diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 17, 2015 19:40:25

Kamilita

Draugu netektis

Sveika,
Puikiai suptantu ką reiškia nuolat prarasti draugus.. Aš pati šiandien galutinai praradau paskutinį žmogų, kurį laikiau draugu.. Tai yra tikrai sunku ir skausminga.. Tačiau tikrai nereikia to labai sureikšminti.. Jei nuolat vyksta pykčiai, reikia ieškoti kompromiso, tačiau jei jo nepavyksta rasti, pamastyk, galbūt pasirinkai draugais ne tuos žmones? Dažniausiai pykstamasi dėl nuomonių nesutapimo.. Pabandyk bendrauti su ivairiasnio tipo žmonėmis.. Galbūt surasi draugų, su kuriais neteks pyktis.

Atsijungęs

#2 kov. 17, 2015 19:30:24

Maženiukas

Draugu netektis

Reikia issiaiskint del ko butent jus pykstates, gal tavo draugus specialiai nuteikineja pries tave, nebijok issikalbeti, psiklausti juk jie tavo draugai

Atsijungęs

#3 kov. 16, 2015 11:30:08

Houlyn

Draugu netektis

Ta as ir sakau bet tai nelabai padeda

Atsijungęs

#4 vas. 14, 2015 20:17:13

anilorak

Draugu netektis

stenkis nesipykt,sakyk kad tau atsibodo pyktis ir tu nori sutarti draugiskai

Atsijungęs

#5 saus. 23, 2015 13:16:34

Houlyn

Draugu netektis

Sveiki, mano vardas Izabele ir as kasdien susipykstu su draugais jau atrodo kad ju neteksiu padekite kaip nors !!!!

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg