diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 16, 2019 15:55:14

luksed15

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Aš esu turbūt pats neįdomiausias žmogus žemėje, bet kai man būna liūdna, aš pradedu pirkti dovanas vaikams , juos vestis į kiną ir panašiai. Man pastebėjau padarant kitą žmogų laiminga pasidaro pačiai geriau

Redagavo luksed15 (spal. 16, 2019 15:56:39)

Atsijungęs

#2 vas. 25, 2016 23:12:56

Briee1999

Kokia yra gyvenimo prasmė?

As tai pat noreciau pasidalinti kas man nutiko pries pora menesiu viskas iviko nakti kaip usidege namai acibudau nes pajauciau dumus tuo metu norejau nubekti pas tevus i kambari bet ten dege visas kambarys as tiesiog suklupau ir pradejau verkti gal po 10 minuciu atvaziavo gaisrininkai ir mane isnese man taip pasakojo senele nes as buvau be samones ir kaip acibudau ligoninej is skausmo nes man apdege ranka ir veidas ir po kiek laiko atejo senele paklausiau kur mama ir tetis ir jinai pasake kad juos nespejo isgelbeti nuo to laiko nori pati mirti nes skausmas nepakeliamas kai neturi savo tevu ir praradai ir kaltes jausmas griauze kad nepaskambinau kad juos isgelbeciau nera gyvenimo jai atima tau brangiausius zmones

Atsijungęs

#3 vas. 25, 2016 17:35:44

laurutessssssssss

Kokia yra gyvenimo prasmė?

as jauciuosi labai vienisa. isimilėjau vieną klasės berniuka, bet jis išėjo į kitą mokyklą. nuo to laiko jo nebematau. noreciau susirasti kokį draugą… gal yra norinciu

Atsijungęs

#4 rugpj. 15, 2015 07:38:52

Pansdisease

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Aš visiškai sutinku ,kad šis gyvenimas yra beprasmiškas. Jis trumpas ir skausmingas . Tu tiesiog kenti iki mirties ! Va tai yra beprasmiška !

Atsijungęs

#5 saus. 4, 2015 14:21:05

faustaa

Kokia yra gyvenimo prasmė?

“Gyvenimas turi prasme tik tada, jei gyveni ne dėl savęs; Gyvenimo prasmė yra palikti po savęs gyvenimą; Gyvenimo prasmė yra būti su žmonėmis, kuriuos myli ir kurie myli tave; Gyvenimo prasmė daryti kitų gyvenimus prasmingus; Prasmė gyvenimo yra suteikti gyvenimui prasmę.”

Ir iš tiesų mes neturėtume ieškoti jokios prasmės. Jei mums suteikė gyvenimą, tai turime pateisinti savo buvimą žemėje. Turime kažką nuveikti prasmingo. Galbūt sukurti šeimą, galbūt pasiekti mokslinių pasiekimų, kažkam padėti…. ir daugybe kitų dalykų, nes yra žmonių, kurie neturi tokios galimybės kaip mes. Mes esam sveiki ir gyvenam, o kai kurie išvis net neišvydo pasaulio. Turime būti dėkingi už suteiktą gyvybę ir pateisinti buvimą žemėje.

Atsijungęs

#6 saus. 4, 2015 13:28:46

faustaa

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Kamilyte, užjaučiu dėl Tėčio. turi nuostabią motiną ir brolį, kurie tave supranta ir myli. Šaunuole, kad nepalūžai ir susitvarkei savo gyvenimą. Pagarba tau.

Ievutia, visi mes esame šiek tiek pasimistai. Ir labai dažnai į viską žiūrime tik iš savo pusės. Jaučiamės vieniši, palikti, nereikalingi. Dalis yra tiesos, jog dažnai kiti žmonės pasielgia blogai ir neįvertina mūsų, ar tiesiog atstumia. Tačiau juk tai mūsų gyvenimas ir mes galime daryti, ką norime. Beprasmybė, vienišumas, rutina- visa tai mus paverčia nelaimingais. Taigi turėtum pažiūrėti į viską iš kitos pusės. Ar tikrai visi mėto tave kaip šiukšlę? Ar tikrai nėra nei vieno žmogaus, kuriam rūpėtum? O gal turėtum pertvarkyti savo dienotvarkę ir nesedėti visą laiką prie kompiuterio, televizoriaus.. o tiesiog išeiti į lauką pasivaikščioti. Ir tada galbūt atrasi kažką, kas tau bus malonu ir gyvenimas vėl taps prasmingas.

Atsijungęs

#7 saus. 2, 2015 14:13:17

ievutia

Kokia yra gyvenimo prasmė?

As irgi po biski prarandu prasme gyventi.. Jauciuosi niekam nereikalinga.. Kaip šiukšle ant šiurkštaus asfalto.. Kiekviena dieną ta pati rutina, atsibodo

Atsijungęs

#8 saus. 2, 2015 14:01:17

ugne119

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Uzjauciu del tecio……

Atsijungęs

#9 saus. 1, 2015 21:59:51

Kamilyte

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Labas, esu ta kuri gyvena šia diena. Mano gyvenime jau buvo daug įvykiu . Praradau tėtį. Ir tada aš palūžau. Nors tiurėjau visko ko norėjau man trūko šilumos. Apie draugus,vakarėlius nenorėjau nei pagalvoti. Kelis mėnesius nelankiau mokyklos. Mano dienos buvo nieko vertos. Nekenčiau saulės,nes saulė man priminė džiaugsma,o džiaugtis neturėjau prasmės. Dievindavau rytus kaip pabusdavau ir lydavo lietus. Tada buvo niuru ir liudna atmosfera tviradavo netik pas mane,bet ir pas kitus. Žinoma kaip gi metai be gimtadienio. Kiekvienais metais mano gimtadienis buvo didelė šventė. Daug draugu ir artimu žmoniu. Šventė prasidėdavo 4 valanda kasmet. Buvo lyg tradicija. Bet tada to nebuvo atsikėliau ant mano lovos sedejo mama ir brolis su melynu kaspinu perišta dovanėle. Brolis mane apkabino ir pasake myliu tave sesute.Mama padavė dovana pabučiavo į kakta ir išėjo. Man buvo nusispjaut ant dovanos padėjau ant spintelės ir nusprendžiau pamiegoti. Atsikėliau. Buvo 4 valanda. Pasižiūrėjau į gauta dovana. Dežutė buvo pailga nedidele man Buvo idomu suzinoti kas ten. Pasižiurėjau. Ten radau pakabuka širdelės formos. Jis buvo isgraviruotas. Ant jo buvo užrašyta “pamirsk”. Iskarto supratau ka tai turi omenyje. Pravirkau. Bet pamačiau dar kaika. Tai buvo bilietas. Į Norvegija. Aš negalėjau patikėti. Bet tada supratau,kad viskas turi pradžia ir pabaiga. Nebegalėjau liudeti ir buti šalta. Tik tada supratau,kaip mama manimi rupinasi, kad aš bučiau laiminga viskas pasikeite mes persikelem i Norvegija. Aš pakeičiau išvaizda. Ir iki dabar stengiuosi dėl savo mamos ir brolio. Musu namuose nešnekama apie praeitį. Gyvenam šia diena. Ir elgiames lyg nieko nebutu nutike. Galiu teigti,jog esu pakankamai laiminga. Džiaugiuosi,jog mane nuo Lietuvos skiria daugybė kilometru. Kartais nakti pagalvoju kas butu jei viskas butu buve kitaip. Ir kodėl gyvenimas iš musu atima žmones kuriuos mylime.

Redagavo Kamilyte (saus. 1, 2015 23:14:43)

Atsijungęs

#10 saus. 1, 2015 17:43:38

ugne119

Kokia yra gyvenimo prasmė?Aš gyvenu su tėvais, broliu ir seneliais viename name.
Mano mociutes dukra yra mano krikšto mama ir ji turi vyrą(jis irgi mano krikšto tėtis) ir du vaikus.
Kai mano krikšto tėvai atvažiuoja su mano pusbroliais visada namai apvirsta aukštyn kojomis…. Vaikai yra maži ir triukšmauja, visada išverčia žaislus ir nesutvarko ir t.t………
Problema yra tame, kad visada kai badau kažką padaryti, visada kalta būnu aš!!!
Ant manęs visada visi rėkia ir pyksta, nors aš nieko nepadarau….. Aš tik bandau paprašyti, kad pvz. patildytu televizorių, ar sutvarkytų tai , ką išvertė.
Bet tada aš visuomet būnu kalta ir visi ant manes pyksta.
Tada aš puolu į ašaras.. ;( ;(

PADEKIT !!!!! nebezinau ka daryti. katik atsitiko tas pats, o siandien mano mamos gimtadienis ir vel visi pyksta ant manes ! ;( ;( PADEKIT !!!!!Redagavo ugne119 (saus. 1, 2015 17:45:07)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas