diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

Apklausos

Klasiokai.

 •  
  1 vote (100,0%) for: PATYČIOS

#1 vas. 14, 2015 20:01:21

anilorak

Mano klasiokai.

pasakyk jai, kad tu gerensne uz ja,stenkis nerodyti kad tau skaudu ir t.t. Wisi supras kad tau tiesiog nusispjaut apie tai. Na ir kas kad tos nuotraukos negerai atrodo? Pasakyk tegu is pirmo ji i sawe weidrody pasiziuri,prisipaiso sau markeriu usus,fotkinasi ir kabina nuotraukas i stendus! Na ir buna zmoniu… Isikalk sau i galwa-TU ESI TOBULESNE! ;}

Redagavo Vaiku_linija (vas. 14, 2015 20:41:20)

Atsijungęs

#2 saus. 26, 2015 18:02:31

mergina

Mano klasiokai.

Sveiki, iš manęs yra tyčiojamasi, labai žiauriai, viena mano klasiokė, (ji mokėsi ankščiau centrė, o dabar atėjo pas mus) paime mano nuotraukas, ir pradėjo manęs labai nekesti, nežinau dėl ko, ji mano nuotraukas koregavo kaip “prostitutė” ir paviešino per visa Vilnių, ten buvo vaikystės nuotraukos, ir dabar į mokyklą neimanoma eiti, visi už nugaros iš manęs tyčiojasi.. Vilniuje VISI, atpažystą mane, ir tyčiojasi.. Pakeičiau net plaukų spalvą. ir pan. Ir vistiek.. Tiesio mano reputacija tokia - kad visi iš manęs tyčiojasi.. Net tie kurios nepažystų.. Jau net nekreipiau demesio.. Na bet negalių.. tai tiesiog labai skaudų.. Ką daryt?….

Redagavo mergina (saus. 26, 2015 18:06:03)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Western-Union-small.jpg