diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Bendraamžių diskusijos

sau negrazi

Pradžia » Vienišumas » sau negrazi

afdele
rugpj. 1, 2014 19:40:36

sau negrazi

jeigu tu pati manai ir esi sau negrazi nieko nepavyks pakeisti. pirmiausia pakeisk poziūri i save. internete yra daug informacijos kaip susirasti draugu. pradek lankyti būrelius ieskok zmoniu kurie butu panasus i tave ir pan. taip surask informacijos kaip rengtis pagal tavo figura, kokia sukuosena tinka prie tavo veido ir taip toliau. beje gali tept makiaza skirta riebiai odai. svarbiausia nenusistatyk pries save. pasikalbek apie tai su mama, gal pravers. nebuk viena.

Kamilė229
birž. 4, 2014 13:50:57

sau negrazi

Indrike, nenuvertink taip savęs mylėk save tokia kokia esi…

indrike
geg. 30, 2014 16:49:42

sau negrazi

aciu uz patarimus bet nezinau ar pavyks

ugne252
geg. 24, 2014 21:49:37

sau negrazi

Indrike, kekvienas žmogus yra gražus ne išvaizda, bet savo darbais. Tad linkėčiau tau negalvoti apie išvaizda. Aš taip pat bijau, kad kai aš pradėsiu kitais metais nešioti akinius iš manęs pradės tyčiotis klasiokai. Bet aš riimtai pagalvojau, pasišnekėjau su vakų linija. Ir jie man pasakė, kad jie neturi teisės tyčiotis iš manęs. Dar pasakė, kad jie gali man būti madingi. Tad kekvienas žmogus yra gražus! Taip pat ir tu!

m123456789
geg. 24, 2014 08:26:45

sau negrazi

Laimė ateis tada kai leisi jai ateit. Jei visas iš eilės dienas “bliausi” pati sau neleisi būti laimingai. O dėl išvaizdos… kaip save pateiksi taip kiti tave ir matys. Jei akcentuoji kad esi šlykšti, kam kitam žmogui stengtis pažinti, jei pati sakai jog esi šlykšti? iškelk galvą, nešiok ryškiųs rūbus, garsiai juokis, nes susiraukę ir liūdni žmomės mažai ką traukia. Jei kas nors sako kad esi negraži, pagalvok “aš ne kiekvieno kaimiečio skoniui” ir nusišypsok. Dabad mada kūtus vadint “žiūrkėm” “negražiom” ir pan. Bet jei kvaili klasiokai daro tai tik iš principo. Bando būt kieti. Nekreipk dėmesio. Aš ir pati negražuolė (kreivi dantys, mažos akys, žema ir apkūni) taip pat dabar mano gyvenime yra didelė duobė, mokykla mane žudo, bet aš vistiek sugebu daug juoktis nors ir nelabai turiu noro. P. S. Pasistenk rasti kokį užsiėmimą, kad laiko žiūrėti į veidrodį tiesiog neliktų. Aš pavyzdžiui sau gražiausia kai esu žiauriai pavargus, po ilgos dienos. Jei nenori lankyt būrelių (ten susirastum naujų draugų….), tada piešk, dainuok, kurk, galų gale sportuok! Iš kart mielesnė sau pasidarysi ) o vaikiną taip pat turėsi, jei per mintis “kokia aš baisi” jo neatstūmsi. Gal būt jis jau rodo tau dėmėsį, bet tu nuleidusi galvą ir paskendusi mintyse apie save, jo nematai? )

indrike
bal. 1, 2014 15:58:57

sau negrazi

ka daryt jei esu negrazi , mano veidas man nepatinka jis slykstus apie plaukus is viso nekalbu riebaluoti kiekviena diena . NETURIU gyvenimo nenoriu buti tokia slyksti . Einu visada nuleidusi galva ir mokykloje ir namie ,neturiu draugu kas nores bendrauti su tokia slykscia ir negrazia kaip as . Kremo rudo ant veido negaliu tepti nes susiriebaluoja mano oda riebaluota yra tai dar slyksciau atrodo viskas . Niekad neturesiu vaikino kas ims tokia slykscia kaip as . Kaip man gyventi nebezinau noriu mirti . Bent kad nereiketu i mokykla eiti butu lengviau namie sedi ir viskas o dabar turiu eiti visi mane nuziuri ir galvoju kokia baisi ji yra . Veidrodziu atsikratyti negaliu vis ziuriu ir ziuriu i diena po 100 kartu vis pamatau save negrazia pradedu bliauti . Man atsibodo taip gyventi nenoriu tokio gyvenimo kada i mano gyvenima ateis laime vis prasau dievo kad greiciau man tai baigtusi neturiu su kuo apie tai pasikalbeti manes niekas nesupranta jauciuosi vienisa ..padekit man


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI