diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 17, 2013 13:40:25

Audrius.

Pavydas

Pavydėdama tik kenki sau. Tave energija ir dėmesys nueina visai ne ten kur reikia.
VIETOJE TO, KAD KURTUM PILNATVĘ SAVY - TU PAVYDI JOS KITIEMS.
Kur dėmesys - ten darbas. Nebus rezultato ten kur nebus dėmesio. Jeigu dėmesys pavyde, tuomet ir rezultatų nebus, užsuksi tik dar didesnį pavydą. Vienintelė išeitis - įdėti dėmesį ir darykit reikiamus sprendimus, kad pasiektum tai ko reikia. Tik nepamiršk to, kad pilnatvę reik kurt savyje, o ne daiktuose ar panašiuose dalykuose.
Jei pavydėsi, tuomet sau įsivarysi nepilnavertiškumo kompleksą, o su juo didelę seką kitų kompleksų...
Todėl šitas dalykas yra graužiantis tave iš vidaus. Neskirk jam dėmesio ir jis numirs. Kur dėmesys ten ir tu, ten ir tavo energija. Kur energija - ten darbas, procesai - REZULTATAI.
Neieškok vienintelio išsigelbėjimo, laimės daiktuose, išorėje, nes tai tik tave paskandins (nes kaip suprantu - tu dėl to pavydi).
Kaip minėjau - kurk pilnatvę savyje, kurk save iš vidaus (knygos, pokalbiai nekvailom temom su draugėmis; išmok valdyti dėmesį, minčių kontrolė) ir išorės (sportas, sveika mityba). Į informaciją žiūrėk kaip į maistą, o į maistą - kaip į informaciją.
Tavo pasirinkimas - save kurti ar save griauti.

Atsijungęs

#2 kov. 12, 2013 16:28:09

paugustyte10

Pavydas

As turiu problema, ji yra: begalinis pavydas kitiems. Man atrodo, kad visiems viskas gerai, visi viska turi tik ne as. Pvz. as pradedu pavydeti figūros, eisenos, pasitikėjimo, draugu, vaikino ar dar ko. Tai gali būti bet kas nors ir menkniekis. As pavydziu visiems, o blogiausia, kad ir savo dvynei seserei kuri su manimi dalinasi viskuo- mes neiskiriamos. Kartais mane taip uzgriauzia pavydas, kad tai apseda mano mintis, pradedusau priekaištauti sau, galvoti kodel as elgiausi taip o ne kitaip, ka padariau netaip, kad ji ta turi, o as to ne. Buna ir taip, kad as nebepakeliu savo minciu ir tiesiog apsižliumbiu kaip vaikas. Bandziau apie visa sita kalbetis tiek su sese tiek su geriausia drauge, bet tai nepadejo . Nezinau ka daryti kaip su visu situ susitvarkyti.


Prasau padekit!!!

Atsijungęs

#3 saus. 19, 2012 20:34:55

Gust�~

Pavydas

Nebūtina vien liūdnai galvoti apie gyvenimą be draugės. Pagalvoję apie minusus
( neturi kam išsipasakoti, neturi su kuo nueiti į kiną ) prisiminkime ir pliusus - nebūna
intrigų, pykčių, nereikia sukti galvos ką ji tau pasakė ar kaip nors tave įžeidė kai
pykotės.
Manau atsiras laikui bėgant ta draugė, su kuria puikiai sutarsi . Siūlyčiau išeiti į kitą
mokyklą. Gal ten atsiras kokia draugė, kuri tavęs laukia. Be abejo, bus sunku, tačiau
išėjus į kitą klasę toje pačioje mokykloje gali kilti daug apkalbų dėl ko išėjai iš senosios
klasės.

Atsijungęs

#4 saus. 10, 2012 22:13:17

Ramune

Pavydas

Tikrai suprantu kaip jautiesi. Man buvo tas pats, bet paskui ji pamatė kad nepritampa prie "populiariųjų" ir dabar mes vėl draugės. Siūlau arba pereiti į kitą klasę arba išeiti į kitą mokyklą. Patikėk ji nenusipelnė būti tavo drauge. Dabar visi renkasi draugus pagal populiarumą...

Atsijungęs

#5 gruod. 30, 2011 01:00:37

TiesiogIndr�

Pavydas

Man panasiai,bet atsitiesiau :S viena klaseis sedziu kaip tyli pelyte,o mane visi apkalbineja,jeigu tu jai nerupi tai jokia cia drauge,susirasi kita,tik nezinai jog gal kazkur cia yra tau skirta drauge

Atsijungęs

#6 gruod. 20, 2011 22:00:23

liekmarija

Pavydas

Sveiki, ieskau draugiu ir draugu su kuriais galeciau pabendrauti ir atrasti panasiu uzsiemimu. :} . taigi kas jauciates vienisas rasykite man butinai pakalbesim, issipasakosim patarsim:}ir uzguosim:} laukiu laisku.:}

Redagavo liekmarija (gruod. 20, 2011 22:01:44)

Atsijungęs

#7 gruod. 13, 2011 17:54:11

Meduolis

Pavydas

Ka man daryti esu vienisa,nelaiminga,nes praradau geriause drauge..Mes pykstames,bet mylim viena kita ji tikra drauge,bet esu pavydi ir del to ja praradau pavidejau,kad ji su kitom o daba esu viena neturiu tokios drauges mokykloj su kuria man butu gerai,o skaudziause,kad ji vaiksta su kitom draugem noriu i kita klase nenoriu to matyt,bet gal susitaikisim,bet mes net nesam susipykusios tik ji prie manes nebeina visiskai...As jai neberupiu ji vaiksta su fainom draugem o man atrodo,kad tos drauges manes nemeksta ier nenori ,kad vel su ja susidraugauciau...

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas