diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 11, 2015 18:32:45

rugytep

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Tada Sveikinu ! Atradai save ir kas nori buti man tik 14, tačiau ėmiau domėtis merginomis. Vis dar ziuriu i vaikinus su simpatija, tačiau nebe taip. Priskiriu save prie bisex

Redagavo Vaiku_linija (geg. 12, 2015 21:46:54)

Atsijungęs

#2 lapkr. 24, 2014 21:17:58

emilijaribinskaite

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

buk savimi nera cia ko saipytis tikra nesamone

Atsijungęs

#3 rugpj. 2, 2014 14:47:25

afdele

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

pasistenk pamiršti sia bėda arba pasikalbek su tevais, vyresnia seserimi ar pan. beje jei tau patinka merginos tai nereiskia kad esi nenormali.

Atsijungęs

#4 liep. 23, 2014 01:49:49

xiukexx

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Mano istorija gana keista. Nuo pat mazumes atstumdavau visus vaikinus. kai tapau truputi vyresne, tai ieskojausi vaikinu, taciau jiems nieko nejausdavau. Jie man budavo tik kaip draugai. del orentacijos nieko net ir negalvojau. Kazkaip kai esi paaugle, tai iprastai ieskaisi vaikino, kad galetum pasipasakot draugem ir pasigirti. Visad maniau, kad esu normali, nes lesbietes man kele pasislykstejima, netgi, kai drauges, kaip dabar iprasta, pasisveikindamos pasibuciuoja- tai man kėlė pasišlykštėjimą. Bet kai man suejo 16m, viena diena bežiūrėdama filmus pažiūrėjau filmą apie lezbiečių meilę: “boys don't cry” Ir man kažkaip tai patiko. Poto netgi pradėjau žiūrėti daugiau filmų apie tai ir netgi serialus. Ir nutiko keistas dalykas. Kažkaip pasikeitė mano požiūris ir dažnai pagaudavau save, kad spoksau į kažkokią gražią merginą. Ir vis dažniau galvodavau apie merginas. Netgi užsiregistravau keliuose lezbieciu tinklalapiuose ir ieskojausi drauges. Viena diena netgi susitikau su mergina i pasimatyma, taciau ji buvo uz mane truputi jaunesne ir kazkaip ne mano skonio. Dabar galvoju kad galbut jau nuo mazens buvau lezbiete, tiesiog to nesupratau. Ar visgi esu normali ir tiesiog nesutikau dar tokio vaikino, kuriam kazka jausciau?

Atsijungęs

#5 birž. 10, 2014 21:44:49

anonime69

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Sveiki žmonės. Atrodo, kad esu normalaus proto, visada šypsausi ir panašiai sudarau vaizdą kaip barbė devyndarbė. Normalu? Jo, bet man viena draugė į ausį pašnibždėjo, kad daug klasės berniukų mane įsižiūrėję. Na aš su pusę iš jų nebendrauju, o pačiai patinka tik vienas. Bandau jį kalbint, kaip sakoma kabint, ir noriu, kad kartu nueitumėm į kiną ar kažkur. Pati kviesti nedrįstu, nes turiu stereotipą, jog tai turi daryt berniukai. BET JIS TO NEDARO. Žinau, nesu stebukladarė, kad valdyčiau jo mintis. Tačiau pastaruosius mėnesius jis mane labai pradėjo žavėti. Nuo to svaigimo pradėjau kažkaip keistai mąstyt (skaičiau čia, kad tai normalu) ir tai man trukdo susikoncentruoti. Sapnuoji jį, galvoju apie jį, noriu jo. Rimtai. Pabodo būti uždarai ir tyliai. Noriu kam nors išsipasakot ir netylėt. NEVER AGAIN.
Greit bus dainų šventė. Galvoju bandyti pasidėti miegmaišį prie jo, kviesti žaist UNO ar paprašyt, kad mane pavežiotų miegmaišiu (nelabai manau įsivaizduojat, kaip tai atrodo), bet noriu, kad tai įvyktų natūraliai. Ne kaip nors su vaidyba, bet tiesiog kaip nors. Gal pasiūlytumėt, ką tokio daryti, kad suartėtumėme? Padėkit Help reik, nes dabar piešiu jį, noriu kurt istorijas apie jį (nors šiaip jų nekuriu). Įsimylėjau :S
PADĖKIT, KĄ DARYT KAD MES BŪTUMĖM PORA KUO GREIČIAU? NEGALIU KENTĖT….
(Žinau, neskaitysit viso šito, bet NEVERMIND)…
Dėkui atsakiusiems
P.S. nenoriu skelbti savo amžiaus, bet man yra tarp 11 ir 13 metų. Po to atpažins, o klasiokų paskalų karalių turiu kelis :S

Atsijungęs

#6 geg. 13, 2014 23:39:45

greta123

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Sveiki.Man irgi 18 metų,Man irgi patinka merginos,daugelis vadina mane lezbe,bet nors man skaudu,bet nepasiduodu aš,kovoju save kiek imanoma.Ir tu nepasiduok,kovok,nekreipk demesio i kalbas,kad esi kitokia nei visi.Aš irgi esu kitokia.
Nu ir ka?Bet stengiuos nekreipt demesio.

Atsijungęs

#7 bal. 17, 2014 13:28:47

slapta...

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Patarciau paziureti seriala ,,Jaunosios melages" ten yra tokia mergina kuri yra kaip tu Jai ziuresi tai linkiu gero ziurejimo

Atsijungęs

#8 bal. 16, 2014 10:27:42

Smaile

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Ir kas,juk vaikinas,ir mergina tik lyčių pavadinimai,tau nebūtina daryt tai ka daro kiti

Atsijungęs

#9 lapkr. 26, 2013 22:45:01

laura

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Labas tu del to nesijaudink siais laikais zmogus gali apsispresti kokios jis oreantacijos ir nieko cia blogoas cia nematau taigi nepergyvenk surask savo tikraja meile ir eik pirmyn ;-)

Atsijungęs

#10 spal. 12, 2013 20:58:41

Swiftie

Mane traukia merginos.. Ka daryt?

Nepergyvenk. Tikrai rasi savo meile. Nekreip demesio i pasaipas. Esi kokia esi ir niekas to nepakeis. As tai pati nezinau kokia mano orientacija. Vaikinai man grazus bet siurkstus bet as jais ir zaviuosi ir tuo paciu ant ju stumiu. Merginos taip pat patinka. Tai zodziu man ir vaikinai ir merginos. Bo, tau gal patinka 1D? Is pavadinimo sprendziu nes vienoje istorijoje buvo mergina vardu Bo. Man 16. Jeigu nori galetume pabendrauti tiesiog atsiustum savo gmail.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas