diskusijos.jpgDiskusijos
Savanoris Liudas: „Iš „Vaikų linijos“ gaunu pamokas, kaip suprasti save ir kitą, kaip džiaugtis savo gyvenimu ir kitam padėti džiaugtis savuoju. Patiriu jausmą, kad darau prasmingus darbus ir kad kažkam padedu užaugti Žmogumi.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

 1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
 2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 spal. 17, 2015 08:21:18

ArijaPasiilgau

man geda

Jeigu esi dar vaikas, tai normalu. Aš anksčiau mėgdavau koldūnus, pamenu, kaip juos dievindavau, nepatikėsi, be kažkada ir 80 suvalgiau.. Bet man viskas praėjo. Dabar į nieką neiškeisčiau sumuštinio su juoda duona ir sūriu, tik visa problema, kad dar košių nelabai valgau.. Juk žinai - dažniausiai vaikai valgo bulkas, dešreles ir blynus.. Pamatysi, manau, jog pasikeisi

Atsijungęs

#2 saus. 19, 2015 21:59:12

Beta...

man geda

Aš tai nieko nevalgau,ir dabar dėlto jei labai daug ko nors vemčiau…viską išvemćiau

Atsijungęs

#4 birž. 4, 2013 20:24:31

betute

man geda

galbut tavo organizmui tiesiog nereikia tu produktu, todel ju ir nemegsti. visi kurie tyciojasi del tokiu dalyku yra netolerantiski kiaules

Atsijungęs

#5 kov. 14, 2013 16:36:23

Klausim�lis

man geda

Kad aš tokia išranki būčiau, tai greit svorį numesčiau ;D
BEt neeee, žiauriai mėgstu visokius lietuviškus patiekalus, tik viena žuvies rušį mėgstu, nes reikėjo prisiversti prie vienos dietos pavalgyt, o saldumynai niom niom ';DDD

Atsijungęs

#6 vas. 11, 2013 05:13:31

paranoir

man geda

O as maniau, kad as viena tokia isranki negaliu valgyti jogurtu, cepelinu, koldunu, apskritai jokio minksto slapio maisto zele.. Ir dar daug ko. Suprantu, kad tai trugdo ir nervina. Karta paragavau mokykloje zemaicio blyno, teko issivemti . Gaila, kad kiti to nesupranta ir vadina tai - islepintumu.

Atsijungęs

#7 birž. 19, 2012 14:46:35

Jus�s

man geda

Žmonės gali tyčiotis ar priekabiauti dėl kokio nors maisto nevalgymo tik dėl savo neišprusimo. Aš nuo pat mažens buvau veganė, nes tokie buvo mano tėvai. Ir iki 8klasės, girdėjau žmonių pasityčiojimus mokyklos valgykloje kai klausdavau iš ko pagamintas maistas. Ar kavinėse kai man pasakydavo geriau išeikit nes nieko jums neturim. Bet tada aš pradėjau aiškinti kad tai mano pasirinkimas taip gyventi, o ne paika užgaida. Tada turėjau su sveikata problemų ( anoreksija ) dėl maisto medžiagų trūkumo. Tada jau 10 klasėje laikui bėgant buvau tik vegetarė. Na o dabar jau baigiau 11klase ir jaučiuosi puikiai (nepaisant mažo svorio ir neišprususių žmonių apkalbų) bet aš vos prieš pora mėnesių pirmą kartą savo gyvenime suvalgiau pienišką sūrelį. Ir dar daug maisto produktų kurių nesu dar NIEKADA valgiusi. Bet visa tai ne todėl kad aj užsigeidžiau ir nevalgau, bet toks mano gyvenimo būdas. Ir NIEKAS, pabrėžiu NIEKAS neturi teisės sakyti mums ką apie mūsų valgymo įpročius, nes kiekvienas žmogus kažką valgo, kažko nevalgo, kažką mėgsta, kažko ne. Tiesiog turim nenusileisti, neįsižeisti ir nenusiminti dėl žmonių kalbų.

Atsijungęs

#8 bal. 14, 2012 00:52:41

vagaaabre

man geda

nu va pas man tas pats mane mama del to pas daktarus vede ir nieko kazkaip i tai
nelabai kreipiu demesi

Atsijungęs

#9 kov. 23, 2012 19:56:14

lukreciukas1223

man geda

nesijaudink,ne viena esi tokia as taip pat esu labai isranki.Mane ziauriai nervina kada sako: nieko nevalgai bla bla bla... Man tiesiog kai kuris maistas nepatinka ir tiek,mano tėvai jau priprato prie to.Bet klasiokai(as perėjau i kita mokykla)tiesiog uzknisa ot vegatere atsirado ka triusiuko gaila ir kaisioja mesa man prie veido ir dar sako paverk del triusiuko kartais tas yra nemalonu ir bjauru.Kiek kartu as jiems aiskinau kad neesu vegetare kuri nevalgo mėsos,o esu toks zmogus kuris tiesiog jos nemegsta bet retkarciais pavalgo,tai gi nenusimink

Atsijungęs

#10 kov. 9, 2012 17:04:45

login

man geda

Jei zmones tyciojasi del isrankumo maistui , tai pasakykit , kad vegetarai irgi yra isrankus.

Redagavo login (kov. 9, 2012 17:04:55)

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

  • Paveiksliukas - euro.jpg
  • JRD.jpg
  • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png 
  • Paveiksliukas - WU_Foundation.jpg
  •  Active-citizens-fund@4x.jpg