diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Dėl veido

 •  
  13 votes (100,0%) for: ..noriu atsikratyti strazdanų..

#1 kov. 28, 2018 16:58:58

SadGirlFromVilnius

..

faustulka, ar neįmanoma apie savo FERNANDUS parašyti atskirame laiške, o ne kur vien mergaitė jau pradėjo rašyti apie strazdanas

Atsijungęs

#2 liep. 17, 2015 17:12:41

Nesjonoityčiok..

..

(Kaip as ju noreciau.. Jos gundo vaikinus.. na tesiog tienkurie tyciojasi neturi is ko tyciotia.Nekrwopk demeaio

Atsijungęs

#3 lapkr. 9, 2014 15:33:54

Itseip

..

Aš asmeniškai manau,kad strazdanos yra labai gražu.
Tad,kitiems žmonėms kurie sako jog jos negražios ar kažką panašaus,
Pasakyk jog strazdanų turintys žmonės yra išskirtiniai,o jie-vienodi.
Dėl to pergyventi tikrai neturėtum. Jie gal tau sako,kad jiems nepatinka jos ar negražu,bet dažnas atvejis,kai žmonės tyčiojasi iš pavydo.

Atsijungęs

#4 lapkr. 7, 2014 18:33:34

faustulka

..

LABAS,
AS NORIU SUSIDRAUGAUTI SU DRAUGU ( FERNANDU)

Atsijungęs

#5 lapkr. 7, 2014 14:11:35

anonimasxzc

..

gyvenk su tom strazdanom ir… nekreipk demesio

Atsijungęs

#6 rugs. 3, 2014 19:31:59

Kotry23

..

Taip,galima tas strazdanas pripudruoti,tik svarbu,kad pudra butu tavo odos tono

Atsijungęs

#7 rugpj. 12, 2014 22:20:14

EverybodySayMEOW

..

O man asmeniškai strazdanos - gražu. Nepanikuok ir pasakyk savo niekintojams, kad tu neturi visiems patikti ir kad verčiau jie neverstų tavęs savo idealais

Atsijungęs

#8 liep. 11, 2014 13:19:20

idapln1

..

Hmm, girdėjau, kad strazdanų eina atsikratyti su agurkais, padaro kažkokia kaukę… na nžn

Atsijungęs

#9 liep. 7, 2014 17:11:25

LoveHatee

..

Sveiki, mane visi niekina dėl to, jog turiu strazdanų.. Na daug kas tiksliau.. Ir aš norėčiau strazdanų atsikratyti.. Būčiau labai dėkinga jeigu jūs patartumėte man, kaip kuo greičiau atsikratyti strazdanų..

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas