atgal sake kad gydimas labai sunkus ir lietuvoj nera jokiu galimybiu gyditis...


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg