diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 6, 2018 19:44:41

Taura

HELPPP

tipofifa


Suprask jie myli vienas kita. Jei jie norės ir dar kart tai pakartos nes jie pora. Aš neginu jų bet koks tavoreikalas kada ji prarado nekatybę. Svarbu kad su mylimu žmogum o ne su tau kuris išprievartavo. Tai biški rinkis žodžius
tipofifa ir turėk bent truputi pagarbos ….

Redagavo Taura (vas. 6, 2018 19:45:09)

Atsijungęs

#2 spal. 31, 2016 19:10:00

Rusnia5

HELPPP

Jeigu turesiu vaikina iki kol dar busiu paaugle, tai tikrai nenoriu prarasti nekaltybes.

Atsijungęs

#3 spal. 31, 2016 17:38:19

batonelis13

HELPPP

Žiauru

Atsijungęs

#4 rugs. 7, 2016 18:12:49

Neringa..

HELPPP

dabar nesvarbu kiek metu ir 12 metu praranda nekaltibe

Atsijungęs

#5 rugpj. 11, 2015 20:53:53

tipofifa

HELPPP

Argi 13m. Merginos jau praranda nekaltybee?

Atsijungęs

#6 rugpj. 10, 2015 13:32:05

@nonimė

HELPPP

Kiek jam metu?

Atsijungęs

#7 liep. 10, 2015 02:21:47

Ewelina

HELPPP

Jei spermos nebuvo nieko irgi nebuvo tau Nebijok tikra spermos negalėjo tua įleisit//

Atsijungęs

#8 vas. 28, 2015 07:39:26

Meda

HELPPP

Atlik nėštumo testą, o jei pasirodys, kad nėščia, pasakyk tėvams..

Atsijungęs

#9 vas. 2, 2015 20:31:08

Laimutė

HELPPP

atlik nestumo testa

Atsijungęs

#10 saus. 23, 2015 21:10:50

ievutia

HELPPP

Sveiki, prieš keles diena su savo vaikinu praradau nekaltybe.. labai bijau kad galiu but nešcia.. patarkit ka daryt? (Man 13 metu)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Dabar logotipas