diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 bal. 23, 2014 20:42:30

Rugilė
Registruotas: 2014-04-23
Įrašai: 10

Patyčios tarp draugų

Sveiki, patyriu patyčias mokykloje . Einu koliudoriumi pavyždžiui ir eina pro šali vaikinas iš aukštesnės klasės ir šaukia , o myžnė eina arba nesilečia sako ,kad prie myžnių , agurkų liekanos nesiliečiam ir taip visi mokyklos vaikinai . Nežinau ką daryt kenčiu savyje , bet pasakiau sau ,kad taip daugiau negaliu man per skaudu . Einu draugėm sakau ,kad man viskas gerai ir , kad nesirūpintų , bet kai pareinu namo verkiu ir kaltinu save ,kad aš nieko nedarau ir leidžiu ,kad ir toliau taip darytu . Patarkit ką daryt ?

Atsijungęs

#2 bal. 23, 2014 21:36:12

Mažvydas
Registruotas: 2014-03-28
Įrašai: 12

Patyčios tarp draugų

Man yra panaši situacija, bet jau žengiau kelis pirmus žingsius. Man, ir daugeliui vaikų tai padėjo, todėl siūlau ir tau:

• Papasakojau tėvams, auklėtojai, psihologui.
    Leidžiu draugams ir draugėms man padėti (jei jie nori)
    Pats prisidedu prie geros veiklos mokykloje (stabdau patyčias klasėje)

Vėliau daugiau parašysiu, nors man niekas nerašo

Atsijungęs

#3 bal. 24, 2014 20:34:45

Rugilė

Patyčios tarp draugų

Buvo papasokota ir tėvam ir aukletojai , bet niekas nieko nedaro . Atrodo,kad visiems nusispjaut ant mano patyčių . Jei jau iš kito mokinio pasityčiojama tai puola vos ne visa mokykla į pagalbą. Kuo toliau tuo labiau atrodo ,kad žmones nuo manes nusisuka (

Atsijungęs

#4 bal. 25, 2014 21:32:47

Mažvydas

Patyčios tarp draugų

Labas,

Jei auklėtoja nepadeda, tai tėvai būtinai turi padėti! Dažniausiai patyčios kyla dėl 3 priežasčių:
1. Dėl tavo trūkumų (nešioji akinius, negraži šukuosena, jautrumas)
2. Dėl to, nes jiems kažkas vyksta šeimoje blogo
3. Tėvai nekreipia dėmesio ir nori pasirodyti prieš kitus

Pati sakei, kad klasės draugės bando tau padėti. Tai kas joms atsitiko?
Deja, tai sunkus atvejis. Pagalvok, gal ne visi berniukai tyčiojasi. Juk aš irgi berniukas, bet nesityčioju. Mūsų mokykloje taip pat yra berniukų, kurie nesityčioja. Jeigu jau niekas nesikeičia, (o be to, šnekėjaisi su soc. pedagoge ar psihologe? Ar bent su med. sesele? Jei niekas nesikeičia, tu turi teisę šnekėtis su direktoriumi arba direktoriaus pavaduotojais, kaip ir teisę išsakyti savo nuomonę) tektų keisti mokyklą, kurią patarčiau rinktis toliau nuo senosios. Lauksiu tavo laiškų ir toliau, jei norėsi pasipasakoti…

Atsijungęs

#5 bal. 26, 2014 18:58:21

Rugilė

Patyčios tarp draugų

Tą temą buvo kalbėta jau ir su direktoriu ir buvo kviesti jų tėvai ir mano , bet niekas niekas nepasikeitė gal net pablogėjo Ir aš pradedu kaltint save,kad aš nemoku apsiginti gal del to prarandu draugus. Tokia silpna jaučiuosi ir atrodo,kad jie visi prieš mane .

Atsijungęs

#6 bal. 29, 2014 19:49:25

Mažvydas

Patyčios tarp draugų

Labas,

Taip tau tik atrodo. Ar jau kalbėjaisi su tėvais apie perėjimą į kitą mokyklą? Kartais geriau būna, kai pereini į kitą mokyklą. Man neseniai prasidėjo irgi patyčios klasėje, greitai ir mokykla iš manęs juoksis. Aš esu jautrus (jautrus - kai žmogų pravardžiuoja ar pan. ir jis apsiverkia ar kitaip elgiasi (pvz.: slepesi nuo kitų)), ir esu toks gimęs. Mama sakė, kad eis aiškintis pas soc. pedagogę, direktorių. Jei jie nieko nedarys, perkels mama į kitą mokyklą, ir dar kuo toliau nuo senosios.

Man irgi sunkūs laikai prasidėjo. Šeip patariu dažniau kalbėtis su tėvais, vengti tų vietų, kur daugiau būna vaikų. Prašyk mokytojų, kad paliktų klasėje vieną, ir neleistų kitų, nes iš tavęs tyčiojasi. Dažniausiai sprendimus randa ne tik tėvai, bet ir kai kurie mokytojai, tik reikia turėti noro.

Redaguotas Mažvydas (bal. 29, 2014 19:52:33)

Atsijungęs

#7 geg. 4, 2014 12:26:04

Rugilė

Patyčios tarp draugų

Labas.
Su tėvais kalbu vos ne kiekviena savaite ir daviau tokia mintį kaip perėjimas į kitą mokyklą kaip tu pasiūlei sakė jie irgi turi tai galvoje , bet sako palukėkim gal kas pasikeis , o jei ne tai kitos išeities nebelieka kaip pereiti į kitą mokyklą.

Atsijungęs

#8 liep. 7, 2014 17:04:19

LoveHatee
Registruotas: 2014-07-07
Įrašai: 3

Patyčios tarp draugų

Aš manyčeu, kad nereikia kreipti dėmesio į tai, nes jie patys į save nepasižiūri..
Bet ne kreipti dėmesio labai irgi negalima, jeigu tokia situacija.. Manau reiktų pasakyti kažkokiam patikimam suaugusiajam žmogui, mamai, sesei ar geriausiai draugei.. Turėtų padėti..

Atsijungęs

#9 rugs. 22, 2014 16:54:32

Mažvydas

Patyčios tarp draugų

Rugile,

Džiaugiuosi, kad pagaliau tu šnekiesi su tėvais. Aš nežinau ar matysi mano laišką, bet jei matai, tai džiaugiuosi. Ir visada atsimink, kad:

• Jei kas nors kabinėsis, visada pranešk soc. pedagogui ar psichologui.
    Jei niekas nesikeičia kalbėkis su tėvais.
    Jei ir pasikeitus mokyklą yra kabinėjamasi, pranešti mokyklos direktoriui.
    Jei neįmanoma mokytis mokykloje, galima rašyti prašymą mokymui namuose.

Atsijungęs

#10 rugs. 26, 2014 23:15:48

mazylis17
Registruotas: 2014-09-26
Įrašai: 1

Patyčios tarp draugų

Per mazai pasitikejimo turi savimi, uztat ir kenti, liudi, verki. Nekreipk demesio! Ir niekada, neatsikalbinek , nes prades dar labiau tyciotis, beje kiek tau metu?

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas