diskusijos.jpgDiskusijos
Savanorė Milda: „Kiekvienas pokalbis su vaiku yra unikalus. Pokalbiai apie vaikų sunkumus, kuriuose įsiklausoma bei sukuriamas pasitikėjimas, dažnai tirpdo vaiko baimes ir liūdesį, o skambučiai apie smagius dalykus dvigubina džiugesį.“

Diskutuok su bendraamžiais

Viskas ką tau reikia žinoti apie diskusijų forumą.

• Vaikų linijos diskusijos yra saugi erdvė dalintis savo patirtimis, mintimis, jausmais, pomėgiais, užduoti klausimus, sutikti bendraamžių ir bendraminčių.

• Diskusijų įrašus gali skaityti ir neprisiregistravęs. Jeigu norėtum prisijungti prie diskusijos ar parašyti Vaikų linijai laišką, reikalingas prisijungimas.

• Vaikų linija nerenka jokios asmeninės informacijos apie vartotoją (slaptažodžio, neprašo el.pašto adreso ar kitos asmeninės informacijos).

• Diskusijose gali prisijungti prie tau aktualios, svarbios, įdomios temos, rašydamas tekstą laukeloyje apačioje ir jį išsųsdamas. Jeigu nerandi temos, kur galėtum užduoti savo klausimą ar pasidalinti, gali sukurti naują temą.

Svarbu! Visi nauji prisijungimai ir diskusijų įrašai yra tikrinami Vaikų linijos diskusijų koordinatoriaus. Tavo įrašą kiti dalyviai galės pamatyti, kai jis bus patvirtintas. Tai gali šiek tiek užtrukti.

• "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę:
nepagarbius, įžeidžiančius, ar dviprasmišką potekstę turinčius prisijungimo vardus turintiems vartotojams nesuteikti galimybės dalyvauti diskusijose. redaguoti įrašą, jeigu jame pateikiama informacija apie vartotoją ar jo buvimo vietą. nepatvirtinti įžeidžiančio, argesyvaus ar kitokio netinkamo turinio turinčio įrašo.

Prisijunk prie diskusijų

Dar neužsiregistravęs? Registruokis čia.

Lentos informacija

Kviečiame Tave prisijungti prie "Vaikų linijos" diskusijų! Čia tu galėsi ne tik pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais su kitais vaikais, bet taip pat kurti Tau svarbias temas, į kurias reaguos Tavo bendraamžiai.

Norėdama(s) įsitraukti į diskusijas – užsiregistruok, susikurdamas savo prisijungimo vardą bei slaptažodį. Registruotis reikia tik pirmą kartą, vėliau galėsi prisijungti su tuo pačiu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Norime atkreipti Tavo dėmesį, jog tie patys prisijungimo duomenys galioja tiek Pagalbos internetu, tiek Diskusijų skiltyje.

DĖMESIO! 

  1. "Vaikų linijos" diskusijų administratorius pasilieka teisę ištrinti nepagarbius, įžeidžiančius komentarus ir keiksmažodžius.
  2. Diskusijose neleidžiama pateikti asmeninės informacijos - telefonų numerių, elektroninio pašto adresų, gyvenamosios vietos adresų ir kt.

#1 kov. 25, 2018 18:30:53

705434

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Tai išties labai blogai. Pasakyk tėvams. Tik jau nenusižudyk ir nedaryk aborto!

Atsijungęs

#2 kov. 22, 2018 22:36:46

elana

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Tai toks tau stresas aš žinau skubiai pranešk tėvams linkiu stiprybes save nesizudyk nekelk pries save ranka

Atsijungęs

#3 birž. 16, 2017 20:11:41

depresante

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Norėčiau pasakyti laikykis ir būk stipri, tačiau… Ar tikrai tai laikai išprievartavimu? Kaip jau sakei pati to norėjai? Nemanau, kad galima žvelgti tik į vienus vartus ar ne? Beto tau buvo tik 15 o tu jau nėščia. Manau ir pats vaikinas nėra kaltas. Nesuprantu priežasties kodėl tu save žaloji. Ar dėl vaiko? ar dėl “išprievartavimo” tai parašiau kabutėse, nes aš manu kad tu to pilnai norėjai… Tai tikrai nėra įžeidimai ar panašiai aš tikrai palaikau tave ir linkiu tau stiprybės, tačiau kodėl tau galvoje tokie dalykai? Nors tau tik 15 (mano akimis tai nėra labai daug) tu jau nėščia. Atleisk jei tai skamba kiek šiurkščiai, tačiau aš tikrai noriu tau padėti, bet kiek matau visi žvelgia į šia istoriją tik per tavo pusę. Manau po 2metų tu jau suaugai ir neiimsi visko labai į širdį, tačiau aš manau vaiko tėvui tai irgi turėtų būti baisu. Manau dėl to tu neturėtum žalotis. Manau tai šioje situacijoje tu ir vaiko tėvas esate vienodai kalti. Tu galėjai jį atstumti, tačiau to nepadarei. Seksualinė prievarta yra labai žiaurus dalykas ir sakau tai iš patirties… Šioje situacijoje kas mane nustebino, kad tau tu nėščia “išprievartauta” ir save žalojanti moteris. Taigi galiu pareikšti užuojauta tiek tau tiek vaiko tėčiui.

Atsijungęs

#4 rugs. 5, 2016 18:28:04

Paslaptingoji365

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Sveika,pasakyk tėvams,nes jie gali tave suprasti,nebijok.Sėkmės.

Atsijungęs

#5 rugs. 5, 2016 18:25:47

Paslaptingoji365

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Pasakyk tėvams,nes jie supras.Nesižudyk,nes taip tik įskaudinsi tuos kurie tave myli.Sėkmės.

Atsijungęs

#6 kov. 25, 2016 19:11:21

nezinomas

Mane išprievartavo, aš nėščia.

pasakyk tevams tai vienintele iseitis as zinau kad jie uzdes aresta bet bent jau nuves pas gydytoja o gydytojas patars ka daryti gali ir aborta pasidaryti bet siulau nedaryti nieko be gydytojo pasakymo

Atsijungęs

#7 vas. 21, 2016 15:56:02

Milkute123

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Pritariu …….

Atsijungęs

#8 vas. 12, 2016 15:50:48

ArijaPasiilgau

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Aš tik nesuprantu kaip galima nepažįstamam žmogui sutikt, kad jis tave palydėtų..

Atsijungęs

#9 vas. 9, 2016 23:34:41

marijaliutas

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Pasakyk tevams arba eik kuo greiciau i kauno klinikine ligonine.ten dirba mano mama ir tu galesi jos paklausti.nesigedink ji niekam nesakys.sekmes

Atsijungęs

#10 gruod. 9, 2015 22:07:35

Vilnietis11

Mane išprievartavo, aš nėščia.

Įdonu, kas įvyko vis dėl to, nes nuo tos dienos kai parašė šią temą, daugiau nerašė.

Atsijungęs


PAGRINDINIAI RĖMĖJAI

    • euro.jpg
    • SAIDM.jpg
    • VILNIUS_WHITE_RGB (1).png
    • Western-Union-small.jpg