diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 geg. 17, 2014 14:17:46

Mažvydas

Kiek teks kentėti

Gerai, laikysiuos, bet vis tiek sunku

Atsijungęs

#2 geg. 13, 2014 23:34:07

greta123

Kiek teks kentėti

Taip,man irgi tas pats Mažvydai.Man patinka merginos.Žinau,kad tai nenormalu,bet aš esu tokia.Visi vadina mane lezbe.Nu kaip visi,ne visi,bet vistiek nemalonu.
Man jau 18 metų.
Bet stengiuos laikytis,kiek imanoma.Ir tu laikykis,mažvydai,nepasiduok.

Atsijungęs

#3 bal. 7, 2014 19:14:37

Mažvydas

Kiek teks kentėti

Ir jau mano pažymiai prastėja. Neseniai manę užrakino vištidėje ir tyčiojosi…

Redagavo Mažvydas (bal. 20, 2014 10:12:58)

Atsijungęs

#4 kov. 28, 2014 16:09:35

Mažvydas

Kiek teks kentėti

Sveiki. Aš Mažvydas, man 12 metų. Mėgstu draugauti su mergaitėmis. Bet deja, darosi vis blogiau. Jau kai buvau pirmokas, iš manęs tyčiojosi - vadino “Grybuku” (mama sako, taip vadina dėl to, nes taip vadino mano tėtį). Bet jos baigėsi. Neseniai, patyčios vėl sustiprėjo. Aišku, kaimo paaugliai vadina ir toliau sena pravarde, bet mano klasiokai manę pradėjo vadinti “Lopu” ir kitaip, nes žaidžiu su klasiokėmis žaidimus lauke. Mokyklos šeštokės manę pravardžiavo “MAŽVYDE” ir “KANAPE” (kanape vadino, dėl naujų “ADIDAS” batų, kuriuose jų manymu pavaizduota kanapė, nors ten tik linijos). Na tas žodis “KANAPĖ” paplito per mano kaimą. Jau greitai neištversiu. Pats aišku padedu klasiokams, kai iš jų tyčiojasi, bet man niekas nepadeda.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg