diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 4, 2014 08:53:18

Emalija
Registruotas: 2014-05-07
Įrašai: 20

Pristojo...

Sveiki, nežinojau į kokį čia skyrių dėt, tai soriuks.
Žodžiu, aš kiekvieną dieną einu į lauką (žinoma jei galiu) ir vakar teko susitiks su nemalonumais Prie mano namų yra daug supynių, bet vistiek ėjom į darželį pažaist (vistiek jau savo vaikus pasiemė)
Nu tai vyko kokia 17:30 Mes žaidėm “Tiesa Drasa” ir man teko sakyt tokiom paauglėm ,,Jūs storos“ Nu tai nusikeikė ir į mus spoksojo… Bet kai mes norėjom gert (žinot kai ten supiesi ištroški) tai ėjom namo. Mes lipom per tvorą nes įšėjimas buvo kitam gale. Ir jos prie mūsų pristojo. (man taip širdis plakė) Viską aiškinom, bet nepadėjo. Net atsiprašėm. Irgi nieko. Ir atėjo tokia kaip ,,Pankė” ir sako kita kart į galvas gausit, dinkit iš čia. Bėgom kiek kojos nešė. Laimė- buvo tokios merginos ir apgynė mus. Bet jau taip bijom ten eit- pvz vakar vakare jau mačiau kaip jos suposi prie mano namo supynių.
Tėvams dar nieko nesakiau, nes mano tėvai gan griešti.
Prašau pagelbėkit, norėjom sakyt eik šikt- bet ne išdrįsom (tokios žiaurios buvo) Jei mums su drauge kažkas atsitiks- mums į lauką neleis. O žinot kaip lauke smagu…

Atsijungęs

#2 birž. 5, 2014 16:25:00

Emalija
Registruotas: 2014-05-07
Įrašai: 20

Pristojo...

Šiandien vėl jas pamačiau. Laimė, buvau su drauge ir jos mama. Turėjom eiti prie kitų supynių. Jaučiu, kad jos kažką rezga- į mane žiurėjo, stebėjo.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg