diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!


Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.


Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.


Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Pradžia » Patyčios » Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Hacker
gruod. 16, 2014 23:15:39

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Ne su klasiokais irgi buvo problemu ,bet ir jiems parodžiau ,kad galiu pastovėti už save .Pavyzdžui atsikirsti ,jeigu muša duot atgal.

aldeja
gruod. 11, 2014 22:55:32

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Viskas taip paprastai išsisprendė? Pirmą kartą girdžiu. Puiku, kad viskas gerai:p

Hacker
gruod. 8, 2014 21:19:38

Patyčios ir kaip j\os pasibaigė

Tai va viskas prasidėjo taip . Mūsų klasė yra tikrai nebloga ,bet yra tokių ale kietekų kurie kimba prie kitų. Aš esu 7tokas ,o keli 8 tokai irgi lenda . Aš lankiau Karate .Ir viskas ką supratau ,kad reikia neužsileisti tų kietekų ant galvos. Iš manęs irgi tyčiojosi ,bet vieną kartą aš viską pakeičiau (Tai buvo ne pats geriausias variantas ,bet vistiek ).
Vieną dieną mokyklos kieme su draugu mėtėmės kamuoliu ,o vienas iš tų vadinamų kietekų 8 tokų palindo ir aš jam pataikiau su kamuoliu į galvą. Tai buvo jo kaltė . Bet jis prie manęs priėjo ir trenkėman į veidą .Man akyse aptemo ,bet atsimerkes aš jam trenkiau atgal. Turėjau fanarą ,reikėjo rašyti pasiaiškinimą ,bet kitą dieną tas aštuntokas priėjo ir pasakė
-Sorry dėl to kas buvo. Aš aišku jam atleidau DD
Taip muštynės nieko neišspręs ,bet reikia pasitikėti savimi ir nenuleisti galvos ,neleisti ,kad tave skaudintu ir ,kad kabinėtusi .Žinau ,kad daugelis susiduria su ta problema. Po to įvykio problemu neturiu . Jei tu įrodisi ,kad tu sugebi apsiginti tos patyčios baigsis .Aš manau taip ,bet kiti gali manyti kitaip .


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg