diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugs. 17, 2015 17:47:38

brigita3999
Registruotas: 2015-09-17
Įrašai: 1

Kaip sulieknėti?

Nesustok valgiusi gali atsisakyti saldumynų, bandelių, kito nesveik maisto (kebabo ir t.t) Prieš sportą nusiteik gerai. Gali pasidaryti kokiu užrašus, kuriuose gali užsirašyti kiek ko suvalgai, kiek sportuoji, kiek per mėnesį tu numeti. Sportuok klausydama muzikos. Klausyk tą kurią mėgsti, kuri tave įkvepia Tik žinok greitai gerų rezultatų negausi. Tam reikia daug laiko ir kantrybės. Bet jei tau jau prasidėjo paauglystė, nepergyvenk, visos merginos paauglystėje sustambėja tai visiškai normalu, tiesiog reikia daugiau judėti. Primenu, niekada nesilaikyk dietų

Atsijungęs

#2 saus. 10, 2016 03:30:59

Karolinute123
Registruotas: 2016-01-10
Įrašai: 2

Kaip sulieknėti?

atsikeliu, padarau rytine mankšta, pašokinėju 100 kartu per šokdyne. Labai padėjo sulieknėti šuoliukai per sokdyne, begimas vapse nepadėjo. Ir kiek viena diena aš šuoliukus dauginu +10

Atsijungęs

#3 kov. 15, 2016 15:17:03

Gevra
Registruotas: 2016-03-15
Įrašai: 5

Kaip sulieknėti?

Sveika as taves nepazistu taciau noriu kai ka pasiulyti jei tau patinka pvz šokti issirink koki judresni šokio stiliu ir pradėk lankyti… as pati lankau ir likus keliom valandom iki sokiu tik truputi uzkandu kad pilvo neskaudetu…. jei mano patarimas tau atrodo geras siulau 7mūzas gali informacijos pasiieškoti internete ten yra ivairiausiu sokiu stiliu, judresniu ir nelabai..( ten beje irgi yra treniruokliu sale) galima lankyti gimnastika…. linkiu tau sekmes ..ir prasau atrasyk jei tau mano zinute atrodo naudinga….

Atsijungęs

#4 saus. 3, 2017 11:54:50

Loading
Registruotas: 2016-09-21
Įrašai: 15

Kaip sulieknėti?

Na tikrai ne visi iš tavęs tyčiojasi, pradėkime nuo to. Vistiek atsiras supratingų, žmogiškų vaikų, kurie priims tave į kompaniją, gal ko nors paklaus ar patars, kaip jautiesi, gal tiesiog nesityčios nieko neištardami.
O šiaip, tikrai žinai - ką reikia daryti - sveikai maitintis, pakankamai miegoti, o tik tada sportuoti.
Be to, svarbi lieknėjimo dalis yra jog darai tai dėl savęs, o ne kitų.

Diskusijose prašom bendrauti pagarbiai, nežeidžiant ir neskaudinant kito diskusijų dalyvio

Redaguotas Vaiku_linija (birž. 3, 2017 15:35:18)

Atsijungęs

#5 spal. 14, 2017 23:26:55

NICK
Registruotas: 2017-10-14
Įrašai: 4

Kaip sulieknėti?

Sveika, aš tau galiu padėti

1. Pirma, turi mokėti atsikirsti ir būti nepriklausoma.
2. Nevalgyk šlamšto: mėsainiai, riebalai, cukrus.
3. Susidaryk planą:

*Kasdien Ryte daryk mankštą:

Pradėk nuo galvos: pasuk galvą į vieną, į kitą pusę: aukštyn, žemyn.

Tada pečiai: pakilnok pečius, pasuk juos.

Rankos: pasuk vieną ranką, pirmyn, atgal ir kitą ranką pirmyn, atgal, o tada abi taip pat.

Pratympyk rankas, bandyk per nugarą pasiekti viena kitą.

Klubai: suk klubus į abi puses.

Keliai: tą patį dqryk ir su keliais: padejus rankus ant kelių.

Paimk kojas ir priglausk jas prie pilvo.

Paimk kojas ir priglausk is kitos puses jas prie

Sukuprink nugarą ir tada smarkai ištempk tiesiai taio daryk kelis kartus.

Prasuk čiurnas.

Padaryk bent 10 atsilėkimų ir 5-10 atsispaudimų.

Pasiek kojų pirstus.

Isivaizduok ant grindu linija ir per ja sokinek 20 kartų.

*Stenkis savaitę valgyti mažesnėmis porcijomjs.

*Maitinkis sveikai: Tai gali buti nebutinai vien darzoves ir vaisiai: Daržovių sriuba, arba špinatu (pasieskok receotu internete), salotos, kad ir kokie virtinukai ir pan. Vietoj deserto valgyk vaisius: per daug irgi ju nevalgyk!

*jei nesiesi i mokykla savo maisto, neskis koki maza indeli BIO'S jogurto, susipjaustyk obuolį arba tiesiog įsidėk kokį bananą.

*Kai paruosi pamokas butinai pasportuok: padaryk ta pacia manksta apsilimui, o veliai rimciau sportuok. Per youtune susuieskok pratimu kaip lieknina. Pvz.: Kaip numesti svorio (tik issversk angliskai ir parasyk) pagal video ziurek ir karyu sportuok, o kad nebutu nuobodu, pasileisk megstamos muzikos.

*NEBADAUK

*Atmink, sportuoji del saves, o ne del kitu. Ir jei esi nepatenkinta savo isvazida, figura, tu ja tobulini. O ne jeigu kitiems nepatinka. Ir buk drasi, atsikirsk. Jei esi patenkinta savo isvaizda gali net nesportuot ir nebadauti! Jei kas klausk manes as tau labai noriu padeti!!! Prasau atrasyk i mano zinute, noriu suzinoti kaip tai sekasi situacijoj. Beje kiek tau metu?

Atsijungęs

#6 spal. 14, 2017 23:32:30

NICK
Registruotas: 2017-10-14
Įrašai: 4

Kaip sulieknėti?

Beje labai labai padeda bėgimas ir šokimėjimas per virvute! Tikrai labai padeda. Pabandyk

Atsijungęs

#7 spal. 16, 2017 19:13:08

Augustina361
Registruotas: 2017-10-13
Įrašai: 1

Kaip sulieknėti?

Labas. Pati susiduriu su svorio problemomis, tad patarčiau, tai ką man patarė kiti.
Mano šeimos gydytoja, patarė valgyti kuo mažiau nesveikų produktų(pvz.:gazuotų gėrimų, saldumynų). Žinoma, nereikia atsisakyti iš karto ir viskas, patariu tiesiog kiekvieną kartą, kai nusiperki/gauni saldumynų valgyk mažiau. Taip pat tų saldumynų reikia mūsų organizmui, bet reikia valgyti saikingai.
Sportas. Jis taip pat reikalingas. Pavyzdžiui, aš kiekvieną darau atsilenkimus, lentą, atsispaudimus. Patarčiau ir Tau juos daryti arba pasieškoti kitokių, tau labiau prie širdies pratimų. Bet nesustok per anksti, taip pat internete susirask motyvojančių žodžių, užsirašyk kur nors ir kai pristigsi motyvacijos, perskaityk.
Štai tokie mano patarimai, tikiuosi padės. Sėkmės ir Tau!

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas