diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

paticio

 •  
  1 vote (100,0%) for: padekit!!

#1 rugs. 30, 2014 23:15:06

Audrius.

pasaipos

Užjaučiu tave, patikėk, žinau ką tai reiškia. Žinau ir tą jausmą, kai bijai pasakyti tėvam apie problemą. Pamiršk patarimus žurnaluose ar dar bala žino kur.
Variantai ką reikia daryti:
1. Pradėk kovoti už save (kas realiai būnant vienam tarp vilkų yra sunku).
2. Pakeisk aplinką.
Ką aš siūlau, tai keisti aplinką, kadangi mokaisi toli gražu ne protingų žmonių klasėje. Jeigu nori mokintis ne tarp gyvulio mentalitetą turinčių individų, aš tau nuoširdžiai siūlau eiti iš tos klasės kitur. Geriausia - į kitą mokyklą, prieš tai sužinojus kur rimta klasė, rimta mokykla. Ir nesvarbu kaip toli ji yra, normalus bendravimas kitoj klasėj garantuotai atpirks visą laiką sugaištą važinėjant, dėl to esu tikras.
+ formuosis tavo socialiniai įgūdžiai, užkirsi kelią nepilnavertiškumo komplekso augimui, o šie dalykai yra LABAI svarbūs tavo, kaip asmenybės, formavimuisi.
Pats mokiausi tarp žvėrių, irgi bandė tyčiotis ir kurį laiką tyčiojosi, kol nepradėjau kovot už save, tačiau visvien toj klasėj buvo atmarozai, todėl aplinkoj toj gerai visvien nesijaučiau, nes realiai esu visai kito tipo žmogus, negerdavau pakampėm ir kultūringai elgiausi.
Tėvams būtinai išdrįsk pasakyti problemą, bet iškart kabink temą, kad nori keist mokyklą, nes ta aplinka, kurioj esi tave tik smugdo žemyn. Pasakyk kas ir kaip. Žinau, kad sunku, bet išdrįsk, išeik iš tos “komforto zonos” (kai bijai daryti, nes bijai, kad bus blogiau, nors realiai bus tik geriau, aš tuo neabejoju, jau ne vienam) pasakyk viską. Jie tikrai susimąstys ir galvos ką daryti, kad tau būtų geriau. patikėk, pakeisi mokyklą - bus garantuotai geriau. Šia tema padėjau keliem žmonėm, jie visi pasakė tėvam problemą, išėjo iš mokyklos kitur ir jie gyvenimas prašviesėjo. Nebijok daryti sprendimų. Būtent bebaimiškumas daryti juos ugdys tave kaip asmenybę.

Redagavo Audrius. (spal. 1, 2014 11:43:46)

Atsijungęs

#2 rugs. 30, 2014 17:11:06

eleonora112

pasaipos

Mokykloj is manes tyciajosi. As nezinau ka man daryti! VIsi tie patarimai is visokiu zurnalu man nieko gero nedoda ejau pas socialini viska aiskintis man jie nieko nepadejo. Vistiek viskas lieka tas pats. Tevams man yra gieda pasakiti apie tai- net nezinau kodel taip yra! ra viena klasioke kuri man pasake jei neatnesi man per 1 savaite cigarete tai as metisiu tavo penaline kai ir mano klasiokes mete. Bet tai jau ne viena karta ji mete. Buvo taip kad ji mete o pasmania rasiklis issipile ir mama mane biski apibare. As pasakiau mamai kad cia as taip padariau!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg