diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

 • Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 gruod. 22, 2014 22:45:21

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Nežinau, kaip jūs, bet aš šiuo metu apie tai labai ilgai galvoju. Nes nematau šio gyvenimo prasmės.

Kaip katalikė, tai turėčiau atsakyti, jog gyvenime mes turim viską padaryti, kad patektume į rojų. Tačiau laikytis visų įsakymų, vaikščiot į bažnyčią, melstis Dievui, garbinti jį ir būti jo verge, tai ne man. Jei jis Dievas, tai kodėl nedavė mums visiškos laisvės? Kodėl turim viską daryti, kad tik patektume į rojų, vietoj to, kad linksmintis čia žemėje? Kam tada jis sukūrė mus? Kad tik pažaistų? O poto jei nepatiksim, tai mus numestų į pragarą?
Tai yra nesamonė.

Pasaulis pagal daugybę. Mokomės 12 metų, poto dar 6, kol galiausiai gauname tris diplomus, su kuriais galime tik nusišluostyti užpakalį. Poto dar dešimt metų praleidžiam dirbdami, kad tik gautume aukštesnę darbo vietą ir didesnį atlyginimą. Taigi jau tampame maždaug trisdešimt keturiu metų. Tarkim, kad susituokiam, susilaukiam vaikų ir dirbame, kad tik juos išlaikytume, o paskui žiūrime, kad jau esam seneliai. Pagaliau galime kažką daryti, bet jau nebeturime nei sveikatos, nei noro kažką daryti, o tik laukiame, kol numirsime.
Taigi visa ta rutina tik laukimas, kol numirsime.

O kokia jūsų gyvenimo prasmė? Pasidalinkite. Ir tada pasidalinsiu savąja.

Atsijungęs

#2 gruod. 25, 2014 18:01:27

angel
Registruotas: 2014-12-09
Įrašai: 43

Kokia yra gyvenimo prasmė?

man 15 m.
Jai ant rimtuju as netikiu i dieva nes man tai yra nesamone as jo nekenciu .
as gyvenimo prasmes kaip ir nematau man kaip ir atrodo kaip ir tau tik tu dirbi kad gyventum ar gyveni kad dirbtum?
man tai yra nesamone kaskokia kam gyvename jai vistik numirsime o beje kiek tau metu?

Atsijungęs

#3 gruod. 25, 2014 18:07:04

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Paslaptis :-)

Atsijungęs

#4 gruod. 25, 2014 18:12:15

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Iš tiesų aš matau šiokią tokią prasmę, tačiau tai tėra mano svajonė, kuri dėja, bet nera įgyvendinama.
Jei turėčiau galimybę, tai apkeliaučiau visą pasaulį ir pasimėgaučiau viskuo, ką man gyvenimas duos, o tada jau galėčiau ir numirti, pamačius ir išbandžius visus gražiausius šio pasaulio dalykus.

Atsijungęs

#5 gruod. 25, 2014 19:31:15

angel
Registruotas: 2014-12-09
Įrašai: 43

Kokia yra gyvenimo prasmė?

kalusyk o kuriam tu mieste gyveni? AS tai J O N A V o j.
***Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefono numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.).

Redaguotas Vaiku_linija (saus. 17, 2015 14:39:59)

Atsijungęs

#6 gruod. 25, 2014 20:54:31

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Vilniuje.
***Vaikų linija primena, jog diskusijose neleidžiama pateikinėti asmeninės informacijos (telefono numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt. Kviečiame visus bendrauti ir diskutuoti čia, Vaikų linijos diskusijose.

Redaguotas Vaiku_linija (saus. 17, 2015 14:53:31)

Atsijungęs

#7 gruod. 26, 2014 15:09:54

angel
Registruotas: 2014-12-09
Įrašai: 43

Kokia yra gyvenimo prasmė?

hmmm… pas tave mintys kaip pas koki psichologa. gerai padeda.ikvepia

Atsijungęs

#8 saus. 1, 2015 17:43:38

ugne119
Registruotas: 2015-01-01
Įrašai: 25

Kokia yra gyvenimo prasmė?Aš gyvenu su tėvais, broliu ir seneliais viename name.
Mano mociutes dukra yra mano krikšto mama ir ji turi vyrą(jis irgi mano krikšto tėtis) ir du vaikus.
Kai mano krikšto tėvai atvažiuoja su mano pusbroliais visada namai apvirsta aukštyn kojomis…. Vaikai yra maži ir triukšmauja, visada išverčia žaislus ir nesutvarko ir t.t………
Problema yra tame, kad visada kai badau kažką padaryti, visada kalta būnu aš!!!
Ant manęs visada visi rėkia ir pyksta, nors aš nieko nepadarau….. Aš tik bandau paprašyti, kad pvz. patildytu televizorių, ar sutvarkytų tai , ką išvertė.
Bet tada aš visuomet būnu kalta ir visi ant manes pyksta.
Tada aš puolu į ašaras.. ;( ;(

PADEKIT !!!!! nebezinau ka daryti. katik atsitiko tas pats, o siandien mano mamos gimtadienis ir vel visi pyksta ant manes ! ;( ;( PADEKIT !!!!!Redaguotas ugne119 (saus. 1, 2015 17:45:07)

Atsijungęs

#9 saus. 1, 2015 21:59:51

Kamilyte
Registruotas: 2015-01-01
Įrašai: 3

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Labas, esu ta kuri gyvena šia diena. Mano gyvenime jau buvo daug įvykiu . Praradau tėtį. Ir tada aš palūžau. Nors tiurėjau visko ko norėjau man trūko šilumos. Apie draugus,vakarėlius nenorėjau nei pagalvoti. Kelis mėnesius nelankiau mokyklos. Mano dienos buvo nieko vertos. Nekenčiau saulės,nes saulė man priminė džiaugsma,o džiaugtis neturėjau prasmės. Dievindavau rytus kaip pabusdavau ir lydavo lietus. Tada buvo niuru ir liudna atmosfera tviradavo netik pas mane,bet ir pas kitus. Žinoma kaip gi metai be gimtadienio. Kiekvienais metais mano gimtadienis buvo didelė šventė. Daug draugu ir artimu žmoniu. Šventė prasidėdavo 4 valanda kasmet. Buvo lyg tradicija. Bet tada to nebuvo atsikėliau ant mano lovos sedejo mama ir brolis su melynu kaspinu perišta dovanėle. Brolis mane apkabino ir pasake myliu tave sesute.Mama padavė dovana pabučiavo į kakta ir išėjo. Man buvo nusispjaut ant dovanos padėjau ant spintelės ir nusprendžiau pamiegoti. Atsikėliau. Buvo 4 valanda. Pasižiūrėjau į gauta dovana. Dežutė buvo pailga nedidele man Buvo idomu suzinoti kas ten. Pasižiurėjau. Ten radau pakabuka širdelės formos. Jis buvo isgraviruotas. Ant jo buvo užrašyta “pamirsk”. Iskarto supratau ka tai turi omenyje. Pravirkau. Bet pamačiau dar kaika. Tai buvo bilietas. Į Norvegija. Aš negalėjau patikėti. Bet tada supratau,kad viskas turi pradžia ir pabaiga. Nebegalėjau liudeti ir buti šalta. Tik tada supratau,kaip mama manimi rupinasi, kad aš bučiau laiminga viskas pasikeite mes persikelem i Norvegija. Aš pakeičiau išvaizda. Ir iki dabar stengiuosi dėl savo mamos ir brolio. Musu namuose nešnekama apie praeitį. Gyvenam šia diena. Ir elgiames lyg nieko nebutu nutike. Galiu teigti,jog esu pakankamai laiminga. Džiaugiuosi,jog mane nuo Lietuvos skiria daugybė kilometru. Kartais nakti pagalvoju kas butu jei viskas butu buve kitaip. Ir kodėl gyvenimas iš musu atima žmones kuriuos mylime.

Redaguotas Kamilyte (saus. 1, 2015 23:14:43)

Atsijungęs

#10 saus. 2, 2015 14:01:17

ugne119
Registruotas: 2015-01-01
Įrašai: 25

Kokia yra gyvenimo prasmė?

Uzjauciu del tecio……

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas

Powered by DjangoBB


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg