diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 27, 2019 02:01:51

Sniegras

KOKIA MAMA

Nežinote kaip spresti problemų. Gerai būtų jei tu esi pauglįs ir turi pakankamai stiprų kūna sustabdyti mama. Jei ji daro tokius dalykus tai nera gerai. Įstatumai ir tie PSYCHologai kaška tepadaris. Jei tu nesiimsi veiksmu, NIEKAS JU NESIIMS parodyk jai toki skausma kokį tu matai. Nes jei ji to nejunta ji gali ir nesuprasti ka jus vaikai jaučiate ir kenčiate. Tai mano pasiūlimas tau. Daryk viska pats arba kentėsite abu.


Forume įžeidinėti kitus draudžiama.

Redagavo Vaiku_linija (liep. 28, 2019 22:20:54)

Atsijungęs

#2 vas. 24, 2016 20:50:08

skaiski

KOKIA MAMA

nekalbek su mama jei ji taip elgias su broliu prades taip elgtis ir su tavim

Atsijungęs

#3 spal. 25, 2015 15:59:53

batonelis13

KOKIA MAMA

pasikalbėk su ta mama, paklausk kodėl ji taip daro, ir jeigu tai nepadės, tada eik pas psichologą, pranešk giminėm ir t.t. nebūk be išeities

Atsijungęs

#4 liep. 9, 2015 10:08:53

Ajajaj

KOKIA MAMA

Netylėk! Pirmiausia nueik dar karta pas socialine jei nepades pas pchihologe o jei ji nepades bandyk vaiku teises tikrai uzjauciu

Atsijungęs

#5 bal. 17, 2015 22:14:09

Vika12

KOKIA MAMA

Kreipkis i policija!!!! Butinai netylek.

Atsijungęs

#6 rugpj. 2, 2014 15:04:05

afdele

KOKIA MAMA

papasakok mokytojams, draugu tevam, kietiems suaugusiems. tiesiog skambink i policija nes daba tokie istatymai tai… netylek

Atsijungęs

#7 geg. 9, 2014 12:30:57

Lukas2002

KOKIA MAMA

Atsijungęs

#8 bal. 23, 2014 22:00:43

Enrika

KOKIA MAMA

Tu pasielgiai teisingai kad pranesei o netylejai taciau tokiu socialiniu tikrai neturetu buti . na o as siulau kreiptis i vaiku teises

Atsijungęs

#9 kov. 2, 2014 20:56:51

AUGUST

KOKIA MAMA

Negaliu buti namie mama skriaudia broliui ikando i ranka pranesiau soceliniui nekreipe demesio

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas