diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 28, 2014 16:09:35

Mažvydas
Registruotas: 2014-03-28
Įrašai: 12

Kiek teks kentėti

Sveiki. Aš Mažvydas, man 12 metų. Mėgstu draugauti su mergaitėmis. Bet deja, darosi vis blogiau. Jau kai buvau pirmokas, iš manęs tyčiojosi - vadino “Grybuku” (mama sako, taip vadina dėl to, nes taip vadino mano tėtį). Bet jos baigėsi. Neseniai, patyčios vėl sustiprėjo. Aišku, kaimo paaugliai vadina ir toliau sena pravarde, bet mano klasiokai manę pradėjo vadinti “Lopu” ir kitaip, nes žaidžiu su klasiokėmis žaidimus lauke. Mokyklos šeštokės manę pravardžiavo “MAŽVYDE” ir “KANAPE” (kanape vadino, dėl naujų “ADIDAS” batų, kuriuose jų manymu pavaizduota kanapė, nors ten tik linijos). Na tas žodis “KANAPĖ” paplito per mano kaimą. Jau greitai neištversiu. Pats aišku padedu klasiokams, kai iš jų tyčiojasi, bet man niekas nepadeda.

Atsijungęs

#2 bal. 7, 2014 19:14:37

Mažvydas
Registruotas: 2014-03-28
Įrašai: 12

Kiek teks kentėti

Ir jau mano pažymiai prastėja. Neseniai manę užrakino vištidėje ir tyčiojosi…

Redaguotas Mažvydas (bal. 20, 2014 10:12:58)

Atsijungęs

#3 geg. 13, 2014 23:34:07

greta123
Registruotas: 2014-05-11
Įrašai: 3

Kiek teks kentėti

Taip,man irgi tas pats Mažvydai.Man patinka merginos.Žinau,kad tai nenormalu,bet aš esu tokia.Visi vadina mane lezbe.Nu kaip visi,ne visi,bet vistiek nemalonu.
Man jau 18 metų.
Bet stengiuos laikytis,kiek imanoma.Ir tu laikykis,mažvydai,nepasiduok.

Atsijungęs

#4 geg. 17, 2014 14:17:46

Mažvydas
Registruotas: 2014-03-28
Įrašai: 12

Kiek teks kentėti

Gerai, laikysiuos, bet vis tiek sunku

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg