diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 lapkr. 30, 2018 20:50:44

SandraMoneta

Problema :/

kotletas95
Sakiau gi tau nerašyti į tas senas temas

Atsijungęs

#2 lapkr. 30, 2018 20:39:30

kotletas95

Problema :/

Man lygiai tokia pati situacija) Tik kad kitoje mokykloje mokosi,bet mes visada per šokių repeticijas susitinkam) Ir nusišypso ir pasisveikina kai ateina,bet aš bijau užkalbinti ir nežinau kaip atkreipt jo dėmesį ) Soooo,ką man daryt?

Redagavo kotletas95 (lapkr. 30, 2018 20:45:13)

Atsijungęs

#3 gruod. 6, 2014 18:52:23

saulytukas

Problema :/

Nezinau kaip paklaust, nes vien pamacius vos atgaunu kvapa, atrodo visas kunas nutirpsta..

Atsijungęs

#4 gruod. 5, 2014 22:13:02

Zelziukas

Problema :/

As manau, kad kai susitinkate per pertrauka ir kazko nesamoningo paklausk (bent as taip darau ir man pavyksta). Tada ir tau sakys kokius juokelius tau. Beje jei pavyks tau su juo pabendrauti tai paziurek ar tau jis is tikro patinka.

Atsijungęs

#5 gruod. 5, 2014 21:56:00

saulytukas

Problema :/

As esu 9toke ir man patinka vaikinas is mano mokyklos kuris mokosi paskutinius metus. Beda ta kad nei as jo nei jis manes nepazysta ir nezinau kaip atkreipti demesi jo. Praeinant nusisypsau jis taip pat. bet nezinau daugiau ko imtis. Man jis labai senai patinka ir as istikruju ji ko gero isimylejau. Gal galit padet patarti kazka labai skaudu kai patinka ir nezinai kuom imtis. prasau pagalbos.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas