diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 10, 2015 18:39:35

danielius+danik
Registruotas: 2015-12-10
Įrašai: 1

noreciau susirast mergina

Labas gal turi fb sakyk?

Atsijungęs

#2 vas. 11, 2016 13:09:05

Milkute123
Registruotas: 2016-02-11
Įrašai: 15

Man bus 13 noreciau susipazint,
Turi fb?

Atsijungęs

#3 geg. 16, 2016 21:30:24

ErikasKrut
Registruotas: 2016-05-16

sveiki, man yra 14 m. ir as tikrai labai noreciau suisrast mergina kuri man butu grazi ir tikriausiai as jei patikciau tai vat jokios merginos nenori draugaut nes esu is kito miesto, ir nzn ar imanoma man susirast mergina. buciau labai laimingas jei tokia rasciau, man patinka bendrametes vyresnes arba metais dviem jaunesnes

Atsijungęs

#4 birž. 4, 2016 08:56:45

laurynas.gal
Registruotas: 2016-06-04
Įrašai: 2

Labas as vilnietis as gyvenu grigiskese
Esu sipatiskas nerukau negeriu esu linksmas man 11 metu speju esi grazi ir linksma

Atsijungęs

#5 birž. 4, 2016 09:02:06

laurynas.gal
Registruotas: 2016-06-04
Įrašai: 2

Turiu fb gyvenu vilniuje panevezyje ir klaipedoje
laukiu atsakimo “Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose”

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 5, 2016 00:09:31)

Atsijungęs

#6 birž. 5, 2016 16:29:50

Moonnight
Registruotas: 2016-05-25
Įrašai: 10

lukas1
Ar dar ieškai panelės

Atsijungęs

#7 birž. 5, 2016 16:31:00

Moonnight
Registruotas: 2016-05-25
Įrašai: 10

lukas1
Ar dar ieškai panelės

Atsijungęs

#8 birž. 30, 2016 10:42:21

KingsQueen14
Registruotas: 2016-06-27
Įrašai: 15

Labas. Esu Inesa. Man 13. Norėčiau pabendraut. Gyvenu Klaipėdoje… Patinka daug kas… Ypač neįprasti dalykai…

Atsijungęs

#9 liep. 3, 2016 11:59:44

Melitajago
Registruotas: 2016-07-03

Labas, ieškau Vaikino Man pačiai 10m Jam turėtų būti 11-12m. Esu graži, protinga, drovi, Tvarkinga, nenusikalbanti (Kaip kitos panos) Vaikinas turi būti gražus, protingas/ drovus, Esu iš Rokiškio jo ieškau taippat iš Rokiškio apskrities ir netoli esančių Rokiškio vietelių Laukiu :*

Atsijungęs

#10 rugpj. 18, 2016 19:08:00

XxLTUMasterxX
Registruotas: 2016-08-18

Sweiki visi. As ieskau merginos kuri butu linksma,grazi laiminga kuriai patiktu toks koks esu o as… nenoriu apietai kalbeti… kuriai patiktu gal minecraft'as. Ir kad butu jaunesne metams dwiem. O dabar apie mane . Man 11m. Mano plaukai sviesiai rudi kur gyvenu nenoriu atskleisti. Kas man patinka man patinka kaip jau zinot minecraft'as dievinu ta zaidima. As domiuosi daugiau kompo daiktais tai… bet galiu auteikti romantikos ir kaip ir viskas. Aciu uz Demesi!

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas