diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 liep. 17, 2017 18:12:46

monika882

Per daug liesa

Manau, jog esi liesa, nereikėtų perdaug panikuoti, iš tavęs nieks neturi teisės šaipytis, aš manau, kad galėtum pasakyti tiem, kas tave žeidžia, jog tau yra labai skaudu, labai puiku, kad tu esi liekna džiaukis tuom, nes dabar tokia mada, kad visi nori sulieknėti ar panašiai, o tu esi liesa, ir tau to daryti nereikia, juk kiti laikosi ir dietų, kad sulėknėtų, manau savo kūno forma turėtum labai didžiuotis, nes nevisi gali turėti gražū ir liesą kūną, aš manau, kad tie kurie iš tavęs tyčiojasi, papraščiausiai tau labai pavydi, kad tu turi tai, ko neturi kiti. Nekreipk dėmesio sėkmės

Redagavo monika882 (liep. 17, 2017 18:13:55)

Atsijungęs

#2 liep. 17, 2017 12:09:03

PonasPonaitis

Per daug liesa

Help ir Angel pritariu jum būna ir žiauresnių patyčių …
Bet šiap yra kiekvienas žmogus skirtingas ir nereik iš jo tyčiotis

Atsijungęs

#3 birž. 4, 2016 13:59:51

HELP

Per daug liesa

Bet gi nejauku, nemalonu kai pati žinai, kad tokia esi, o kiti vis tai primena ir ne visada tik iš išvaizdos tyčiojamasi, būna ir žiauresnių patyčių…

Atsijungęs

#4 geg. 15, 2015 22:06:40

Vavava

Per daug liesa

Turiu liesą liesą klasiokę . Kartais mes pavadinam ja ,, pagaliu'' nu bet gi draugiškai Neerzinam jos, tik labai retai pajuokaujam. Gal kiti nenori tavęs žeisti , galbūt tik trumpai pajuokauti Neliudek , kad tu liesa , o džiaukis

Atsijungęs

#5 gruod. 27, 2014 19:07:43

angel

Per daug liesa

jaigu jie tave zeidzia tai tik todel kad pavydi tau, tavo kuro apimtims. Paauglyste tai toks laikotarpis kai jausmai yra susimaise mes nezinome to ko norim ir tai ka galim.Musu jausmai yra musu silpnybe bet tuo paciu ir ginklas nes jie gali parodyti kas mes istikruju esame. Zmones kurie yra jautrus jie yra geri nuosirdus bet jai juos supykdyti jie tampa (“zudimo masina”).
As zianu kaip yra skaudu ir net pikta kai tave skaudina zedzia.o tu nieko negali padaryti.NIEKO.
As manau kad reiketu pasakyti kokiam suaugusiam , mokytojui ar tevams, isipasakoti zmogui kuriuo tu pasitiki.Suprantu kad yra nedrasu ir baisu.Bet reikia perzengti per save ir isdrysti.

Atsijungęs

#6 gruod. 26, 2014 23:55:12

ainyte

Per daug liesa

esu labai liesa, del sulaukiu pasaipu. esu jautri, todėl tai mane labai žeidžia. ka daryti, kaip elgtis?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas