diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

...

 •  
  2 votes (100,0%) for: ...Prašau padėkit...

#1 gruod. 11, 2016 19:13:47

monika882

Labai plona esu :(

Labas. Manau nieko tokio būti kitokiai. Iš tavęs niekas neturi teisės tyčiotis pasakyk kamnors apie vykstančias patyčias. O dėl išvaizdos nekreipk dėmesio visi mes esame gražūs kokie bebūtume sėkmės

Atsijungęs

#2 gruod. 11, 2016 15:38:57

AdMiau

Labai plona esu :(

O man 12 metu sveriu kazkiek 29-30 kg. O netgi mama nuo manes juokiasi sako kad as anoreksike, skiletas. Kodel ? Ji mano kad kai taip sako as uznoresiu valgyti ??? Ne.

Atsijungęs

#3 spal. 17, 2015 08:17:32

ArijaPasiilgau

Labai plona esu :(

Tu rimtai sveri 17 kg??

Atsijungęs

#4 spal. 5, 2015 15:40:38

bejege

Labai plona esu :(

O kaip man 17 metu su puse ir sveriu 17 kg ugis 147
Ziauru.. niekom nesergu
Tik organizmas nepriima maisto

Atsijungęs

#5 rugs. 25, 2015 20:20:36

Vilnietis11

Labai plona esu :(

Visų pirma, jei tyčiojasi, tai nori dėmėsio.
Jei ne, tada JIE IŠSAKO SAVO NUOMONĘ! NUOMONĘ! NUO-MO-NĘ!!
AIŠKU, NEGRAŽIU BŪDU.
BANDYK NEKREIPT Į JUOS (JAS) DĖMĖSIO ARBA IRGI IŠ JŲ TYČIOTIS. GERIAU SAUFOTIS ARBA ATAKUOTI NEGU NIEKO NEDARYTI.

Atsijungęs

#6 rugs. 14, 2015 18:17:08

simsimsim

Labai plona esu :(

uzjauciu tave milda .nenoriu pasakyt bet as ir gi plonokas.vilkas gerai sako nekreipk demesio i tuos vaikus pvz,mane vadina akiniuciu,o sese vadino gelezinkeliu.nekreipk tiesiog demesio o kiek tau metu ??????

Atsijungęs

#7 vas. 28, 2015 14:08:04

Meda

Labai plona esu :(

Aš irgi esu plona, ir to nenoriu, bet esmė tame, kad aš labai mėgstu valgyti, valgau ką noriu ir kiek noriu, nes viską ką aš suvalgau, mano organizmas tai labai greit suvirškina, ir aš niekaip nesustambėju bent mažai mažai. ;/ Bet aš pripratau, kad aš kaip pagalys, o klasiokai iš manęs nebesityčioja, jie priprato prie tokios kokia esu.

Redagavo Meda (vas. 28, 2015 14:10:16)

Atsijungęs

#8 saus. 30, 2015 11:41:58

Vilkas

Labai plona esu :(

Nekreipk demesio. as irgi lbj plonas esu visa gyvenima bet … man tai nerupi. Jei dar izeidines, tu pamegink nesiklausyti. kai mane izeidineja , as visada isikisu ausines ir pasileidziu muzika kad atitrukciau nuo visu. tai padeda. tad surask kas tau pades, kas nuramins ir viskas bus gerai

Atsijungęs

#9 saus. 11, 2015 13:29:52

inga

Labai plona esu :(

tu stenkis nekreiti demesi kaip vadina tu nueik pas soceline pedagoge ir pasikus pasakik kaip vakai tave vadina ir viskas mane yrgi ankšiau vadidavo visokeis šodšeis muždavo vaikai bet aš nuejiau pas pavaduotojia ir pasoceline ir viskas dabar prie manes nieks nebeleda

Atsijungęs

#10 saus. 7, 2015 19:34:30

MildaB.

Labai plona esu :(

Esu labai plona, lengva…Nemėgstu valgyti…Tiesiog…O dėl mano figūros vaikai mane vadina pagaliu,lazda,makaronu,slieku,vikšru…Kaip man jaustis?…Ką daryti?

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas