diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 10, 2013 16:02:08

Gyn�jas

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

parasiau

Atsijungęs

#2 spal. 10, 2013 01:50:49

Gyn�jas

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Audrius.
Esmė sudėjime ir tvarkingume, ne plaukų spalvoj ar pan. Aišku, pats supranti, kad nėra gerai 10kg sverti mažiau, tačiau tikriausiai to dar neįvertinai kokiu mąsteliu. Tai yra ryški ir opi problema, kurią reikia būtinai taisyti, kompensuoti. Užsirašyk į bokso treniruotes, kaip minėjau, tai tai duos tikrai daugiau pasitikėjimo savimi kovojant už save ir apskritai bendraujant su žmonėmis, ypač merginomis.

Nepamiršk dar vieno dalyko, kurio mokyklose nemoko: tai kaip kiti žmonės priims tavo sakomus žodžius priklauso ne vien nuo to ką tu sakysi, bet didžia dalim nuo to kaip tu tai sakysi. Kūno kalba, balso tonas, visi bajeriai labai stipriai veikia.

Kitas dalykas: nereikia bijoti būti sumuštam. Reikalas tas, kad tie, kurie mato, kad kovoji už save, netgi jei tave ir sumuš, vėliau žiūrės į tave tikrai pagarbiau nei žiūrėtų, jei leisiesi paprastai skriaudžiamas arba mušamas. Kovok. Jei ne kumščiai, tai kitom priemonėm. Visada būk pasiruošęs kovoti, turėk ką po ranka. Išmok muštis.

Yra vienas labai geras pasakymas: geras vyras, kuris vengia muštynių, tačiau visiškas asilas, jeigu jis nemoka muštis.

Nepasiduok XXI a smegenų plovimui, kad tipo jėgos kultas jau praeityje ir panašiai. Žmogaus prigimtis sako ką kitą. Jėgos kultas visada buvo ir bus. Jei ne fizinės jėgos, tai psichologinės ir pan. Kitaip sakant ugdyk pilnatvę savy, kad būdamas vienas tu savim džiaugtumeisi, kad nereikėtų bendraujant su žmonėmis apsimetinėti savimi pasitikinčiu ir panašiai.

Reikia ugdyti vidinį magnetizmą. Jį ugdysi kurdamas savy vertes, vidinius vyriškumo ir ne vien parametrus. Moterys žiūri į tuos, kurie turi daugiausiai verčių, kitaip sakant turi įmanimai daugiausiai teigiamų savybių. Pradedant stirpiu pasitikėjimu savimi, fizine jėga ir sudėjimu baigiant įvairių kalbų mokėjimu ir flirtu.

Domėkis įvairiais receptais kaip priaugti masės, pasikonsultuok su dietologe ar savo daktare, judėk, sportuok, nesėdėk tuščiai prie kompo. Jei sedėsi tuščiai - bėgsi nuo savęs. Vietoj to, kad savo brangų laiką (laikas be abejo bangus) leistum SAVĘS KŪRIMUI, tu leidi savęs NAIKINIMUI. Banali fizika - kur tavo dėmesys ten yra tavo energija, kur tavo energija, ten darbas. Kur nėra darbo - ten irimas (kitaip sakant entropija). Kitaip sakant jokiu būtų neapleisk dėmesiu savęs, mokslų, susitaikyk su mokytojais, jei jausi kad reikia - pakeisk mokyklą.

Būtinai mokykis anglų kalbą, ypač klausymą, kadangi būtent šia kalba yra pilna seminarų mano minėtomis temomis. Torrent svetainėse (torrent.lt linkomanija.net thepiratebay.sx) jų rastum. Būtinai ieškok bendraminčių, kadangi su bendraminčiais bus lengviau augti.

Nepasiduok aplinkos įtakai dėl žalingų įpročių. Tu turi užkurti savy tą generatorių, ne kuris eitų paskui merginas, bet paskui kurį eitų merginos. Tai ilgas darbas, bet patikėk manim - apsimoka. Merginos bus palyginus menkas pliusas, kurį pritrauksi, su tais dalykais, kuriuos turėsi sukūręs savyje vertes. Valia, vyriškumas, jėga, psichologinis tvirtumas, stabilumas, DISCIPLINA (kad nebūtų va šiandien tingiu, kitą dieną - neapgaudinėk savęs. Nešvaistyk laiko, nebent nori sugriaut savo gyvenimą). Būtinai susidaryk dienos režimą, kada keltis, kada miegoti, kada sportuoti, kada mokytis, kada valgyti ir t.t.

Nešvaistyk dėmesio beprasmės diskusijoms, ar nesamonėms, žaidimams internete.

Dar vienas dalykas - maksimalizuok savarankiškumą - kitaip sakant, pradėk mokytis gamintis sau maistą, rūpintis namų buitimi, savimi, visais dalykais. Įsivaizduok ko tau šiuo metu reiktų, jeigu gyventum vienas, tačiau turėtum pinigų mokslams ir buičiai. Nemažai tiesa? Anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai jau reikės juos ne įsivaizduoti, o daryti realiai, nes nebus kas padėtų šalia. Moteris nori glaustis prie savarankiško vyro, ne prie mamyčiuko, kuris po mokslų dar belenkiek laiko gyvena su mama ar jos išlaikomas.

Beje, dar vienas dalykas: perskaityk šitą ir praktikuok. Nesakau, kad iš karto. Susidaryk grafiką, po truputį. Romą irgi ne iš karto pastatė. http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?p=222150#222150 [technologijos.lt]

Taip pat ir šitą, čia rašiau atsakymą žmogui, kurio klausimas buvo toks:

Pas mane ziauriai veikia studentismas ir inertiskas protas. mokslus atidelioju, tyngiu ir valgau net jei esu sotus. Kartais pavyksta susivaldyt ir laikytis mitybos kaip sako treneris. bet ir dabar va sedziu kavinei. o veliau po darbo i sushi. o nuo ryt vel rimta mityba ir sportas. zinau, kad privalau mesti svori ir valgyt kaip reikia. na Jeigu cia kazka galima priskirti prie inscorpio posto, tai butu idomu suzinoti kaip suvaldyti ta prota.


Energijos tvermės dėsnis sako - energija iš niekur neatsiranda ir nedingsta. Įsivaizduok save ir savo laiką kaip energijos resursą, kurį reikia išnaudoti kaip galima efektyviau, nes kitaip tavo energija nueis tau nenaudinga linkme.

Pagrindinis dėmuo - tavo dėmesys. Suvaldysi savo dėmesį - tada automatiškai pakeisi elgesį, pakeitęs elgesį gausi atitinkamus rezultatus. Kur energija ten darbas. Tavo dėmesys yra energija.

Dabar sustok akimirkai ir pagalvok - kur tu esi, ką tu veiki, ką galvoji, ko esi. Sustok ir apsižiūrėk. Įjunk savo minčių, elgesio, dėmesio stebėjimą. Kokia tavo nuomonė apie tai? Ar veda gera linkme?
Susirašyk sąrašą visų užsuktų inercijų kurios tau nėra naudingos. Susirašyk logine grandine tai kas bus, jeigu tu toliau darysi tai ką darai (ant kiek blogai bus). Dabar susirašyk tau naudingų inercijų sąrašą ir po to kitą - kas bus ateityje, jeigu skirsi dėmesio tau naudingom (nesvarbu, kad dar neužsuktom) inercijom.

Viskam ką darai - tu savo smegenyse ugdai įprotį. Kuo labiau įpročio inercija užsukta - tuo sunkiau jį suvaldyti. O įpročio inercija didėja kaip siego kamuolys nuo kalno. Todėl reikia žiauriai atidžiai stebėti kur eina dėmesys. Kuo dažnau įjunk tokį matymą - lyg stebėtum save ir savo mintis iš šono. Įsuk įprotį tokiai savistabai. Šis procesas tau sugrąžina labai daug dėmesio ir didžiausia nauda iš to - gali kontroliuoti save. Ko dažniau laikyk savistabą ir ją visada stenkis įjungti, ypač kai tik atsiranda koks išorinis dirgiklis (pvz.: kebabinė), kuris gali nugręžti tavo energiją (bapkes, laiką ar dar ką nors).

Pasileisti nuo kalno lengviausia, bet tik įkopę į jį tampa nugalėtojais. Kalnas yra tikslų atitikmuo.

Kitas dalykas, gali būt prasta aplinkos įtaka, kadangi pagrinde elgesio modelių mokomės per pavyzdį. Termodinamikos principai sako - jeigu 1 daiktas yra karštas, o kitas šaltas, tokiu atveju jeigu abu tuos daiktus suglausi - per laiką jų temperatūra susivienodins. Kitaip sakant - tu įgausi tos aplinkos kurioj esi savybes. Panašiai kaip susimašiusios balta ir juoda spalvos tampa pilka. Bet tai irgi priklauso nuo to ant kiek esi kietas psichologiškai, kokias sau naudingas inercijas (įpročius) esi įsukęs.

Dar vienas apsektas tavo motyvacija - ar tu tikrai esi patenkintas tuo ką darai? Ar esi patenkintas savo specialybe, jei atidėlioji studijavimą?

Svarbiausia būt sau vilku. Įsivaizduok, kad tavo inertiškas protas yra kaip avis, o tavo sąmonė - kaip vilkas. Kuo mažiau sąmonė (vilkas) skirs dėmesio inerc. protu (avis), tuo mažiau avis bus linkusi judėti ir paklusti vilkui ir bus linkusi daryti dalykus pagal senas inercijas. Reikalas tas, kad jeigu vilkas aviai neskirs dėmesio, tuomet pas avį ateis meška ir tada bus labai negerai.

Kuo mažiau būsi sąmoningas, tuo labiau būsi inertiškas. Bendrauk su aplinka, kuri tau padeda augti iš vidaus, tobulėti, stabdyt senas inercijas. Jeigu būsi pakankamai kietas iš vidaus - tuomet būdamas nekokioj aplinkoj per savo pavyzdį gali padaryt kažkokia gerą įtaką tai aplinkai.

Nepamiršk - išsigelbėjimas tavyje. Savyje reikia kurti pilnatvę Tu esi savo proto šeimininkas. Neleisk jame įsiveisti parazitam (blogiem įpročiam ir aplinkai kuri tave blogai veiktų), o jei įsiveisė - negailėdamas ir nedelsdamas mesk lauk. Nesvarbu, jog su tais įpročiais daug laiko praleidai, svarbu, kad daugiau nepraleistum.

Dabar vėl įjunk savistabą.

Sėkmės auginant save. Ji priklauso nuo tavęs, o ne tu nuo jos.

Turiu iš mokyklos pažystamų, tris boksininkus, lanko visi boksą apie metus. Jie stiprūs, greiti , ir iš mokyklos esa stipriausi, pasiryžau tam - kad valgysiu sveikai, nors iki šiol valgiau tik čipsus , gėriau limonadą ir t.t. Visą laiką kai sugis koja, nuo pirmos dienos mokykloje pasikeisiu. Jeigu koja dar šlubuos - iškarto į treniruotes važiuoti negalėsiu, bet mane kankina baimė... Esu 8-tokas, ir yra pas mus mokykloje vienas vaikas, už mane 1 klase vyresnis, jis sudėjimo beveik tokio pat kaip aš, tik vyresnis, jis pats važiavo į bokso treniruotes, pradėjo lankyti , gavo į kailį ir nebelanko. Trumpiau tariant palankė gal 3 treniruotes ir toliau bijojo, ir nebelankė. Man baisu tas kad man gali nutikti taspats, jeigu man irgi būtų taspats jog nei mėnesio neištverčiau - mano reputacija būtų dar labiau sugadinta. Galbūt man reikia kažko motyvuojančio ar pan ;? Net nežinau dabar, bet viską perskaitęs , suvokiau tai , ko dar nebuvau suvokęs iki šiol.

Atsijungęs

#3 spal. 10, 2013 00:26:03

Audrius.

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Esmė sudėjime ir tvarkingume, ne plaukų spalvoj ar pan. Aišku, pats supranti, kad nėra gerai 10kg sverti mažiau, tačiau tikriausiai to dar neįvertinai kokiu mąsteliu. Tai yra ryški ir opi problema, kurią reikia būtinai taisyti, kompensuoti. Užsirašyk į bokso treniruotes, kaip minėjau, tai tai duos tikrai daugiau pasitikėjimo savimi kovojant už save ir apskritai bendraujant su žmonėmis, ypač merginomis.

Nepamiršk dar vieno dalyko, kurio mokyklose nemoko: tai kaip kiti žmonės priims tavo sakomus žodžius priklauso ne vien nuo to ką tu sakysi, bet didžia dalim nuo to kaip tu tai sakysi. Kūno kalba, balso tonas, visi bajeriai labai stipriai veikia.

Kitas dalykas: nereikia bijoti būti sumuštam. Reikalas tas, kad tie, kurie mato, kad kovoji už save, netgi jei tave ir sumuš, vėliau žiūrės į tave tikrai pagarbiau nei žiūrėtų, jei leisiesi paprastai skriaudžiamas arba mušamas. Kovok. Jei ne kumščiai, tai kitom priemonėm. Visada būk pasiruošęs kovoti, turėk ką po ranka. Išmok muštis.

Yra vienas labai geras pasakymas: geras vyras, kuris vengia muštynių, tačiau visiškas asilas, jeigu jis nemoka muštis.

Nepasiduok XXI a smegenų plovimui, kad tipo jėgos kultas jau praeityje ir panašiai. Žmogaus prigimtis sako ką kitą. Jėgos kultas visada buvo ir bus. Jei ne fizinės jėgos, tai psichologinės ir pan. Kitaip sakant ugdyk pilnatvę savy, kad būdamas vienas tu savim džiaugtumeisi, kad nereikėtų bendraujant su žmonėmis apsimetinėti savimi pasitikinčiu ir panašiai.

Reikia ugdyti vidinį magnetizmą. Jį ugdysi kurdamas savy vertes, vidinius vyriškumo ir ne vien parametrus. Moterys žiūri į tuos, kurie turi daugiausiai verčių, kitaip sakant turi įmanimai daugiausiai teigiamų savybių. Pradedant stirpiu pasitikėjimu savimi, fizine jėga ir sudėjimu baigiant įvairių kalbų mokėjimu ir flirtu.

Domėkis įvairiais receptais kaip priaugti masės, pasikonsultuok su dietologe ar savo daktare, judėk, sportuok, nesėdėk tuščiai prie kompo. Jei sedėsi tuščiai - bėgsi nuo savęs. Vietoj to, kad savo brangų laiką (laikas be abejo bangus) leistum SAVĘS KŪRIMUI, tu leidi savęs NAIKINIMUI. Banali fizika - kur tavo dėmesys ten yra tavo energija, kur tavo energija, ten darbas. Kur nėra darbo - ten irimas (kitaip sakant entropija). Kitaip sakant jokiu būtų neapleisk dėmesiu savęs, mokslų, susitaikyk su mokytojais, jei jausi kad reikia - pakeisk mokyklą.

Būtinai mokykis anglų kalbą, ypač klausymą, kadangi būtent šia kalba yra pilna seminarų mano minėtomis temomis. Torrent svetainėse (torrent.lt linkomanija.net thepiratebay.sx) jų rastum. Būtinai ieškok bendraminčių, kadangi su bendraminčiais bus lengviau augti.

Nepasiduok aplinkos įtakai dėl žalingų įpročių. Tu turi užkurti savy tą generatorių, ne kuris eitų paskui merginas, bet paskui kurį eitų merginos. Tai ilgas darbas, bet patikėk manim - apsimoka. Merginos bus palyginus menkas pliusas, kurį pritrauksi, su tais dalykais, kuriuos turėsi sukūręs savyje vertes. Valia, vyriškumas, jėga, psichologinis tvirtumas, stabilumas, DISCIPLINA (kad nebūtų va šiandien tingiu, kitą dieną - neapgaudinėk savęs. Nešvaistyk laiko, nebent nori sugriaut savo gyvenimą). Būtinai susidaryk dienos režimą, kada keltis, kada miegoti, kada sportuoti, kada mokytis, kada valgyti ir t.t.

Nešvaistyk dėmesio beprasmės diskusijoms, ar nesamonėms, žaidimams internete.

Dar vienas dalykas - maksimalizuok savarankiškumą - kitaip sakant, pradėk mokytis gamintis sau maistą, rūpintis namų buitimi, savimi, visais dalykais. Įsivaizduok ko tau šiuo metu reiktų, jeigu gyventum vienas, tačiau turėtum pinigų mokslams ir buičiai. Nemažai tiesa? Anksčiau ar vėliau ateis laikas, kai jau reikės juos ne įsivaizduoti, o daryti realiai, nes nebus kas padėtų šalia. Moteris nori glaustis prie savarankiško vyro, ne prie mamyčiuko, kuris po mokslų dar belenkiek laiko gyvena su mama ar jos išlaikomas.

Beje, dar vienas dalykas: perskaityk šitą ir praktikuok. Nesakau, kad iš karto. Susidaryk grafiką, po truputį. Romą irgi ne iš karto pastatė. http://www.technologijos.lt/diskusijos/viewtopic.php?p=222150#222150 [technologijos.lt]

Taip pat ir šitą, čia rašiau atsakymą žmogui, kurio klausimas buvo toks:

Pas mane ziauriai veikia studentismas ir inertiskas protas. mokslus atidelioju, tyngiu ir valgau net jei esu sotus. Kartais pavyksta susivaldyt ir laikytis mitybos kaip sako treneris. bet ir dabar va sedziu kavinei. o veliau po darbo i sushi. o nuo ryt vel rimta mityba ir sportas. zinau, kad privalau mesti svori ir valgyt kaip reikia. na Jeigu cia kazka galima priskirti prie inscorpio posto, tai butu idomu suzinoti kaip suvaldyti ta prota.


Energijos tvermės dėsnis sako - energija iš niekur neatsiranda ir nedingsta. Įsivaizduok save ir savo laiką kaip energijos resursą, kurį reikia išnaudoti kaip galima efektyviau, nes kitaip tavo energija nueis tau nenaudinga linkme.

Pagrindinis dėmuo - tavo dėmesys. Suvaldysi savo dėmesį - tada automatiškai pakeisi elgesį, pakeitęs elgesį gausi atitinkamus rezultatus. Kur energija ten darbas. Tavo dėmesys yra energija.

Dabar sustok akimirkai ir pagalvok - kur tu esi, ką tu veiki, ką galvoji, ko esi. Sustok ir apsižiūrėk. Įjunk savo minčių, elgesio, dėmesio stebėjimą. Kokia tavo nuomonė apie tai? Ar veda gera linkme?
Susirašyk sąrašą visų užsuktų inercijų kurios tau nėra naudingos. Susirašyk logine grandine tai kas bus, jeigu tu toliau darysi tai ką darai (ant kiek blogai bus). Dabar susirašyk tau naudingų inercijų sąrašą ir po to kitą - kas bus ateityje, jeigu skirsi dėmesio tau naudingom (nesvarbu, kad dar neužsuktom) inercijom.

Viskam ką darai - tu savo smegenyse ugdai įprotį. Kuo labiau įpročio inercija užsukta - tuo sunkiau jį suvaldyti. O įpročio inercija didėja kaip siego kamuolys nuo kalno. Todėl reikia žiauriai atidžiai stebėti kur eina dėmesys. Kuo dažnau įjunk tokį matymą - lyg stebėtum save ir savo mintis iš šono. Įsuk įprotį tokiai savistabai. Šis procesas tau sugrąžina labai daug dėmesio ir didžiausia nauda iš to - gali kontroliuoti save. Ko dažniau laikyk savistabą ir ją visada stenkis įjungti, ypač kai tik atsiranda koks išorinis dirgiklis (pvz.: kebabinė), kuris gali nugręžti tavo energiją (bapkes, laiką ar dar ką nors).

Pasileisti nuo kalno lengviausia, bet tik įkopę į jį tampa nugalėtojais. Kalnas yra tikslų atitikmuo.

Kitas dalykas, gali būt prasta aplinkos įtaka, kadangi pagrinde elgesio modelių mokomės per pavyzdį. Termodinamikos principai sako - jeigu 1 daiktas yra karštas, o kitas šaltas, tokiu atveju jeigu abu tuos daiktus suglausi - per laiką jų temperatūra susivienodins. Kitaip sakant - tu įgausi tos aplinkos kurioj esi savybes. Panašiai kaip susimašiusios balta ir juoda spalvos tampa pilka. Bet tai irgi priklauso nuo to ant kiek esi kietas psichologiškai, kokias sau naudingas inercijas (įpročius) esi įsukęs.

Dar vienas apsektas tavo motyvacija - ar tu tikrai esi patenkintas tuo ką darai? Ar esi patenkintas savo specialybe, jei atidėlioji studijavimą?

Svarbiausia būt sau vilku. Įsivaizduok, kad tavo inertiškas protas yra kaip avis, o tavo sąmonė - kaip vilkas. Kuo mažiau sąmonė (vilkas) skirs dėmesio inerc. protu (avis), tuo mažiau avis bus linkusi judėti ir paklusti vilkui ir bus linkusi daryti dalykus pagal senas inercijas. Reikalas tas, kad jeigu vilkas aviai neskirs dėmesio, tuomet pas avį ateis meška ir tada bus labai negerai.

Kuo mažiau būsi sąmoningas, tuo labiau būsi inertiškas. Bendrauk su aplinka, kuri tau padeda augti iš vidaus, tobulėti, stabdyt senas inercijas. Jeigu būsi pakankamai kietas iš vidaus - tuomet būdamas nekokioj aplinkoj per savo pavyzdį gali padaryt kažkokia gerą įtaką tai aplinkai.

Nepamiršk - išsigelbėjimas tavyje. Savyje reikia kurti pilnatvę Tu esi savo proto šeimininkas. Neleisk jame įsiveisti parazitam (blogiem įpročiam ir aplinkai kuri tave blogai veiktų), o jei įsiveisė - negailėdamas ir nedelsdamas mesk lauk. Nesvarbu, jog su tais įpročiais daug laiko praleidai, svarbu, kad daugiau nepraleistum.

Dabar vėl įjunk savistabą.

Sėkmės auginant save. Ji priklauso nuo tavęs, o ne tu nuo jos.

Atsijungęs

#4 spal. 9, 2013 23:23:51

Gyn�jas

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Audriau, jeigu tau domina kaip aš atrodau - juodi plaukai, treningas, kūdas ( 10kg mažiau sveriu nei turėčiau ) ūgio normalaus, mėlynakis. Tavo patarimai man padės tikrai gyvenime, nuo šiol sieksiu savo tikslo, pagarbos ir k.t. bet kokia kaina.

Atsijungęs

#5 spal. 9, 2013 22:24:04

Gyn�jas

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Audrius.
Gamtoj yra toks principas, jog iš pradžių beveik visi nauji individai atėję į grupę yra išbandomi psichologiniu/fiziniu smurtu. Tik pasipriešinę priimami į būrį. Žmogau, tu pats duobę sau kasi. Kaip elgiasi reptilijos, vilkai, taip ir žmonės.

Principas tas, jog kol savęs negerbsi, tol kiti tavęs negerbs. O kiti dabar tavęs negerbia todėl, kad nepasipriešini jų spaudimui.

Jei leidai užsisėsti vieną kartą, tai tuomet sėsis kad ir 100.

Kitas dalykas - įdomu kaip elgiesi, kaip atrodai, kitaip sakant ar esi normalus. Kokios tavo stipriosios pusės, kokios silpnosios.

Turiu pažįstamą, kuris būdamas smulkiausias klasėj sugebėjo atsilaikyti prieš visus, kadangi jis tikėjo savimi ir kovojo už save. Kitaip sakant - gerbė save. Iki tokio lygio, kad eidavo į trasą ir plytos, kėdės ir kiti dalykai. Jam svarbiausia buvo pastovėti už save ir išsikovoti pagarbą.

Principas tas, jog ją turi užsitarnauti, iš oro jos negausi.

Nežinau, koks tu esi, tačiau esmė tokia, jog jei nori, kad tave gerbtų, turi visų pirma būti tvarkingas, higieniškas, padorios šukuosenos, aprangos, žmogus, kuris kuria savyje vertes. Kitaip sakant, būtinai sportuoja (kovinį sportą pageidautina, ne kačialkę) ir nesielgia kaip lopas. Dabar tu tiesiai šviesiai sau pats atsakyk: kaip tu elgies?

Automatiškai vien duodamas pinigus tam, kad еave gintų tu jau nusileidi kartele žemyn, leisdamas kitiems tave mušti - dar labiau krenti žemyn. Jeigu dar nesimokai, juo labiau atsikalbinėji nuo mokytojų - dar kartele žemyn.

Reikalas tas, kad tau reikia eiti konkrečiu keliu į vyriškumą. Nereikia svaigti, kad čia subjektyvu, tipo visko ant vieno neužmausi. Čia yra DĖSNIAI, todėl ir laikyti jų reikia nepalaužiamai. Kas eina prieš dėsnius - save pasmerkia pralaimėti.

Vienam žmogui (9 kl. mokės) padėjau, pradėjo lankyt boksą, pakeitė mokyklą, o kas svarbiausia - PAKEITĖ SAVO ELGESĮ ir nesielgė kaip lopas. Gyvenimas yra kova, todėl neleisk kitiems užimti tavo vietos po saule. Tu gali save pakeisti, tačiau senos mąstymo inercijos gali vožti tave atgal. Nepasiduok, kovok su įpročiais, keisk save ir KURK PILNATVĘ SAVY!

ps. baik izeidineti mokytojus ir elkis kaip vyras, ne viščiukas, besijaučiantis prieš mokytoją erelis, o pries bendraklasius patyciu objektas.

Važiuok kad ir 20, 30 km į treniruotes, bet būtinai lankyk kovinę sporto šaką.


Dėėėkui... taip ir padarysiu, sugis koja, iškart važiuosiu į boksą lankyt treniruotes.

Redagavo Gyn�jas (spal. 9, 2013 23:22:21)

Atsijungęs

#6 spal. 9, 2013 21:53:21

Audrius.

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Gamtoj yra toks principas, jog iš pradžių beveik visi nauji individai atėję į grupę yra išbandomi psichologiniu/fiziniu smurtu. Tik pasipriešinę priimami į būrį. Žmogau, tu pats duobę sau kasi. Kaip elgiasi reptilijos, vilkai, taip ir žmonės.

Principas tas, jog kol savęs negerbsi, tol kiti tavęs negerbs. O kiti dabar tavęs negerbia todėl, kad nepasipriešini jų spaudimui.

Jei leidai užsisėsti vieną kartą, tai tuomet sėsis kad ir 100.

Kitas dalykas - įdomu kaip elgiesi, kaip atrodai, kitaip sakant ar esi normalus. Kokios tavo stipriosios pusės, kokios silpnosios.

Turiu pažįstamą, kuris būdamas smulkiausias klasėj sugebėjo atsilaikyti prieš visus, kadangi jis tikėjo savimi ir kovojo už save. Kitaip sakant - gerbė save. Iki tokio lygio, kad eidavo į trasą ir plytos, kėdės ir kiti dalykai. Jam svarbiausia buvo pastovėti už save ir išsikovoti pagarbą.

Principas tas, jog ją turi užsitarnauti, iš oro jos negausi.

Nežinau, koks tu esi, tačiau esmė tokia, jog jei nori, kad tave gerbtų, turi visų pirma būti tvarkingas, higieniškas, padorios šukuosenos, aprangos, žmogus, kuris kuria savyje vertes. Kitaip sakant, būtinai sportuoja (kovinį sportą pageidautina, ne kačialkę) ir nesielgia kaip lopas. Dabar tu tiesiai šviesiai sau pats atsakyk: kaip tu elgies?

Automatiškai vien duodamas pinigus tam, kad еave gintų tu jau nusileidi kartele žemyn, leisdamas kitiems tave mušti - dar labiau krenti žemyn. Jeigu dar nesimokai, juo labiau atsikalbinėji nuo mokytojų - dar kartele žemyn.

Reikalas tas, kad tau reikia eiti konkrečiu keliu į vyriškumą. Nereikia svaigti, kad čia subjektyvu, tipo visko ant vieno neužmausi. Čia yra DĖSNIAI, todėl ir laikyti jų reikia nepalaužiamai. Kas eina prieš dėsnius - save pasmerkia pralaimėti.

Vienam žmogui (9 kl. mokės) padėjau, pradėjo lankyt boksą, pakeitė mokyklą, o kas svarbiausia - PAKEITĖ SAVO ELGESĮ ir nesielgė kaip lopas. Gyvenimas yra kova, todėl neleisk kitiems užimti tavo vietos po saule. Tu gali save pakeisti, tačiau senos mąstymo inercijos gali vožti tave atgal. Nepasiduok, kovok su įpročiais, keisk save ir KURK PILNATVĘ SAVY!

ps. baik izeidineti mokytojus ir elkis kaip vyras, ne viščiukas, besijaučiantis prieš mokytoją erelis, o pries bendraklasius patyciu objektas.

Važiuok kad ir 20, 30 km į treniruotes, bet būtinai lankyk kovinę sporto šaką.

Atsijungęs

#7 spal. 9, 2013 16:31:29

Gyn�jas

Vienatvė, mušimas, apkaltinimas ko nedariau

Labą dieną. Aš net pats nelabai suvokiu.. Ko aš į šitą puslapį atėjau... Mano bėdos tokios.. Mokykloje dažniausiai vaikai apkaltina dalykais kurių aš nepadariau, į mane mėto popieriukus ir t.t. man tai labai trugdo, ir aš nežinau ką man daryti... Merginos manęs nelabai mėgsta, vienintelė mama manimi gerai rūpinasi, bet ji jau sęnsta ir manau tuoj liksiu visiškai vienas. Negaliu aš nuo jų apsiginti ir nieko jiems padaryti. Draugų susirasti man sunku, tik dėlto man tenka trauktis į visokius " rūkymus " ir t.t. aš nebenoriu taip gyventi, aš netgi pinigus kuriuos man duoda mama moku / mokėdavau klasiokui... Kad jis mane apgintų, ir niekas nemėtytų ir t.t. taigi klausiu patarimo... Kaip aš visą tai galėčiau pakeisti? Šiuo metu man lūžus koja, ir guliu namie, bet man pastoviai skambinėja tas klasiokas: kada pinigai, daugiau tavęs neginsiu ir t.t. gyvenu tokiame kaime, ir man tenais visiškai nėra ką veikti, su vienu savo buvusiu geriausiu draugu esu " susipykęs " , manau jeigu išeičiau į kitą mokyklą viskas būtų gerai, bet dar tik mokslo metų pradžia.. O mokykloje jau man visi grasina kad gausiu į kailį ir t.t..... Aš tiesiog nežinau ką aš galėčiau pakeisti, mokytis perdaug nesistengiu, neesu moksliukas, tiesą sakant mokausi gan prastai, dažnai įžeidinėju mokytojus.. ir t.t. .. Kaip man visą tai pakeisti? Gal yra tokių žmonių kurie bent galėtų pabandyti man padėti? ;?

Į jokius mokytojus / tėvus / direktorius / mokyklos socialines nesikreipsiu.. Nes bus tik dar blogiau, gal mamytei savo ir galėčiau truputį prasitart. O šeip yra visiška žopa. Viskas kas mane ramina tai muzika, ir internetiniai žaidimai šiuo metu.

Aš dažnai tiesiog apgaunu mamą arba neintu per pertraukas pas daktariukę, vien tam kad išleistų namo.. Nes išverti mokyklos nebegaliu..

Redagavo Gyn�jas (spal. 9, 2013 16:35:30)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas