diskusijos.jpgDiskusijos
Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Nacionalinė kampanija „BE PATYČIŲ” padeda apsaugoti ir išgelbėti Lietuvos vaikus. Kviečiu visus prisijungti prie šios akcijos! Juk kiekvienas atsakytas skambutis – tai išgirstas pagalbos prašymas.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 rugs. 29, 2015 21:38:24

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

aptarti problemas telefonu - tai reiskia “Gyvai” jus nejuokaukite .. kai susitinka du zmones ar daugiau, td gal ir yra gyvai, bet tik ne taip ..

Atsijungęs

#2 rugs. 29, 2015 11:36:14

Vaiku_linija

nebezinau ka daryti ...

Džiaugiuosi, kad daliniesi savo savijauta ir jausmais diskusijose. Kartais, vienam gali būti nelengva susitvarkyti su užklupusiais sunkumais. Todėl tokiais momentais svarbu nelikti vienam. Vertinga būtų apie tai, kaip jautiesi, pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitiki. Taip pat, visada gali parašyti laišką Vaikų linijai, arba paskambinti nemokamu telefono numeriu 116111 ir aptarti tau iškilusius sunkumus “gyvai”, su tuo metu budinčiu savanoriu konsultantu.

Atsijungęs

#3 rugs. 29, 2015 08:36:27

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

svajoti tampa sunku kai visos svajones viena po kitos duzta .. myleti irgi sunku kai supranti jog tu esi ne toks zmogus kury butu ymanoma myleti .. todel belieka vaikscioti vienam ir myleti tiktais laisve … o Dievu irgi nebesugebu tiketi .. Kurime iskur esi? kiek metu turi?

Atsijungęs

#4 rugs. 23, 2015 11:08:19

KUROIME

nebezinau ka daryti ...

As galiu tapt tavo drauge,puikiai suprantu kaip jautiesi .

Atsijungęs

#5 rugs. 14, 2015 18:28:43

ArijaPasiilgau

nebezinau ka daryti ...

kadangi tau 17, mokinkis, jei leidžia, vėliau grįžk iš mokyklos, leisk laiką su draugais.. Arba atvirkščiai -padėk seneliui, jei įmanoma, pakalbėk su juo.Aš 7 metais už tave jaunesnė, tačiau man irgi užeina toks liūdesys.. Tikėk Dievu, nenustok tikėti, ir svarbiausia - svajoti.

Atsijungęs

#6 vas. 8, 2015 00:35:32

Vaiku_linija

nebezinau ka daryti ...

Džiugu, kad daliniesi savo jausmais diskusijose. Kartais sunku vienai tvarkytis su sunkumais. Noriu padrąsinti tave kreiptis psichologinės pagalbos - psichologą rasi mokykloje arba poliklinikoje. Visada gali skambinti ir į vaikų liniją numeriu 116111, kur galėsi gyvai aptarti savo sunkumus ir galimus sprendimo būdus.

Atsijungęs

#7 vas. 7, 2015 14:53:16

Bring_Me_The_Horizon

nebezinau ka daryti ...

O taip as tave supratu. Noris mirt, persiplest, persipjaut suknistas venas… vien tik , kad kvepuoji nereiskia, kad tu esi gyva. Bet zinai ka? Viena diena tu nebebusi cia tad buk dekinga jog gyveni. Sistema pavercia mus tokiais, del to ir kenciam. Atrask ka nors virsiau visko , virsiau pasaulio. Nesvarbu kas tave slegia dabar ir ant kiek viskas atrodo beprasminga, atsimink jog ateis ta diena kai issilaisvinsi is viso meslo. Ir visiem ko nekenti parodysi viduriny pirsta. Kovok del saves ir atsimink kad reikia kentet, gyvenimas yra ziaurus, as kiekviena diena galvoju kaip pribaigt save, pjaustaus ir t.t. ta rasydamas tau nepadesiu, taip, tau yra blogai ir bus… bet, kentek del tos sviesios dienos, nenusileisk vien tik del to , kad pasaulis tave sia akimirka zudo. Atsimink , kad kuo tamsesnis protas - tuo sviesesnis menas. Ieskok savo gabumu, kad ir kas tai bebutu, piesimas, muzika ar dar kas. As tikiu, kad tau tas pades. Rasau ne kaip zmogui kuriam noriu padet, o kaip artimam .

Atsijungęs

#8 vas. 5, 2015 16:16:22

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

mano motina invalide, tevas prasigeres kazkur plugej sedi, su seneliais gyvenu, mociutei nerupiu beveik, senelis irgi girtas .. dauzo is kedziu mane … mergina paliko .. as ja mylejau bet ji paliko … mokykloj irgi .. zada pataisu sodinti matematikos mokytoja .. tau neverta zudytis … gyvenimas grazus .. kartais ..

Atsijungęs

#9 vas. 5, 2015 06:30:13

Skausmasširdį

nebezinau ka daryti ...

Negalvok, kad man nėra sunku…
Aš 16metų po 24dienų būsiu,ir esu mačiusi visko.
Mačiau,kaip artimas žmogus mirė prie manęs, mane vaikinas išdavė su kita,o jau praėjo 2-3mėnesio,o jo vis dar negaliu pamiršti, ir nežinau ką daryti!
Kas dieną, baruosi su tėvais, ant manęs rėkia, kartais net motina mane ne taip pavadina pasiųsdama, mane tampo už plaukų-ji, pati Motina manęs nemyli.
Mokykloje turiu problemų. Tu net neįsivaizduoji, kaip man dbr yr sunku.

Atsijungęs

#10 vas. 4, 2015 19:12:40

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

ka tu patyrei ? mes visi cia susirinkome nes patyreme daugiau ar maziau… mane tevas i maza paemes galva i siena tranke , alu girde .. delto atminties db nera man .. ir tau tikrai nera taip blogai, kad reiketu zudytis. niekas nepersekioja tavo seimos, taves irgi jokie maniakai negaudo, tad ..

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • SAIDM.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
  • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
  • Dabar logotipas