diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Loreta: „Savanoriavimas mane išmokė koncentruoto atsidavimo, padėjo naujai įvertinti kai kuriuos gyvenimo aspektus, leido pajausti bendrystę su bendraminčiais ir visa tai perkelti į bendravimą su vaikais.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 vas. 4, 2015 18:01:16

Skausmasširdį

nebezinau ka daryti ...

Aj nepradėk su tom senatvėm ir panašiai. Tu net neįsivaizduoji ką aš šiuo pastaruoju metu iškenčiu. Nieks neįsivaizduoja…
Dzin visiems aš grinai esu

Atsijungęs

#2 vas. 4, 2015 14:43:35

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

mirti negalima. tau yra del ko gyventi . o sjp ar taip, ramus budas numirty yra sulaukti senatves

Atsijungęs

#3 vas. 4, 2015 13:26:58

Skausmasširdį

nebezinau ka daryti ...

ĖĖĖĖi, patarkit kaip galėčiau ramiai numirti ? Nes kitos išeities nebematau ) ačiū!

Atsijungęs

#4 vas. 4, 2015 06:03:02

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

mano menas - muzika .. betkokio tipo .. ar tai Linkin Park, ar Eminem, ar Chill, ar Elie Goulding … as kaip ir rasiau, tu visiems padedi, o paciam reik pagalbos labiau .. Hobis - Fantastika .. skaitau “Eridiana” ir nors taip atsiriboju biski nuo pasaulio … Sorry kad nepavyksta minciu destyti normaliai .. bet .. dar galva neveik pilnai sjp dq uz pagalba ir tau .. o kaip sakau kad viziju ieskoti tai .. vieninteles vizijos mano yra auksciau zemes orbitos … viskas kosmose

Atsijungęs

#5 vas. 3, 2015 23:34:50

Bring_Me_The_Horizon

nebezinau ka daryti ...

Hm… Pagaba i pagalba Siaip tai pagal mane negali kitam suteikt pagalbos kai pats skylei sedi. Bet.. Man irgi panasiai buvo. Amzinas, nesibaigiantis meslas ir kas zudo kad tu is jo neislipsi. Tiesa ta, kad rask hobi ar ka nors auksciau visko. As radau ta “emo” stiliu. Pats juodai nesirengiu ir t.t Bet ka galiu pasakyt apie sia subkultura, kad muzika , tekstai atspindi musu tamsias sirdis. Man net keista buvo kai isgirdau, nes tai lygiai atspindi mano paziuri, mastyma, liecia sudauzyta sirdi. Tai lyg zaizda kurios uzgydyt nereikia, tai lyg religija kuri pramusa tave per viska. Plesantis “skreamas” suderintas su svelniu balseliu yra man tikras uztaisas isgyvent diena. Bet tau aisku gali ir nepatikt. Tad ieskok to siaudo seni. Mes galim per anksti pabaigt gyvenima nesuzinoje ka praradom… As atradau savo kelia, atrask ir tu. Atrask sava mena ir sava “religija”. Ieskok. Ieskok to, kas taves niekad neiskaudins , susikurk vizija. Musu amzius tas pats , man taip pat 17 , nors mes ir nepazystami bet sirdy broliai .

Atsijungęs

#6 vas. 2, 2015 17:01:23

paugle

nebezinau ka daryti ...

Labas. Man ir tokia situacija nuo pirmos klases ticiojasi ir patevis tyciojasi nezinau ka ir daryt mamai nerupiu . Pas mane ir tokios mintys iset nakti ir susalti .

Atsijungęs

#7 vas. 1, 2015 14:57:41

Vilkas

nebezinau ka daryti ...

Sveiki … vis delto kaip pats pagalvojau .. kitiems padedi, o kas tau paciam pades ? bet apie viska nuo pradziu … esu vaikinas, beveik 17 metu man, patycias kenciu nuo 1 klases ir viskas vien tik delto nes as kitoks … as raudonplaukis … visi ir mokykloje ir mieste tyciojasi is manes .. nuo ~5 klases palengvejo nes pradejau skaityti fantastika… Svajokliu tapau .. o dar praitais metais kai normalu Mp3 nusipirkau tai isviso .. Draugu niekada normaliu neturejau,tik pazystamus kuriems negali issipasakoti … Vienintele drauge isdave mane ir viskas baigesi … gyvenu su seneliais … Senelis daznai isgeria, tad .. nebegaliu ramiai miegoti, siandien sudauze akinius ir ranka prapjove iki kraujo … nebezinau ka daryti … noriu iseiti y nakti ir susalti kur nors .. bet ka tai pakeis .. taip pat nieko kaip ir mano gyvenimas nieko nepakeis .. Stengiuosi padeti visiems kas patiria patycias arba siaip kamuojami depresijos, nes man paciam jin daznai buna tad suprantu kaip sunku, bet kas man pades … tokiu drasuoliu neatsiranda ..

Atsijungęs

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

• Paveiksliukas - euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Paveiksliukas - Western-Union-small.jpg
    • Dabar logotipas