diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugpj. 29, 2016 20:40:38

viktorijap

patycios del isvaizdos.

Atsijungęs

#2 rugpj. 29, 2016 15:05:50

Tiara

patycios del isvaizdos.

Vau dabar tikrai zinosiu ka daryt.

Atsijungęs

#3 geg. 10, 2016 21:44:53

viktorijap

patycios del isvaizdos.

Sveiki, aš taip pat patirdavau patyčias ir suprantu, kaip tai yra skaudu… Galiu pasidalinti keliais patarimais Kaip iš Jūsų tyčiojasi šypsokitės (tai nėra lengva, bet po kiek laiko jiems nusibosta šaipytis…) Jeigu iš Jūsų tyčiojasi tai žinokite Jūs esate unikalus žmogus ir tai nėra trūkumas, o privalumas (kiti, kurie tyčiojasi pavydi Jums to unikalumo, o patys bando pasirodyti prieš kitus skaudindami Jus)Pasistenkite paskęsti mintyse prisimindami širdžiai mielas akimirkas, jeigu tyčiojasi už nugaros, tokiu atvėju geriau pasistengti nekreipti dėmesio, bet jei tas žmogus, kuris tyčiojasi žiūri į akis, tai tada galima ,,atsikirsti" (dažniausiai atsikirsdavau stengdamasi padaryti taip, kad tas žmogus, kuris tyčiojasi smarkiai susigėstų) tada ir jiems noras iš Mūsų tyčiotis praeis. Sėkmės, stiprybės ir drąsos Visiems.

Redagavo viktorijap (geg. 10, 2016 21:47:45)

Atsijungęs

#4 bal. 25, 2016 18:00:59

neringa123456

patycios del isvaizdos.

Aurelija, aš lygiai tokia pat kaip ir tu. tik reikia labiau užsiimti sportine po pamokinę veikla aš taip darau

Atsijungęs

#5 gruod. 3, 2015 13:53:00

J.anonimeeeee

patycios del isvaizdos.

Man ya 11 metų ugis : 157
Svoris ;76 kg
Ka daryt, NETURIU DRAUGU DEL TO KAD MANO TOKIA
ISVAIZDA
nEGALIU sportuot nees esu susilauzius koja \
Noriu mirti

Atsijungęs

#6 lapkr. 17, 2015 21:07:16

mp

patycios del isvaizdos.

Aš patyriu patyčias,galbūt jos nėra tokios žiaurios kaip kitų,bet labai skaudu kaip tyčiojasi “draugai”…

Atsijungęs

#7 lapkr. 14, 2015 22:25:51

izabelle

patycios del isvaizdos.

Sveiki. Norėčiau ir aš įsiterpti į jūsų diskusiją. Aš taip pat patiriu patyčias mokykloje. Kaip ir jūs rašot, bandau ignoruoti. Bet kas iš to ignoravimo? Žmogaus pasakyti žodžiai vistiek išlieka galvoje. Bent jau aš, labai jautriai į juos reaguoju, nors to neparodau išorėje. Viską kaupiu savyje. Beveik visada patyriau patyčias, ypač 3-5 klasėje, kai buvau labai sustambėjusi. Tada man nerūpėjo mano išvaizda. Tačiau dabar, prasidėjus paauglystei, man labai rūpi išvaizda, dėl patyčių jaučiuosi kaip šiukšlė. Nors dabar ištikrųjų esu normali: 14 metų, 174cm, 64kg. Tačiau tie žodžiai išlieka minty visada…

Atsijungęs

#8 lapkr. 10, 2015 22:52:09

XXXX2003

patycios del isvaizdos.

Padėkit! Nežinau ką daryti, man 12 m., sveriu 51 kg, ūgis 160 cm.Turiu draugių. Berniukai mane užgaulioja dėl svorio, viena mergaitė klasėje paskleidė gandą, kad mano liemenukai labai stori ir kad aš už jų prisikaišiojus visokių mano krutinę didinančių daiktų. Man labai pikta ne dėl gando, o dėl melavimo kitiems. Nežinau ką daryti, tiesiog bjauru pagalvoti ką galvoja apie mane žmonės, nes jeigu tai žino visa klasė ( įskaitant ir berniukus), kiek dar žmonių žino šį melą. Norėčiau susirasti draugę kuri mane suprastų .

Atsijungęs

#9 lapkr. 7, 2015 00:17:11

baltastusas

patycios del isvaizdos.

Nežinau žinokit, tegul sako ka nori, aš išvis niekad nepatyriau patyčiu, tik va šias metais. Nu ir ka? Pasijuokiu kartu su jais, arba išvis, einu ir praeinu. Mato kad nekreipiu dėmesio, dar sako, vis dar mato kad nebekreipiu, ir nieko nebesako. Kiekvienas nesam idealus, tai nesikrimskit. Nesu aš pati gražuole, veidas apvalus, turiu pagurkli, dantys biški išsišoke, bet kai pradejau mylet save, nebekreipt dėmesio, isijungt px rėžima, atsirado ir vaikinai, dingo tos didesnės patyčios ir visa kita. Jeigu tai fizinės patyčios, niekad netrenkit pirmos! Kai jums užtrenks, vožkit atgal kaip nežinau kas. Paliks geriau Pradėkit bėgiot, piešt ar pastoviai klausytis muzikos, va, ausinukai geriauisas dalykas negirdėt ju. Tu žmoniu.
Šiais laikais žmonės nebeturi žmogiškumo, tai nesijaudinkit, yra žmoniu kuriems trigubai sunkiau nei jums ))

Atsijungęs

#10 spal. 11, 2015 14:58:59

inga159632

patycios del isvaizdos.

Vaikysteje ir as patyriau patycias del isvaizdos, nes grozio neturiu, kentejau 6metus. Dabar aciu dievui patycios baigesi. Niekas nesitycioja, bet esu viena, neturinti su kuo bendrauti. Neturinti draugu. Noretus pabendraut, susirast bent viena gera drauga, bet neatsiranda tokiu…

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas