diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 13, 2014 21:42:59

tutis2
Registruotas: 2014-01-01
Įrašai: 2

Patyčios mano klasėje...

Sveiki , norėčiau išsipasakoti. Man 12. Gerai mokausi , bet klaisokai...Jie iš manęs tyčiojasi...Jie mane vadina negražiais žodžiais pvz.: valkata geriau nevardinsiu daugiau. Turiu vienintelį klasėje žmogų kuris mane išklauso. Tai vienintelė mano Draugė Mantė. Ji visada mane paguodžia. Kartą sugalvojau gražią šukuoseną ir su ja nuėjau į mokyklą. Vos tik įėjau pasipylė patyčios...Pasižiūrėk į veidrodį šmėkla ! Eik susišukuoti pabaisa...Ir pnš. Labai ilgai tai kenčiu. Ir nežinau kodėl jie taip daro...Man labai liūdna

Atsijungęs

#2 saus. 14, 2014 01:17:08

Gabriel�525
Registruotas: 2013-12-31
Įrašai: 4

Patyčios mano klasėje...

Kai buvau jaunesne is manes taip pat tyciojosi klasiokai, as nutiledavau, maniau, jog geriau nieko nesakysiu, bet paaugus as supratau,jog pakaks. Atsikirtau viena, kita, trecia karta ir jie suprato, kad pakaks. Kaip mano mama sako, jie tyciojasi, nes pavydi, nes nerizikuoja, paydi tau, nes jauciasi silpni, o tu zymei stipresne uz juos, tarkim, kad nebijojai eksperimentuoti su savo sukuosena, tu nebijojai pasirodyti ir tu esi geresne, nei jie. Paauge jie supras, baigsis tos linksmybes ir pan. Su laiku viskas praeina. Galbut kvailai nuskambes, bet tik nereikia laikinti ant ju nepykanta, geriau jiems atleisti, nes silpnavaliai bailiai. O jei daznai buna tau sunkiu akmirku, tj pradek rasyti dienorasti, sis dalykas tikrai labai padeda arba parasyk man i skype, jei turi: utiutjutjutju1. Tiesiog lik savimi ir neliudek*

Atsijungęs

#3 bal. 13, 2014 13:57:23

Gintare098
Registruotas: 2014-04-13
Įrašai: 1

Patyčios mano klasėje...

Sveiki,manęs klasiokai nekenčia nebendrauja ir ignoruoja ir negana to iš manęs šaiposi aš gerai mokinuosi net nepasisveikina su manimi aš ju nekenčiu jie per pamokas juokiasi man atrodo ,kad net mane apšneka ,nes vieną kartą girdėjau kai jie mane apšnekėjo ,bet ką padarysi jei nemėgsta manęs tai jų bėda ,o ne mano ir dar jie labai nedraugiški.

Atsijungęs

#4 bal. 13, 2014 17:12:48

Alisa
Registruotas: 2014-04-13
Įrašai: 2

Patyčios mano klasėje...

Sveikos. Aš manau tiesiog vieną - jei apkalba už nugaros - vadinas tu esi priekyje. Nereaguokit į patyčias. Pasakykite tėvams, kad jie pasikalbėtų su mokytoja ar tų vaikų tėvais, kad jie nustotų tyčiotis. Manau padės.

Atsijungęs

#5 geg. 8, 2014 19:14:02

Greta8648
Registruotas: 2014-05-08
Įrašai: 6

Patyčios mano klasėje...

Sveiki, man yra 12 metų iš manes tyčiojasi tik nuo 5 klasės dabar esu 6 bet niekas nepasikeitė atsirado naujesnių mokinių ir jie irgi pradėjo tyčiotis pradedant nuo aprangos baigiant iki šeimos narių. Aš mokausi Blogai nu mano tautybė yra Ne Lietuve ,o ……. tai užtat blogai sekasi. Kreipiausi į mokytojus patyčių tema nieks nepadeda buvo toks kartas kad pabegau iš 2 pamokų, kai kada verkiau kalbėjausi su jų tevais nieks nepadeda jie yra tikrai nedraugiški

Atsijungęs

#6 gruod. 27, 2014 23:23:03

Nojus
Registruotas: 2014-12-27

Patyčios mano klasėje...

aš irgi norėčiau, kad mano tėvai pakalbėtų su tų tėvais, kurie tyčiojasi, bet tada būtų tik dar blogiau, nes klasėje būčiau vadinamas skundiku, kad “pasiskundžiau” ir t.t

Atsijungęs

#7 saus. 23, 2015 13:45:48

Houlyn
Registruotas: 2015-01-22
Įrašai: 18

Patyčios mano klasėje...

na tuti gali nekreipt i juos demesio
passikalbek su savo drauge Mante ji tau tikrai pades

Atsijungęs

#8 kov. 3, 2015 18:28:40

Modestaea
Registruotas: 2015-03-03
Įrašai: 1

Patyčios mano klasėje...

Sveiki, patarkit ką reik daryt, kad klasiokai visada mane apšneka, Kalba tokius dalykus kurių aš tikrai nesu padarius ir pirmą syki girdžiu Išvis klasėje neturiu aš draugų, nes visi apšneka ir tyčiojasi iš manęs

Atsijungęs

#9 kov. 8, 2015 17:20:35

linksmutis
Registruotas: 2015-03-08

Patyčios mano klasėje...

UŽJAUČIU TAVE MAN TAS PATS

Atsijungęs

#10 kov. 23, 2015 18:15:31

giedre123
Registruotas: 2015-03-23
Įrašai: 11

Patyčios mano klasėje...

Sveiki.Iš manes taip pat visakalse tyčiojasi.. Mano klasioke Neringa daugiasiai,ji mane vadima debile,nemoksa ,ir panasiai ..Nebezianu ka daryti .. ( Man 10 metu )

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas