diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Andrius: „Vaikų linija“ – puiki galimybė realizuoti save ir prisidėti prie bendros visuotinės gerovės. Jaučiuosi lyg sugerčiau įvairius skirtingus jausmus ir iš jų gaminčiau kažką naujo – teigiamo ir pozityvaus.“

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!


Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.


Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.


Noriu pjaustytis

Pradžia » Savęs žalojimas » Noriu pjaustytis

liepaub
kov. 23, 2021 09:26:45

Noriu pjaustytis

aš manau tai nėra išeitis emocines patyčias gali pasakyti tėvams

Vaiku_linija
spal. 21, 2019 16:47:34

Noriu pjaustytis

Spiderman
Mokykloje patyriu emociniu patyčių. Todėl pradėjau pjaustytissau rankas, nes manau, kad man padeta. Aš noriu liautis, nes nenoriu skaudint savo tėvų. Bet nežinau ką man daryt. Kai pjaustosi pamirštu apie patyčias nežinau kas su manim darosi.PRAŠAU PATARKIT KĄ MAN DARYTI?
*** Vaikų linija nori priminti, jog savižala nėra tinkamas jausmų išbūvimo būdas,
nes išgyvenami sunkumai neišsprendžiami - jie lieka ir kaupiasi. Be to, savižalos atveju ant kūno gali likti nepageidaujami randai. Suprantu, kad vienai gali būti sunku su tuo tvarkytis, todėl noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos į psichologą - mokykloje ar poliklinikoje. Taip pat gali paskambinti į Vaikų liniją 116 111, kur gyvai galėsi pasikalbėti su savanoriu-konsultantu apie savo sunkumus ir galbūt rasi išeitį.

Redagavo Vaiku_linija (spal. 21, 2019 16:51:44)

viktorijap
spal. 20, 2019 10:00:18

Noriu pjaustytis

Nustot pjaustytis ir atrasti kitus nusiraminimo būdus. Čia kaip cigaretės, turi panaudoti valią ir mesti, be to, niekas to nepadarys už tave. Stiprybės.

Spiderman
spal. 19, 2019 17:15:15

Noriu pjaustytis

Mokykloje patyriu emociniu patyčių. Todėl pradėjau pjaustytis
sau rankas, nes manau, kad man padeta. Aš noriu liautis, nes
nenoriu skaudint savo tėvų. Bet nežinau ką man daryt. Kai
pjaustosi pamirštu apie patyčias nežinau kas su manim darosi.
PRAŠAU PATARKIT KĄ MAN DARYTI?

Spiderman
spal. 19, 2019 17:12:57

Noriu pjaustytis

Mokykloje patyriu emociniu patyčių. Todėl pradėjau pjaustytis
sau rankas, nes manau, kad man padeta. Aš noriu liautis, nes
nenoriu skaudint savo tėvų. Bet nežinau ką man daryt. Kai
pjaustosi pamirštu apie patyčias nežinau kas su manim darosi.
PRAŠAU PATARKIT KĄ MAN DARYTI?

ash10
gruod. 5, 2018 14:08:28

Noriu pjaustytis

LTC, zmones save zaloja ivairiais budais, nebutinai pjaustosi

ash10
gruod. 5, 2018 14:05:45

Noriu pjaustytis

nei pjaustymasis nei kitokia autoagresyvi reakcija nera iseitis

Holtus
liep. 24, 2016 18:45:55

Noriu pjaustytis

Sveiki. Kažkaip man jau atsibodo kentėt vasarą. Mokslo metų pačioj, pačioj pabaigoj prisidirbau truputį…. ir sugebėjau nuvilt Auklėtoją. Visą laiką pykau ant klasiokų, kurie drįsdavo bent blogą žodį apie Ją pasakyt. O pati nuliūdinau Ją kur kas labiau (netiesiogiai, tikrai nenorėjau Jai pakenkti). Atsiprašiau, lyg ir viskas gerai. Bet per visą vasarą nebuvo nė dienos, kad negalvočiau ką padariau, nejauščiau kaltės jausmo. Visą vasarą laukiu mokyklos. Ji man patinka ir nukreipia dėmesį. Bet deja, nesulaukiau, nebegalėjau pakelti to jausmo, tai nusprendžiau įsipjauti į ranką. Norėjau tokio pačio randelio, kokį turiu ant kojos (ten jau netyčia). Ir kad ir kaip lengva atrodytų įsipjauti patikėkit - (mažo aštraus peilio neradau) didelį peilį į rankas paėmus, visas drebėt pradedi. Juokingai gavosi (liūdnokai), bet taip ir nesugebėjau normaliai įsipjaut. Tiesiog susibraižiau ranką- kai kur iki kraujo. Įpjaut giliau nepavyko, tai dabar atrodo ranka, kaip katino negiliai subraižyta Vietoj vieno įbrėžimo, kur jau galima būtų pamanyti, kad netyčia, dabar gal 7 mažyčiai, vos matomi. Vis dėlto bijau, kad mama nepamatytų O taip norėjau įsipjaut vieną kartą. Net neįsivaizduoju, iš kur čia tokia trauka? Valią lyg ir nemažą turiu (na jei sugebu nevalgyti mėsos, traškučių, negerti gaiviųjų gėrimų…). Kaip atsikratyti to noro? Kažkaip nesinori, kad tai taptų įpročiu (P.S. Man 13, draugų turiu, bet man labiau patinka vienai, galiu su savimi kalbėtis apie ką tik noriu. Net mama nepriverčia susitikt su draugais jau visą vasarą. (Aš mergaitė Draugauju tik su berniukais ))

Redagavo Holtus (liep. 24, 2016 18:49:48)

Xxaurejaxx
liep. 17, 2016 20:56:50

Noriu pjaustytis

Sveiki,
Pirmą syk pjaustytis išmeginau berods 13-14m. šiuo metu man yra beveik 15m. ir iki šiol galvoju o gal šiandien vėl? O gal ne? Gal pasaulis dar parodys savo gražias spalvas? Tačiau iki šiol man sunku ir norisi padaryti antrą, trečią ir dar daugiau kartų .. dėl ko? Pavargau gyventi dėl kitų, nebežinau kas yra laimė, kas yra tikra laiminga šeima, ką reiškia atsikelti nebijant rytojaus..
Iš praeito sykio randų neturiu, kam įdomu pjausčiaus su britvute.

tsg
liep. 8, 2016 22:40:14

Noriu pjaustytis

Sveiki! Man irgi buvo toks laikotarpis, kai save zalojau. Tai dariau tik ant kaires rankos, visai prie pat rieso, bet ne toj pusej kur venos. Pirma karta pjoviau siek tiek per giliai todel liko randai. Jie mane nervuoja. Jei ka pjausciausi su britvute. Viena karta klasiokas su kuriuo gerai sutariu pamate randus ir nuo to laiko su manim nebebendrauja. As pati gailiuosi del to. NEDARYKIT TO!!!! TIKRAI NEVERTA SAVES ZALOT!!!! Nes kai uzaugsit, Randai bus like ir ka pagalvos jusu vyras/zmona? Ka psakysit vaikams?? Juk jie supras ir paims is jusu pavyzdi. Galvokit ne tik apie tai, kas skaudaus ivyko praeityje, bet ir apie ateiti. Kaip teks issisukt.


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • Paveiksliukas - euro.jpg
    • JRD.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
    •  Active-citizens-fund@4x.jpg