diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 8, 2014 21:19:38

Hacker
Registruotas: 2014-12-08
Įrašai: 2

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Tai va viskas prasidėjo taip . Mūsų klasė yra tikrai nebloga ,bet yra tokių ale kietekų kurie kimba prie kitų. Aš esu 7tokas ,o keli 8 tokai irgi lenda . Aš lankiau Karate .Ir viskas ką supratau ,kad reikia neužsileisti tų kietekų ant galvos. Iš manęs irgi tyčiojosi ,bet vieną kartą aš viską pakeičiau (Tai buvo ne pats geriausias variantas ,bet vistiek ).
Vieną dieną mokyklos kieme su draugu mėtėmės kamuoliu ,o vienas iš tų vadinamų kietekų 8 tokų palindo ir aš jam pataikiau su kamuoliu į galvą. Tai buvo jo kaltė . Bet jis prie manęs priėjo ir trenkėman į veidą .Man akyse aptemo ,bet atsimerkes aš jam trenkiau atgal. Turėjau fanarą ,reikėjo rašyti pasiaiškinimą ,bet kitą dieną tas aštuntokas priėjo ir pasakė
-Sorry dėl to kas buvo. Aš aišku jam atleidau DD
Taip muštynės nieko neišspręs ,bet reikia pasitikėti savimi ir nenuleisti galvos ,neleisti ,kad tave skaudintu ir ,kad kabinėtusi .Žinau ,kad daugelis susiduria su ta problema. Po to įvykio problemu neturiu . Jei tu įrodisi ,kad tu sugebi apsiginti tos patyčios baigsis .Aš manau taip ,bet kiti gali manyti kitaip .

Atsijungęs

#2 gruod. 11, 2014 22:55:32

aldeja
Registruotas: 2014-12-11
Įrašai: 1

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Viskas taip paprastai išsisprendė? Pirmą kartą girdžiu. Puiku, kad viskas gerai:p

Atsijungęs

#3 gruod. 16, 2014 23:15:39

Hacker
Registruotas: 2014-12-08
Įrašai: 2

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Ne su klasiokais irgi buvo problemu ,bet ir jiems parodžiau ,kad galiu pastovėti už save .Pavyzdžui atsikirsti ,jeigu muša duot atgal.

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg