diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 1, 2014 16:07:03

indrike

Nezinau ka daryti

saunu kad myli savo mama bet turi suprasti kad nebusi visa laika su ja turesi savo seima kazkada todel tau bus sunku nutolti nuo jos .

Atsijungęs

#2 vas. 16, 2014 16:20:25

Kotrynux

Nezinau ka daryti

Sveiki, esu Kotryna, man 14, turiu problemą su kuria man sunku kovoti. Taigi papasakosiu - visai neseniai mano mama atsigulė į ligoninę, nieko rimto ačiū Dievui nėra, bet ji ten gulės dar mėnesį, ir aš negaliu be mamos, man yra sunku, nes grįštu namo iš mokyklos ir manęs niekas nepasitinka nes visada mama pasitikdavo, prieš miegą niekas nepasako labanakt, ryte prieš einant į mokyklą niekas nepasako ate ir geros dienos, savaitgaliais nėra ką veikti nes visada su mama kažkur važiuodavome arba šeip būdavome namie ir kažką kartu veikdavome, dabar kai mama ligoninėje aš namuose būnu su močiute ir teta, nes tėčio neturiu, gyvenu tik su mama, močiute ir teta, dabar kai mama ligoninėje aš nieko nenoriu veikti, verkiu kiekvieną dieną nes labai pasiilgau mamos ir noriu kad ji būtų šalia, noriu ją apkabinti bet negaliu. Netgi pasidariau tokį kalendorių ir žymiu dienas iki to laiko kada mama grįš, bet tai bus negreitai, už mėnesio. Žinau kad elgiuosi kaip mažas vaikas nes man jau 14, bet taip yra nes aš jau esu pripratus kad mama visada šalia manęs ir dabar kai jos nėra man yra labai labai sunku. Padėkite, nes jau nebežinau ką daryti. Ačiū.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas