diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 21, 2017 00:21:17

hey_yo

jie flirtuoja su manimi!!!

gauk irodymus. Parsisiusk aplikacija, jei dar nera tokios iskarto tavo telefone garso irasymui kaip diktafone. Paleisk ir tegu irasineja, tik pasitestuok is pradziu kai busi viena ar tikrai girdisi ka kalba. Prasideda pertrauka - paleisk irasineti ir isidek i kisene, tik butinai patikrink is pradziu ar eina perklausyti. namie istestuok kaip isirasineja, koks garsas, kai buna kiseneje. Pabandyk testini irasa persikelti i kompiuteri, kad zinotum tiksliai ka reikes daryt su irasu, kad nesugadintum jo. Jei visiskai neisivaizduoji kaip tai daryti, nueik i omnitel, bite ar tele2 (kuo naudojiesi) salona ir paklausk ar gali naudoti savo telefona kaip diktafona, tegu parodo, paklausk kaip perkelti failus i pc.

Kai turesi irasa, jokiu budu neatskleisk is karto kad ji turi, nes gali atimti, istrinti ar sulauzyti telefona. Gristi namo ar biblioteka, jei namie neturi pc, perkeli i PC, issaugai keliose vietose kur niekas negaletu paimti, nusisiusk sau paciai email'a su prisegtu irasu, tai turesi intenete visada ji, susikurk dropbox.com vartotoja, isikelk ir ten. Jei naudoji gmail, ikelk ir i drive.google.com ir tada kita karta kai prie taves list bandys pasakyk, kad tu juos kelis kartus irasinejai, (net jei turesi tik 1 irasa) ir turi irasus, jei dar lis kreipsies i policija, irasa viesinsi.

Paskutini irasa palik telefone, tegu jis buna jiems akivaizdus irodymas. Duok paklausyti, pasakyk, kad gali istrinti is telefono, bet jis jau yra issaugotas internete keliose vietose. Dar paskleistas viesai, bet jei reikes - pasakyk, kad gali tai padaryti.

Jei tai irgi nepades, tada neisvengsi nesikreipt kur nors. Sutelk jegas ir pirmiausia patarciau vistiek eiti pas mama, pasakyk mamai, kad tau tai rupi, negali susitvarkyt pati ir jei ji nieko nedarys tu eisi pas kitus - direktore, mokyklos psichologe, policija ir t.t. Jei tai nepades, gali parasyti delfi, 15min redaktoriams apie savo istorija. Ju gali paprasyti, kad neviesintu tavo asmens duomenu, varda pakeista naudotu. Viesumas yra didelis ginklas pries smurtautojus.

Zmones, kurie elgiasi blogai dazniausiai labai bijo viesumo. Jie drasus salia taves (kol kas), salia savo draugu, bet daznai yra visiskai nedrasus kitose situacijose.

Buk stipri, nes Tu tai gali.

Iveikus viena dalyka, viska ateity bus lengviau iveikti, nes pati zinosi, kad Tu gali.

Atsijungęs

#2 saus. 6, 2017 22:31:39

Taura

jie flirtuoja su manimi!!!

Tai neik į lauka jai tau jie nepatinka ir nedraugauk su jais ir mamai paskyk nes tau
Bus geriau

Atsijungęs

#3 spal. 27, 2016 10:51:55

Vaiku_linija

jie flirtuoja su manimi!!!

120920
man tas pats vieni su manim flirtuoja kiti vos man nenumove maikes o kiti mane smauge(nemeluoju)

Bandymas tave per prievartą nurengti bei smaugimas yra fizinis smurtas. Niekas neturi teisės su tavimi šitaip elgtis ir tave skriausti. Susiduriant su fiziniu ar kitokiu smurtu, yra reikalinga kreiptis pagalbos į suaugusiuosius, kuriais tu pasitiki. Sėkmės!

Atsijungęs

#4 spal. 26, 2016 23:26:47

120920

jie flirtuoja su manimi!!!

man tas pats vieni su manim flirtuoja kiti vos man nenumove maikes o kiti mane smauge(nemeluoju)

Atsijungęs

#5 kov. 11, 2016 21:28:39

nightandday

jie flirtuoja su manimi!!!

Tai tiesiog vaikų žaidimas tas pats buvo mano draugei jie specialei tave erzina ir nori kd tu juos pagaudytum ar p.n.š

Atsijungęs

#6 kov. 11, 2016 21:28:38

nightandday

jie flirtuoja su manimi!!!

Tai tiesiog vaikų žaidimas tas pats buvo mano draugei jie specialei tave erzina ir nori kd tu juos pagaudytum ar p.n.š

Atsijungęs

#7 kov. 6, 2016 17:47:24

batonelis13

jie flirtuoja su manimi!!!

Tiesiai eik pas soc. pedagogę, arba į policiją (Vaikų linija sutinka, kad tokiu atveju naudinga pagalbos kreiptis į socialinę pedagogę, bet tuo pačiu primena, kad smurtas nėra tinkamas būdas spręsti iškilusius sunkumus).

Redagavo Vaiku_linija (kov. 6, 2016 20:58:33)

Atsijungęs

#8 bal. 2, 2015 16:42:46

XXINESA12

jie flirtuoja su manimi!!!

Nu aš patarčiau Tau padaryti taip:
Jeigu nenori eiti į lauką ( kaip sako XoXoXo ) tada išeik su drauge, dar kokiu nors Tau patikimu žmogumi. Bet…o tai kaip mama gali tau taip pasakyti “ eik tvarkykis viena?”
Geriau tu su ja pašnekėk,pasikalbėk ir pasakyk.

Atsijungęs

#9 bal. 14, 2014 16:38:03

XoXoXo

jie flirtuoja su manimi!!!

Sveika,galetum neiti i lauka su jais,o jei labai nori atsivesk ir drauge

Atsijungęs

#10 lapkr. 7, 2013 01:37:56

paaugliuke

jie flirtuoja su manimi!!!

migluska

Tu būtinai turi papasakoti kam nors! Nebūtinai tėvams o kad ir kokiam kitam suaugusiąjam, kuriuo pasitiki

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas