diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Neringa: „Vaikų linija“ man suteikė reikalingų žinių apie vaikus ir paauglius, čia radau būrį smagių ir įdomių bendraminčių. Mano vaikai didžiuojasi, kad jų mama yra „Vaikų linijos“ savanorė."

Bendraamžių diskusijos

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų!


Viskas, ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.


Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.


Apklausos

Klasiokai.

 •  
  1 vote (100,0%) for: PATYČIOS

Mano klasiokai.

Pradžia » Patyčios » Mano klasiokai.

anilorak
vas. 14, 2015 20:01:21

Mano klasiokai.

pasakyk jai, kad tu gerensne uz ja,stenkis nerodyti kad tau skaudu ir t.t. Wisi supras kad tau tiesiog nusispjaut apie tai. Na ir kas kad tos nuotraukos negerai atrodo? Pasakyk tegu is pirmo ji i sawe weidrody pasiziuri,prisipaiso sau markeriu usus,fotkinasi ir kabina nuotraukas i stendus! Na ir buna zmoniu… Isikalk sau i galwa-TU ESI TOBULESNE! ;}

Redagavo Vaiku_linija (vas. 14, 2015 20:41:20)

mergina
saus. 26, 2015 18:02:31

Mano klasiokai.

Sveiki, iš manęs yra tyčiojamasi, labai žiauriai, viena mano klasiokė, (ji mokėsi ankščiau centrė, o dabar atėjo pas mus) paime mano nuotraukas, ir pradėjo manęs labai nekesti, nežinau dėl ko, ji mano nuotraukas koregavo kaip “prostitutė” ir paviešino per visa Vilnių, ten buvo vaikystės nuotraukos, ir dabar į mokyklą neimanoma eiti, visi už nugaros iš manęs tyčiojasi.. Vilniuje VISI, atpažystą mane, ir tyčiojasi.. Pakeičiau net plaukų spalvą. ir pan. Ir vistiek.. Tiesio mano reputacija tokia - kad visi iš manęs tyčiojasi.. Net tie kurios nepažystų.. Jau net nekreipiau demesio.. Na bet negalių.. tai tiesiog labai skaudų.. Ką daryt?….

Redagavo mergina (saus. 26, 2015 18:06:03)


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg