diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 saus. 13, 2015 22:11:11

keite

patyčios!!!

o tu tikrai neturi nei vieno artimo zmogaus ,draugo kuris tave suprastu palaikytu , pas mane irgi panasi situacija tik as turiu gerai ppatikima drauge vienintele mes su ja labai artimos ir pas ja tas pats seimoi vyksta taigi dalinames as jai pasakoju apie savo rupescius o ji man apie savo taip mes isisakom viena kitai ir mums palengveja.
as irgi labai jautrus zmogus tik ……..as irgi bijau ….visi mes kazko bijom…….ir tai mus skatina iveikti baime ir eiti pirmyn.
pabandyk susirasti koki nors zmogu kuriam tu galetum pasakyti viska,issipasakoti,ir nelaikyk visko savyje nes kai zmogus nesako nieko ,laiko viska savyje tai veikia ne tik psichiskai bet ir fiziskai. tu tampi (anomalas ) tau rupi visi bet jiems atrodo atvirksciai.
to ir yra pasekmes (pjaustymasis , rukymas,alkocholis,vaistai….) as neturiu omeny kad tai yra blogai bet ir nera gerai tai kaip ir narkotikas tau palengveja 3-4 val. o paskui prasideda visokie spasmai raumenu skausmai. gaila kad manes nera salia as tave isklausyciau , padeciau , palaikyciau ir taptume tikrai geromis draugemis..
taigi noriu tau palinketi stiprybes. ryzto ir kantrumo.\
suprantu kad tai tau atrodo neimanoma uzduotis todel kad pas mane tas pats pasikalbeti su zmogum man didziule tragedija bet ateis laikas ir as prakalbinsiu kita zmogu ir paklausiu jo vieno kalusimo kurio as noriu paklaust labai seniai…mazai zmoniu yra mate mano tikraji charakteri ir tie kurie mate sake kad as abaldenai faina bet tai neturi reiksmes man svarbu tai kad jie mane prieme tylia ,uzsidariusia . taigi noriu palinket styprybes ryzto ir kantrumo…

sekmes!

Atsijungęs

#2 saus. 13, 2015 00:06:31

valentinas159

patyčios!!!

Nezinau milda ,as manau kad tu esi labai isitempusi , tau reietu gal labiau atsipalaiduoti . bent jau man kai bunu isitempias padeda relaksacija. Pabandyk

Atsijungęs

#3 saus. 8, 2015 03:14:47

milda

patyčios!!!

Prašau patarkit.

Atsijungęs

#4 saus. 8, 2015 03:14:00

milda

patyčios!!!

Nežinau nuo ko pradėti… Na pradėsiu nuo to… Mokinausi vienoje mokykloje viskas gerai buvo, kol vieną dieną neatėjo naujokas kuris pradėjo mane įžeidinėti, šaipytis iš manęs ir daug visko, aš per jį pradėjau nelankyti pamokų, pjaustytis rankas (randų pas mane jau daug, kurie nežinia ar išnyks), vieną kartą net ir kaklą buvau susipjausčius. Aš kalbėjau apie tai su tėvais, tėvai su auklėtoja su direktorium, bet vistiek niekas nepasikeitė. Kol galiausiai mane perkelė į kitą mokykla, išpradžių ten viskas buvo gerai, bet galiausiai ir vėl pradėjo iš manęs tyčiotis, vieną kartą net vienas toks nesveikas dešimtokas trenkė man į veida ir grasino man, o socialinė nieko nesąkė… Buvau netgi pas psichologe bet iš jos jokios naudos. Jaučiuosi dabar tokia tuščia, nieko verta, tokia vieniša, jaučiuosi kaip šiukšlė, kurią visi trype . Dingo noras gyventi, kažko siekti, kai taip išvien nesiseka. Kodėl aš niekam neįtinku? Kodėl visi tik įžeidinėja mane? Aš esu labai jautri asmenybė, viską ką man sako, priimu tai rimtai… Dabar pribijau žmonių, esu labai užsidariusi savyje, einant gatve ar būnant kur nors visada bijau kad apie mane nešnekėtų kas nors… Ypač pribijau bernų. Esu bandžiusi net nusužudyti, vaistų buvau prigėrusi, bet atsidūriau ligoninei ir ten išvalė man skrandį… Pradėjau rūkyt, pjaustytis. Sunku taip gyvent, o dar sunkiau girdėt apie save tokius siaubingus žodžius… Žiaurus šitas gyvenimas.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas