diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.
 • Pradžia
 • » Meilė
 • » Meilė iš pirmo žvilgsnio, prašau pagalbos kas galit ^^

#1 spal. 21, 2014 13:29:43

mirusi_14

Meilė iš pirmo žvilgsnio, prašau pagalbos kas galit ^^

Sveika,
Geriau pamiršk, nes 8-okai berniukai nėra pasiruošę meilėms ir draugystėms. Taip, jis gal Tu su juo ir bendrauji, tačiau jis, kaip ir visi kiti 8-okai nori išbandyti viską, tačiau jeigu Tu tikrai jį įsimylėjusi, jis Tau gali labai stipriai sužeisti širdelę. Nes kartais jie net nesuprasdami savęs ima ir pradeda draugauti. Taip kad, palauk kelis metelius ir galbūt pati paaugsi ir suprasi, jog jis tikrai buvo ne Tau

Atsijungęs

#2 spal. 12, 2014 20:47:45

eleonora112

Meilė iš pirmo žvilgsnio, prašau pagalbos kas galit ^^

As su to buvau susidurus, pabandik atkreip jo demesi gal jis pastebes! Bet jei nepastebes pasistenk su jo kaip nors pakalbeti. Bet jei nieko is to nepasikiesk uzmirsk ji!

Atsijungęs

#3 rugs. 6, 2014 17:01:27

Jamaika

Meilė iš pirmo žvilgsnio, prašau pagalbos kas galit ^^

Sveiki visi Nelabai žiauri tema, bet nebežinau jau kreiptis Taigi įsimylėjau tokį aštuntoką (vardo nesakysiu, vadinkime jį tiesiog tigru). Taigi, tai meilė iš pirmo žvilgsnio… Nors nevisai, beveik kiekvieną dieną susitinkame lauke su dar keliais draugais. Jis man labai patinka, kaip prisipažinti, ką daryti, padėkite

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas