diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Tėvai bando skirtis. Ką darytumėte?

 •  
  40 votes (41,7%) for: Bandyčiau pasikalbėti su tėvais
 •  
  15 votes (15,6%) for: Bandyčiau sutrukdyti skirtis
 •  
  0 votes (0,0%) for: Pykčiau ant mamos
 •  
  3 votes (3,1%) for: Pykčiau ant tėčio
 •  
  13 votes (13,5%) for: Nieko nedaryčiau, nes man tai geriau
 •  
  25 votes (26,0%) for: Nežinau

#1 bal. 4, 2019 19:12:53

BrielleRahu

Problemos su tėvais

MMano tėvai jau 3 metai gyvena atskirai ir vis kažkam užsiminus kaip gražiai jie iškylavo su visa šeima, apsiverkiu ir imu pavydėti. Su tėčiu stengiuosi susitikti kiekvieną savaitgalį, bet deja jis arba kokios Olandijoje ar Afrikoje - žodžiu išvykęs. Mama nori taip ir gyventi, o tėtis spiria ją skirtis sako - taip bus paprašiau. Aš ant jų nepykstu, bet tiesiog skaudu, kad po ilgų santuokos metų (20 metų ar daugiau) jie nori viską užmiršti.

Atsijungęs

#2 rugs. 1, 2018 18:52:35

indraja

Problemos su tėvais

Sveiki,mano tėvai nebuvo susituokė bet gyveno kartu
Kai man buvo 5 m. Mano Mama išėjo su manimi pas
močiutė. Mama ieško vyro bet aš nenoriu man nepatiktų
aš noriu kad mano mama butu laiminga bet man tai trugdo
ką man daryti?

Atsijungęs

#3 rugpj. 23, 2017 15:02:41

Tadelis

Problemos su tėvais

Neimkit jus i galva mano tevai susipyko norejo skirtis bet gerai nakti pasidroze ir kita diena viskas
buvo gerai!!!

Atsijungęs

#4 geg. 23, 2017 21:45:01

Urtukas123

Problemos su tėvais

labas,
mano tevai irgi isiskyre pries kazkur 3-4 metus. Jie daug muses ir panasiai o as vergdavau nes negaledavome but kartu dbr kai ama turi drauga as jo nekenciu nes jis uzknisa ir t.t. bet as ir verkiu kas vakara kartais nes man liudna buna prisiminti kai seniau visa seima su amno sesemis susesdavome prie stalo o kai tevai skyres mano sesiu net nebuvo o as kaltindavau save bet… as neverzdavau ju nesisirti nes dbr as su teciu geriau sutariu ir susitinku kiekviena savaite gal leisk jiemss skirtis gal mama susiras koki drauga ir tetis taipas gal susitark su teciu ta ir tas dienas i savaite susitik ar papietaut nes as su teciu kiekviena sekmadieni pietauju nes jai tikrai tavo tevams blogiu but kartu neversk ju nors gal bus dar geriau nes as ir galvojau kad tai tragedija bet db jau pripratau

Atsijungęs

#5 bal. 17, 2017 21:00:28

VIENASPLIUSDU

Problemos su tėvais

Manau is dalies ci ajau tevu reikalai ir nuo tevu viska spriklauso, bet manau gali pabandyti juos arba mama manipuliuoti gal visai iseitu, tai nera geras dalykas, bet vistiek. gal iseitu. arba jei jie tikrai skiresi sugalvok tarkim kokias taisykles kad bent i 2 savaites tu teti privalesi pamatyti ar kazka panasaus

Atsijungęs

#6 spal. 7, 2016 22:11:51

Karoliniukas

Problemos su tėvais

Mazvydai,pabandyk pasikalbėti su mama pasakyti jai kad tėtis padare klaida ir panašiai tiesiog pasikalbek turėtų tau pagalbeti

Atsijungęs

#7 saus. 8, 2016 09:21:15

Katre

Problemos su tėvais

Mano tėvai irgi išsiskyrė tik kitaip… Mano tėtis mirė. Mamai dabar šitos visos dienos yra tarsi pragare, ji verkia nesustojant naktimis nemiega kaip ir aš…

Atsijungęs

#8 spal. 20, 2015 22:45:40

pijus@mockus

Problemos su tėvais

mano tevai issiskire man labai gerai nes mano brolio tevas mane isvadindavo baisiai

Atsijungęs

#9 liep. 26, 2015 17:44:09

Nojus354885447

Problemos su tėvais

Sveiki turi problema tevai man visada liepia man daryt viska jiems tai nesvarbu jiems nusispjaut rekia kiekviena diena nors nieko nepadariau ka man daryt?

Atsijungęs

#10 liep. 13, 2015 13:34:22

busiuana

Problemos su tėvais

Jeigu tėvai kartu nelaimingi, kam versti juos būti kartu?..

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas