diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

• Jūs neprisijungęs.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 2, 2015 14:13:17

ievutia
Registruotas: 2015-01-02
Įrašai: 26

Kokia yra gyvenimo prasmė?

As irgi po biski prarandu prasme gyventi.. Jauciuosi niekam nereikalinga.. Kaip šiukšle ant šiurkštaus asfalto.. Kiekviena dieną ta pati rutina, atsibodo

Atsijungęs

#2 saus. 4, 2015 13:28:46

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

Kamilyte, užjaučiu dėl Tėčio. turi nuostabią motiną ir brolį, kurie tave supranta ir myli. Šaunuole, kad nepalūžai ir susitvarkei savo gyvenimą. Pagarba tau.

Ievutia, visi mes esame šiek tiek pasimistai. Ir labai dažnai į viską žiūrime tik iš savo pusės. Jaučiamės vieniši, palikti, nereikalingi. Dalis yra tiesos, jog dažnai kiti žmonės pasielgia blogai ir neįvertina mūsų, ar tiesiog atstumia. Tačiau juk tai mūsų gyvenimas ir mes galime daryti, ką norime. Beprasmybė, vienišumas, rutina- visa tai mus paverčia nelaimingais. Taigi turėtum pažiūrėti į viską iš kitos pusės. Ar tikrai visi mėto tave kaip šiukšlę? Ar tikrai nėra nei vieno žmogaus, kuriam rūpėtum? O gal turėtum pertvarkyti savo dienotvarkę ir nesedėti visą laiką prie kompiuterio, televizoriaus.. o tiesiog išeiti į lauką pasivaikščioti. Ir tada galbūt atrasi kažką, kas tau bus malonu ir gyvenimas vėl taps prasmingas.

Atsijungęs

#3 saus. 4, 2015 14:21:05

faustaa
Registruotas: 2014-12-20
Įrašai: 30

“Gyvenimas turi prasme tik tada, jei gyveni ne dėl savęs; Gyvenimo prasmė yra palikti po savęs gyvenimą; Gyvenimo prasmė yra būti su žmonėmis, kuriuos myli ir kurie myli tave; Gyvenimo prasmė daryti kitų gyvenimus prasmingus; Prasmė gyvenimo yra suteikti gyvenimui prasmę.”

Ir iš tiesų mes neturėtume ieškoti jokios prasmės. Jei mums suteikė gyvenimą, tai turime pateisinti savo buvimą žemėje. Turime kažką nuveikti prasmingo. Galbūt sukurti šeimą, galbūt pasiekti mokslinių pasiekimų, kažkam padėti…. ir daugybe kitų dalykų, nes yra žmonių, kurie neturi tokios galimybės kaip mes. Mes esam sveiki ir gyvenam, o kai kurie išvis net neišvydo pasaulio. Turime būti dėkingi už suteiktą gyvybę ir pateisinti buvimą žemėje.

Atsijungęs

#4 rugpj. 15, 2015 07:38:52

Pansdisease
Registruotas: 2015-07-27
Įrašai: 5

Aš visiškai sutinku ,kad šis gyvenimas yra beprasmiškas. Jis trumpas ir skausmingas . Tu tiesiog kenti iki mirties ! Va tai yra beprasmiška !

Atsijungęs

#5 vas. 25, 2016 17:35:44

laurutessssssssss
Registruotas: 2016-02-25
Įrašai: 4

as jauciuosi labai vienisa. isimilėjau vieną klasės berniuka, bet jis išėjo į kitą mokyklą. nuo to laiko jo nebematau. noreciau susirasti kokį draugą… gal yra norinciu

Atsijungęs

#6 vas. 25, 2016 23:12:56

Briee1999
Registruotas: 2015-07-20
Įrašai: 2

As tai pat noreciau pasidalinti kas man nutiko pries pora menesiu viskas iviko nakti kaip usidege namai acibudau nes pajauciau dumus tuo metu norejau nubekti pas tevus i kambari bet ten dege visas kambarys as tiesiog suklupau ir pradejau verkti gal po 10 minuciu atvaziavo gaisrininkai ir mane isnese man taip pasakojo senele nes as buvau be samones ir kaip acibudau ligoninej is skausmo nes man apdege ranka ir veidas ir po kiek laiko atejo senele paklausiau kur mama ir tetis ir jinai pasake kad juos nespejo isgelbeti nuo to laiko nori pati mirti nes skausmas nepakeliamas kai neturi savo tevu ir praradai ir kaltes jausmas griauze kad nepaskambinau kad juos isgelbeciau nera gyvenimo jai atima tau brangiausius zmones

Atsijungęs

#7 spal. 16, 2019 15:55:14

luksed15
Registruotas: 2019-10-16
Įrašai: 4

Aš esu turbūt pats neįdomiausias žmogus žemėje, bet kai man būna liūdna, aš pradedu pirkti dovanas vaikams , juos vestis į kiną ir panašiai. Man pastebėjau padarant kitą žmogų laiminga pasidaro pačiai geriau

Redaguotas luksed15 (spal. 16, 2019 15:56:39)

Atsijungęs

Lentos apačia

Moderatoriaus valdymas