diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 birž. 6, 2014 17:48:32

anime2323
Registruotas: 2014-06-06
Įrašai: 1

Patyčios visur kur einu.

hmm… kažkada buvau beviltiškai naivi, tiesiog negalėjau patikėti jog žmonės galėtų taip žiauriai elgtis…. o dabar pamačiau, kad jei gali dar daugiau.
Pradžioje aš to net nelaikiau patyčiomis. klasėje daug apie jas kalbėjome, bet man tiesiog nesinorėjo suprasti, kad tai galėjo nutikti ir mano gyvenime.
bet mokyklos vyresni mokiniai pradėjo menkinti mane viešai ir juoktis. Jie išvadindavo mane visaip. dažniausiai keiksmažodžiais.. Prie manęs prilipo pravardė “Samara”, galbūt todėl, kad visada esu tyli ir nedrąsi. tiesiog sergu sociofobija, tai toks siaubingas dalykas kurį sunku paaiškinti žodžiais, geriausiai supranta tas kuris tai išgyveno. (tad prašau jei surasite tylų žmogų nežeminkite jo, jis yra tylus ne be priežasties, jie dažniausiai būna jautriausi, o kiekvienas blogai pasakytas žodis veda link….. pabaigos…..)
bet visi šie švelnūs pravardžiavimai baigėsi tada kada vienas išdrįso priremti mane prie sienos ir iš visų jėgų sviedė už plaukų ant žemės. Tą kartą aš visą dieną buvau užsirakinusi mokyklos tualete ir galvojau “kodėl? Ką aš jiems padariau?”.
Pradžioje man buvo taip nepakenčiamai sunku, nes tai kartodavosi kiekvieną dieną. eidavau pro visus tuos žmones susikausčiusi, bijojau pažiūrėti žmonėms į akis. pradėjau nežmoniškai bijoti visko, jaučiausi nesaugi. aš pavirtau bokso kriauše kurią jie galėjo spardyti ir trankyti.
patyčios su fiziniais smūgiais tęsiasi jau daugiau nei trejus metus. ir ne tik už mokytojų akių. Ne kartą mane ant -žemės nuvertė tiesiog mokyklos foje, aš kritau priešais mokytojų kojas, bet jie tylėjo, lyg patys bijodami paauglių žiaurumo, o gal.. gal jiems taip pat tai atrodė juokinga? gal jie mano, kad to nusipelniau?
hmm… Pradžioje norėdavosi kur nors prasmegti… bet galiausiai ant visko pasidarė nusispjaut. “tiesiog po kurio laiko ”tą“ akimirką išmokstama būti kažkur kitur”
bandžiau pasikeisti, pradėti gyventi iš naujo, pradėti bendrauti. bet gyvenu mažame miestelyje, gandai čia sklinda itin greitai, atrodo, kad visi susitarę mane atstumti, aš visiems kiekvieną kartą gatvėje užkliūnu. Prieš metus buvau panirusi į depresiją, nenorėjau nieko matyti, tiesiog užsirakinau kambary ir 4 mėnesius neišėjau iš jo. bet galiausiai su mamos ir psichiatrų pagalba atsistojau, bet mokykloje niekas nesikeičia, niekam nesu reikalinga, niekas manęs nesupranta, žmonės yra žiaurūs, man tiesiog vėl nebesinori nieko….

Atsijungęs

#2 birž. 15, 2014 21:59:21

Enrika
Registruotas: 2014-04-23
Įrašai: 28

Patyčios visur kur einu.

Labas
Sunkupatiketi tokiu zmoniu bei paaugliu ziaurumu . Kokia teise jie turi prie taves kibti?Nesuprantu … Tau reikejo netyleti kai buvo pati pradzia suprantu mokytojai neisklause bet mama manau tau butu padejusi . kadangi tos mazoas patuceles uzaugo i tikras patycias tu privalai kazkam pasisakyti . kadangi mokykloje mes praleidziame daug laiko yra sunku ne tik nusiraminti pertruku metu bet ir susikaupti pamokos metu negalvojus kas gres kita pertrauka ir kas taves laukia . tai begal sunku . nesuprantu kodel zmones tyciojasi . juk mes nekalti kad musu plauku spalva butent tokia o ne kitokiair pan. jei jiems tai nepatinka kodel nesikeicia jie??? juk jie gali pasikeist ir tavyje atrasti daug geru savybiu suprantu kaip sunku ir baugu …. be to zmones kurie tyciojasi bijo kad nesityciotu is ju. o kai manai tu ?jei gali pasikalbekime ir manau tu atrasi ne tik savo geru savybiu bet ir tikru draugu
Linkiu dideles sekmes kad ir kas benutiktu tikek savimi

Atsijungęs

#3 kov. 27, 2015 19:56:06

Neutrale
Registruotas: 2015-01-03
Įrašai: 2

Patyčios visur kur einu.

Tu drąsi, didžiuojuosi tavimi! Tu esi tikras pavizdys, šaunuolė, kad moki nuo to atsiriboti, kad ir kaip sunku būna.
Žinai, aš neteisiu nei vienos nei kitos pusės, kodėl?
Nes mes visi gi žmonės.. Kodėl jie tyčiojasi? Pamastykime, gal jiem taip pat labai sunku asmeniniame gyvenime. Gal jie taip pat patyrė smurtą ir patyčias, o gal ned dar daugiau baisių dalykų.. Jie jaučiasi menki ir bejėgiai, o kad to neparodytų elgesi žiauriai.. (Žinai, yra toks posakis “geriausia gynyba yra puolimas”, hell no, tai netiesa.} Tad jie ir naudojasi tuo pavydžiu, kad neparodytų kokie jie yra menki ir pažeidžiami. Tiesiog kiekvienas nuo savų problemų mes bėgame skirtingais būdais… Ir deja ne visi sugebame su jais susidurti akis į akį, nors to taip sumautai reikėtų..
Gyvenimas sunkus? Ne jis toks, nėra jis tiesiog pilnas nuosmukių ir pakilimų kurie leidžia save “augini” ne tik fiziškai ir dvasiškai.
Pasistenkime suprasti kitus žmones tada pradėsime suprasti kitus. Tad būk atsargi, tačiau žinok, kad visada yra žmonių kurie, kad ir vidurį nakties tave palaikys, jei reiks ir apkabins, o gal tiesiog nušluostys susitvenkusias ašaras.. Nori tokio žmogaus?
Tuomet rask tokį, rask žmogų kuris tave išklausys ir visada palaikys ir gyvenimas nušvis skaistesnėm spalomis.. Čiau.
L.k

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas