diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 4, 2015 10:14:21

StUiEp
Registruotas: 2015-01-04
Įrašai: 2

noreciau susirast mergina

Skirta visiems tiems kurie sako kad: “Jums reikia subresti” ir pan. Ziurekit: paraso kazkas kad iesko merginos (ar vaikino koks skirtumas, kadangi as vaikinas tai rasysiu merginos) ir tada atsiranda kazkoks sventuolis ( sventuole ) ir pradeda savo: “Meile jums dar per anksti” “Pirma subreskit, o paskui apie meile galvokit” nu ir dar ten panasiai visu neisvardinsiu. Bet esme yra tame kad kokio velnio jums is viso cia komentuot jei jus neieskot merginos (vaikino)??? Koks jum skirtumas??? Dziaugiasi kad 16 metų ir dar neturėjo vaikino (perskaiciau viena merginos komentara), tai gal taip ir baigsi gyvenima viena. Tik noriu pasakyt kad meilei nera ribu (ipac del amziaus, ar del jaunumo). Man paciam yra 13 metu ir esu turejes 4 merginas (iskaitant ir sia su kuria draugauju). Ir ka jus man i tai??? Turbut rasysit: Tu nesubrendes, kazkoks nenormalus 13 metu o jau 4 merginas turejes. Bet tai yra visiskai normalu, net ir mano draugai po tiek pat merginu tureje. Nu zodziu aciu kad skaitet kas skaitet iki galo, ir atsiprasau uz klaidas nes skubedamas rasiau.

P.S. Si zinute neskirta tiem kurie tikrai stengiasi pamokyti ar padeti, bet tiems kuriem tai atrodo nenormalu ar juokinga.

Atsijungęs

#2 saus. 4, 2015 15:37:53

ugne119
Registruotas: 2015-01-01
Įrašai: 25

Sveiki, ieskau vaikino su kariuo galeciau praleisti smagiai laika
Man 12 metu ir esu is Vilniaus. Megstu ivairiausias sproto sakas. Maunau esu grazi gan sportiska ir draugiska. Jei kazka sudominau, atrasykit
***Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefono numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.). Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.

Redaguotas Vaiku_linija (saus. 17, 2015 20:33:34)

Atsijungęs

#3 vas. 26, 2015 07:29:34

ProtingasChamas
Registruotas: 2015-02-26
Įrašai: 68

Sveiki,

Ieškau gražios, savimi pasitikinčios, sažiningos ir mielos merginos. Man 15 ir esu is vilniaus

Atsijungęs

#4 kov. 12, 2015 20:33:37

gabrielliukass
Registruotas: 2015-03-10
Įrašai: 6

Rebeka, jis tiesiog tiesą pasakė man bent jau atrodo truputėlį nesamonė draugauti ne iš meilės, o iš vien to, kad turėti antrą pusę

Atsijungęs

#5 rugs. 15, 2015 15:36:28

silvija10
Registruotas: 2015-09-15

sony, man 10 metu gal noretum pabendraut? Ar as jau pavelavau? gal turi fb?

Atsijungęs

#6 rugs. 18, 2015 16:13:05

silvija10
Registruotas: 2015-09-15

sveiki man 10 metu,taciau noreciau turet vaikina. jis turetu but geras,istikimas,mielas,mandagus ir linksmas. mano fb **** o skype ****** nuo 10 iki 14 metu. labai lauksiu

Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.) Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose

Redaguotas Vaiku_linija (rugs. 19, 2015 19:51:40)

Atsijungęs

#7 rugs. 21, 2015 22:40:55

MusicLover
Registruotas: 2015-09-21
Įrašai: 1

Niekas nedraudžia turėti antrąją pusę ar girtis kad turėjai jau daug merginų ar vaikinų.
Tiesiog paskaičiau ir pamačiau kad daugiausiai čiia rašo 10, 11, 12 metų vaikai. Greitai augat. Bet ar suprantate, kas yra ta meilė? Ar tai yra tiesiog buvimas kietu, pasirodymas prieš draugus ir panašiai. Turėjau klasiokę, kurią jos vaikinas metė dėl to, kad jie tiesiog kartu neturėjo ką veikt. Abu buvo to “aukštesniojo luomo” žmonės, kietesni. Tie santykiai buvo šiiap sau, nei vienas, nei kitas per daug nesisielojo. Tai va žmonės, neskubėkit, nes paskui apie tą vadinamąją meilę susidarysit klaidingą požiūrį, kad meilė tik šiaip sau. Meilė remiasi sielos branda.

Redaguotas MusicLover (rugs. 21, 2015 22:42:15)

Atsijungęs

#8 rugs. 27, 2015 13:38:28

giedre123
Registruotas: 2015-03-23
Įrašai: 11

Sveiki.Man11metu.Ieskau vaikino 12 13 metu

Atsijungęs

#9 spal. 31, 2015 21:19:44

Viktorytė
Registruotas: 2015-10-28
Įrašai: 1