diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Seneliai

•  
    3 votes (100,0%) for: .....

#1 geg. 27, 2015 16:30:58

Cynaia11
Registruotas: 2015-05-26
Įrašai: 4

Senelių mirtis

Nereikia ju pamirsti isivaizduok kad jie dabar KARTU turbut daro danguje tai ka svajojo jie laimingi jie mato tave o tu juos savo sirdyje isivaizduok jie soka linksminasi o kai tu liudi - jie irgi tad neleisk jiem liudet turi eiti i prieki . Ar kai pasensi ir numirsi turesi savo vaiku, anuku ar noretum kad jie verktu bei kentetu ar noretu nusizudyt? manau kad supratai.

Atsijungęs

#2 rugpj. 17, 2015 00:35:21

Vaida
Registruotas: 2015-03-25
Įrašai: 11

Senelių mirtis

jeigu seni seneliai tai del ju nereikia zudytis. jug visiems ateina laikas.

Atsijungęs

#3 spal. 25, 2015 15:50:25

batonelis13
Registruotas: 2015-05-26
Įrašai: 11

Senelių mirtis

Ačiū, busiuana

Atsijungęs

#4 geg. 18, 2016 12:30:29

Joana01
Registruotas: 2016-05-18
Įrašai: 3

Senelių mirtis

2016 metų sausio 13 mano dieduką turėjo operuoti kadangi buvo negerai su koja… Dar atsimenu iš pat ryto jam paskambinau ir pasakiau vakare atvažiuosiu lauk. 8 valandą jį išvežė į operacinę ir sugrįžo tik 16 gulėjo renimacijoje. Be kelių minučių vidurnaktį paskambino iš ligoninės ir pasakė kad jis mirė. Tą nakty pasakė mama neverkiau, nešaukiau raminau mamą. Dvi dienas į mokyklą nėjau negalėjau girdėdavau kad palėpėje kažkas vaikšto, naktimis nemiegodavau. Trečią dieną tėvai išvažiavo į darbą aš supratau kad jam neskyriau laiko besikalbėdavau su juo tiesiog praeidavau kaip tusčia vieta. Ketvirtąją dieną važiavome į šermenis, įėją į kambary atrodė kad jis džiaugiasi jog atėjau jį aplankyti. Praėjo 4 mėnesiai dqžnai sapnuoju košmarus kad jis mane kaltina jog mirė. Nebežinau ką daryt kartais atrodo lyg balsas įsakinėtų tu kalta

Redaguotas Joana01 (geg. 20, 2016 16:55:45)

Atsijungęs

#5 spal. 7, 2016 22:17:08

Karoliniukas
Registruotas: 2016-10-07
Įrašai: 2

Senelių mirtis

Nusiramink,zudytis nereikia. Neseniai mano senelis irgi mirė man irgi buvo labai sunku.Bandyk buti kuo daugiau su draugais maziau galvoti apie senelius.Sėkmės tau

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas