diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!

Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Apklausos

Patycios mokykloje:(

•  
    0 votes (0,0%) for: Sveikuciai esu 6-oke mani visap izeidineja man jau nusibodo ka daryti?? Gal taip yra todel kad as mazesne uz visas? Pasakykit ka man daryti as taip jau nebegaliu

Patycios

Pradžia » Patyčios » Patycios

Katyte16
geg. 27, 2014 16:41:07

Patycios

Labas.. Noreciau tau pasakyt kad as taip pat patiriu patycias.. Bet zinai.. As kentejau tol kol supratau kad visk siam pasauly yra pikti ir apgailetini jei sugeba tyciotis is kito. Nei vienas neesame tobulas.. As verkdavau, prasydavau Dievo mirties. Bet sedziu viena diena ir pasakau sau- nieks neturi teises taip elgtis, as priskekiau sau kad nesinervuosii del tokiu zmoniu, nes juos kazkada nubaus Dievas. Taip kad as tau siulau nebekreipti demesio i juos. Tiesiog gyvenk del saves, tikri draugai bus salia kad ir kokia tu bebutum, o tie apgailetini “kietuoliai” kazkada gyvenime bus nubausti Dievo ir kentes taip, kaip tu dabar

Spaliukas
geg. 27, 2014 15:06:03

Patycios

Sveikuciai esu 6-oke mani visap izeidineja man jau nusibodo ka daryti?? Gal taip yra todel kad as mazesne uz visas? Pasakykit ka man daryti as taip jau nebegaliu

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg